Конелиано 2005 (Герман)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Създаден е през 2000 г. като Авто Бил 2000 - след обединение на футболните клубове Верила (Елин Пелин) и Искър (Герман).

Хроника: През 1998 г. Верила (Равно поле) се обединява с Левски (Елин Пелин), като новият отбор запазва името Верила, а премества седалището си в град Елин Пелин. През лятото на 2000 г. Верила (Елин Пелин), заедно с Искър (Герман), формират ФК Авто Бил 2000 (Герман). Скоро след това Левски (Елин Пелин) е възстановен. Година по-късно Авто Бил 2000 сменя името си на Конелиано. От сезон 2002/03, когато Конелиано влиза в професионалния футбол, клубът домакинства мачовете си в София. През сезон 2005/06 на практика става сателитен на столичния ЦСКА. След края на сезона собствеността му се сменя и от 1 август 2006 г. той е преименуван от новия си мажоритарен акционер на Черноморец Бургас, като седалището на клуба се запазва в столицата. Следващото лято е пререгистриран в Бургас и веднага след това престава да съществува, а Конелиано - със седалище в Герман, е възстановен.

Клубни цветове: червен, бял и черен.

Прозвище: -

Адрес: Герман 1186, ул. ”Искър” 40.
Телефон: (+359) 877 687288.
E-mail: -

Клубни върхове:
шестнадесето място в “А” група: 2006/07 г. (като Черноморец Бургас).
два пъти шестнадесетфиналист в турнира за Националната купа: по това време официалното й наименование е Купа на България - 2004/05 и 2005/06 г. (като Конелиано).

Конелиано 2005 (Герман)

"А" ОФГ София (столица) - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2016 12:00 1 кръг Д Гранит (Владая) 6:4
18.09.2016 17:00 2 кръг Г ЦСКА 1948 (София) 1:1
25.09.2016 17:00 3 кръг Д Урвич 1960 (Долни Пасарел) 5:0
02.10.2016 16:00 4 кръг Г Левски-Раковски (София) 1:4
09.10.2016 16:00 5 кръг Д Академик 1947 (София) 2:2
16.10.2016 16:00 6 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 3:5
23.10.2016 16:00 7 кръг Д Железница (Железница) 6:0
29.10.2016 15:00 8 кръг Д БМ Спорт (София) 3:4
07.11.2016 15:00 9 кръг Г Витоша II (Бистрица) 0:3
14.11.2016 15:00 10 кръг Д Урвич (Панчарево) 2:4
20.11.2016 15:00 11 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 0:3
05.03.2017 15:00 12 кръг Г Гранит (Владая) 0:3
12.03.2017 15:00 13 кръг Д ЦСКА 1948 (София) 0:3
19.03.2017 15:00 14 кръг Г Урвич 1960 (Долни Пасарел) 0:3
25.03.2017 13:00 15 кръг Д Левски-Раковски (София) 0:3
02.04.2017 17:00 16 кръг Г Академик 1947 (София) 0:3
09.04.2017 17:00 17 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 0:3
23.04.2017 17:00 18 кръг Г Железница (Железница) 0:3
29.04.2017 17:00 19 кръг Г БМ Спорт (София) 0:3
07.05.2017 18:00 20 кръг Д Витоша II (Бистрица) 0:3
14.05.2017 18:00 21 кръг Г Урвич (Панчарево) 0:3
21.05.2017 18:00 22 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Урвич (Панчарево) 22 9 0 13 53:69 27
9 Орловец 2015 (Кокаляне) 22 6 1 15 37:97 19
10 Урвич 1960 (Долни Пасарел) 22 5 3 14 38:72 18
11 Люлин (кв.Люлин, София) 22 3 1 18 35:99 10
12 Конелиано 2005 (Герман) 22 3 2 17 29:63 11

Конелиано 2005 (Герман)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2016 09:30 1 кръг Г Победа 2013 (София) 0:3
11.09.2016 11:30 2 кръг Г БМ Спорт (София) 2:4
18.09.2016 15:00 3 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 4:2
25.09.2016 11:00 4 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 0:2
02.10.2016 09:00 5 кръг Д Левски (Чепинци) 8:0
09.10.2016 09:00 6 кръг Г ЕСФА (София) 2:5
15.10.2016 11:00 7 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 3:0
03.11.2016 15:00 8 кръг Г Царско село 2015 (София) 2:2
30.10.2016 10:00 9 кръг Д Витоша (Бистрица) 0:1
07.11.2016 18:00 10 кръг Д Победа 2013 (София) 3:0
14.11.2016 09:30 11 кръг Д БМ Спорт (София) 3:4
20.11.2016 09:30 12 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 4:0
24.11.2016 12:00 13 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 4:1
04.12.2016 11:00 14 кръг Г Левски (Чепинци) 2:2
05.03.2017 10:00 15 кръг Д ЕСФА (София) 0:1
12.03.2017 11:00 16 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 2:0
19.03.2017 09:30 17 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:4
27.03.2017 09:30 18 кръг Г Витоша (Бистрица) 1:3
02.04.2017 09:30 19 кръг Г Победа 2013 (София) 0:1
09.04.2017 09:30 20 кръг Г БМ Спорт (София) 5:2
23.04.2017 09:00 21 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 8:1
10.05.2017 15:00 22 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 3:3
07.05.2017 09:30 23 кръг Д Левски (Чепинци) 4:2
14.05.2017 09:30 24 кръг Г ЕСФА (София) 4:2
21.05.2017 09:30 25 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 3:0
28.05.2017 18:00 26 кръг Г Царско село 2015 (София) 2:1
06.06.2017 11:00 27 кръг Д Витоша (Бистрица) 2:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 БМ Спорт (София) 27 16 5 6 91:40 53
5 Победа 2013 (София) 27 13 4 10 68:62 43
6 Конелиано 2005 (Герман) 27 13 3 11 72:49 42
7 Ботев 57 СОУ (София) 27 7 2 18 48:106 23
8 Левски (Чепинци) 27 6 4 17 56:131 22

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:01 сезон
"Б" група:04 сезона

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ С 12 място
2015/2016 А ОФГ С 5 място
2014/2015 "В" група 10 място
2012/2013 Б ОФГ С 5 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ С 9 място
2008/2009 А ОФГ С 4 място
2007/2008 А ОФГ С 4 място
2006/2007 "А" група 16 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2015 13.732 35
април 2015 12.273 41
март 2015 15.924 28
декември 2014 7.713 66
октомври 2014 3.348 85
септември 2014 7.066 72
всички

Интернет страници