Неизвестно

Аксаково 1948 (Аксаково)

Балкан 1965 (Градище)

Балкански (Михайлово)

БГ 7 (София)

Белите орли (Лозница)

Бенковски (гр.Костенец)

Бозвелийско (Бозвелийско)

Бойчинов (Коиловци)

Вихър (Боил)

Войнягово (Войнягово)

Калиакра 1923 (Каварна)

Лато (Алеково)

Левски (Караманово)

Левски (Кочериново)

Левски (Писарово)

Локомотив (Долно Церовене)

Локомотив 2016 (София)

Лудогорец 1948 (Хърсово)

Меричлери 2017 (Меричлери)

Миньор (Раднево)

Млада гвардия (Розово)

Младост 2015 (София)

Момино (Момино село)

Морава (Морава)

Мъглиж (Мъглиж)

Околчица (Моравица)

Осогово (Багренци)

ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)

Партизан (Босилковци)

Поморие (Поморие)

Пристис (кв.Долапите, Русе)

Раковски (Ивайловград)

Релакс (Овен)

Светкавица (Синитово)

Сокол (Крислово)

Софияспорт 2020 (София)

Спортист (Върбовка)

Стамболово (Стамболово)

Ураган 33 (Софрониево)

ФК Хасково 1957 (Хасково)

Червена звезда (Дулово)

Юнак (Мерданя)

Лудогорец 1948 (Хърсово)

BGSupporters форум

Лудогорец 1948 (Хърсово)

"А" ОГ Шумен - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
31.08.2019 17:00 1 кръг Г Победа 2016 (Пристое) 1:3
07.09.2019 17:00 2 кръг Д Дъбрава (Осеновец) 1:4
14.09.2019 17:00 3 кръг Г Борци (Борци) 1:1
21.09.2019 17:00 4 кръг Д Вихър 1969 (Боян) 3:0
28.09.2019 17:00 5 кръг Г Лудогорец 2017 (Каолиново) 0:1
05.10.2019 16:00 6 кръг Д Ясен 2007 (Ясенково) 1:1
- 7 кръг
почива
19.10.2019 16:00 8 кръг Д Зенит (Черноглавци) 1:3
02.11.2019 14:00 9 кръг Г Габър 2015 (Габрица) 3:3
09.11.2019 14:00 10 кръг Д Мълния (Климент) 0:6
16.11.2019 14:00 11 кръг Г Капитана (Капитан Петко) 3:1
14.03.2020 15:00 12 кръг Д Победа 2016 (Пристое) анл.
21.03.2020 15:00 13 кръг Г Дъбрава (Осеновец) анл.
28.03.2020 15:00 14 кръг Д Борци (Борци) анл.
04.04.2020 17:00 15 кръг Г Вихър 1969 (Боян) анл.
11.04.2020 17:00 16 кръг Д Лудогорец 2017 (Каолиново) анл.
18.04.2020 17:00 17 кръг Г Ясен 2007 (Ясенково) анл.
- 18 кръг
почива
02.05.2020 18:00 19 кръг Г Зенит (Черноглавци) анл.
09.05.2020 18:00 20 кръг Д Габър 2015 (Габрица) анл.
16.05.2020 18:00 21 кръг Г Мълния (Климент) анл.
23.05.2020 18:00 22 кръг Д Капитана (Капитан Петко) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Вихър 1969 (Боян) 10 5 1 4 24:24 16
6 Борци (Борци) 10 4 1 5 16:31 13
7 Лудогорец 1948 (Хърсово) 10 2 3 5 14:23 9
8 Победа 2016 (Пристое) 10 2 2 6 17:28 8
9 Габър 2015 (Габрица) 10 2 1 7 20:31 7

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници