Черноломец 2017 (Попово)

BGSupporters форум

Черноломец 2017 (Попово)

ЮСВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2018 17:00 1 кръг Г Волов (Шумен) 0:5
19.09.2018 17:00 2 кръг Д Хитрино (Хитрино) 0:3
26.09.2018 17:00 3 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 0:2
03.10.2018 16:00 4 кръг Д Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) 6:1
10.10.2018 16:00 5 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) 4:2
17.10.2018 16:00 6 кръг Д Черноморец (Балчик) 2:7
24.10.2018 16:00 7 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:3
31.10.2018 14:00 8 кръг Д Локомотив (Русе) 0:3
07.11.2018 14:00 9 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 2:2
13.03.2019 15:00 10 кръг Д Волов (Шумен) 0:3
20.03.2019 15:00 11 кръг Г Хитрино (Хитрино) 0:3
27.03.2019 15:00 12 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 0:3
03.04.2019 16:00 13 кръг Г Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) 0:3
10.04.2019 16:00 14 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) анл.
16.04.2019 16:00 15 кръг Г Черноморец (Балчик) 0:3
24.04.2019 16:00 16 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 0:3
30.04.2019 16:00 17 кръг Г Локомотив (Русе) 0:3
08.05.2019 17:00 18 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Велики Преслав (Велики Преслав) 5 5 3 10 24:58 18
7 Калиакра 1923-Левски 2012 (Каварна) 4 4 2 12 24:78 14
8 Хитрино (Хитрино) 4 4 1 13 21:60 13
9 Черноломец 2017 (Попово) 2 2 1 14 14:52 7
10 Спортист 2011 (Генерал Тошево) 2 2 1 14 13:49 7

Черноломец 2017 (Попово)

ЮМВ: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2018 11:30 1 кръг Г Две могили (Две могили) 3:0
- 2 кръг
почива
06.10.2018 11:30 3 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 0:0
13.10.2018 11:30 4 кръг Г Вихър (Завет) 2:4
20.10.2018 11:30 5 кръг Д Локомотив (Русе) 1:0
27.10.2018 11:30 6 кръг Г Аристон (Русе) 3:3
03.11.2018 11:30 7 кръг Д Левски 2000 (Русе) 0:2
10.11.2018 11:30 8 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 3:5
17.11.2018 11:30 9 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 4:0
23.03.2019 11:30 10 кръг Д Две могили (Две могили) 0:3
- 11 кръг
почива
13.04.2019 11:30 12 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 0:3
20.04.2019 11:30 13 кръг Д Вихър (Завет) 0:3
27.04.2019 11:30 14 кръг Г Локомотив (Русе) 0:3
04.05.2019 11:30 15 кръг Д Аристон (Русе) 0:3
11.05.2019 11:30 16 кръг Г Левски 2000 (Русе) анл.
18.05.2019 10:30 17 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 0:3
24.05.2019 11:30 18 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Локомотив (Русе) 8 8 1 7 34:42 25
6 Две могили (Две могили) 6 6 2 8 31:36 20
7 Черноломец 1919 (Попово) 2 2 1 13 11:71 7
8 Левски 2000 (Русе) 7 7 0 8 34:30 21
9 Черноломец 2017 (Попово) 3 3 2 10 16:35 11

Черноломец 2017 (Попово)

Деца: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2018 10:00 1 кръг Г Две могили (Две могили) 2:4
- 2 кръг
почива
06.10.2018 10:00 3 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 0:3
13.10.2018 10:00 4 кръг Г Вихър (Завет) 3:1
20.10.2018 10:00 5 кръг Д Локомотив (Русе) 0:3
27.10.2018 10:00 6 кръг Г Аристон (Русе) 0:4
03.11.2018 10:00 7 кръг Д Левски 2000 (Русе) 4:5
10.11.2018 10:00 8 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 0:7
17.11.2018 10:00 9 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 2:7
23.03.2019 10:00 10 кръг Д Две могили (Две могили) 0:3
- 11 кръг
почива
13.04.2019 10:00 12 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 0:3
20.04.2019 10:00 13 кръг Д Вихър (Завет) 0:3
27.04.2019 10:00 14 кръг Г Локомотив (Русе) 0:3
04.05.2019 10:00 15 кръг Д Аристон (Русе) 0:3
11.05.2019 10:00 16 кръг Г Левски 2000 (Русе) анл.
18.05.2019 10:00 17 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 0:3
24.05.2019 10:00 18 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Две могили (Две могили) 8 8 3 5 34:24 27
6 Локомотив (Русе) 7 7 2 7 49:28 23
7 Вихър (Завет) 3 3 0 13 18:104 9
8 Левски 2000 (Русе) 2 2 0 13 21:58 6
9 Черноломец 2017 (Попово) 1 1 0 14 11:55 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници