Олимпия (Шумен)

BGSupporters форум

Олимпия (Шумен)

"А" ОГ Шумен - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2021 17:00 1 кръг Г Ботев (Каменяк) 5:0
12.09.2021 17:00 2 кръг Г Балкан (Средня) 1:2
18.09.2021 17:00 3 кръг Д Енев (Дибич) 1:7
22.09.2021 17:00 4 кръг Г Устрем (Трем) 2:2
26.09.2021 17:00 5 кръг Д Хитрино (Хитрино) 1:2
03.10.2021 16:00 6 кръг Г Герой (Зайчино ореше) 0:4
10.10.2021 16:00 7 кръг Д Балкан 1965 (Градище) 0:3
16.10.2021 13:00 8 кръг Г Чавдар 1926 (кв.Дивдядово, Шн) анл.
24.10.2021 16:00 9 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) анл.
31.10.2021 15:00 10 кръг Г Върбица (Върбица) анл.
07.11.2021 14:00 11 кръг Д Смядово (Смядово) анл.
14.11.2021 14:00 12 кръг Г Ендже (Царев брод) анл.
- 13 кръг
почива
28.11.2021 14:00 14 кръг Г Заря 1962 (Звегор) анл.
05.12.2021 14:00 15 кръг Д Локомотив 2008 (Каспичан) анл.
- 28 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Велики Преслав (Велики Преслав) 7 1 2 4 4:14 5
12 Заря 1962 (Звегор) 9 1 2 6 9:31 5
13 Ботев (Каменяк) 8 0 1 7 4:52 1
14 Ендже (Царев брод) 8 0 0 8 6:25 0
-- Олимпия (Шумен) 7 1 1 5 10:20 -

Олимпия (Шумен)

Държавно първенство за жени
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
29.08.2021 18:00 1 кръг Д Севлиево лейдис (Севлиево) 1:9
отложен 2 кръг Г Локомотив (Стара Загора) -:-
11.09.2021 17:00 3 кръг Д Риал (Ковачевци) 0:6
26.09.2021 16:00 4 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 1:13
02.10.2021 13:30 5 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:7
отложен 6 кръг Д ЛП Супер спорт (София) -:-
24.10.2021 14:30 7 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:10
30.10.2021 14:30 8 кръг Д ЖФК Варна (Варна) -:-
07.11.2021 14:00 9 кръг Г Светкавица (Градежница) -:-
13.11.2021 13:30 10 кръг Д Барокко (София) -:-
20.11.2021 13:30 11 кръг Г НСА (София) -:-
05.03.2022 13:30 12 кръг Д Енко (Пловдив) -:-
12.03.2022 14:00 13 кръг Г Янтра 2013 (Габрово) -:-
20.03.2022 14:30 14 кръг Д Пълдин (Пловдив) -:-
26.03.2022 15:00 15 кръг Г Спортика (Благоевград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 ЖФК Варна (Варна) 6 1 1 4 5:22 4
13 Енко (Пловдив) 6 1 0 5 3:21 3
14 Локомотив 1926 (Пловдив) 5 1 0 4 18:26 3
15 Светкавица (Градежница) 7 1 0 6 5:38 3
16 Олимпия (Шумен) 5 0 0 5 4:45 0

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници