Места (Хаджидимово)

BGSupporters форум

Места (Хаджидимово)

"А" ОФГ Благоевград
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 17:00 1 кръг Г Левски 2008 (Крупник) 1:0
17.09.2017 17:00 2 кръг Д Белица 2015 (Белица) 3:1
24.09.2017 17:00 3 кръг Г Миньор 2016 (Елешница) 4:0
01.10.2017 16:00 4 кръг Д Граничар (Копривлен) 1:1
08.10.2017 16:00 5 кръг Г Перун 1978 (Кресна) 1:0
15.10.2017 16:00 6 кръг Д Авангард (Бачево) 2:0
22.10.2017 16:00 7 кръг Г Малеш 1940 (Микрево) 0:1
29.10.2017 15:00 8 кръг Г Стрела 2003 (Вълкосел) 1:0
05.11.2017 15:00 9 кръг Д Ураган 1970 (Горно Драглище) 2:0
12.11.2017 15:00 10 кръг Г Пирин 1941 II (Разлог) 4:3
19.11.2017 15:00 11 кръг Д Планинец (Годлево) 6:0
11.03.2018 15:00 12 кръг Д Левски 2008 (Крупник) 1:0
18.03.2018 15:00 13 кръг Г Белица 2015 (Белица) 0:1
25.03.2018 15:00 14 кръг Д Миньор 2016 (Елешница) 3:0
01.04.2018 16:00 15 кръг Г Граничар (Копривлен) 1:2
15.04.2018 16:00 16 кръг Д Перун 1978 (Кресна) 1:0
22.04.2018 16:00 17 кръг Г Авангард (Бачево) -:-
29.04.2018 16:00 18 кръг Д Малеш 1940 (Микрево) -:-
06.05.2018 17:00 19 кръг Д Стрела 2003 (Вълкосел) -:-
13.05.2018 17:00 20 кръг Г Ураган 1970 (Горно Драглище) -:-
20.05.2018 17:00 21 кръг Д Пирин 1941 II (Разлог) -:-
27.05.2018 17:00 22 кръг Г Планинец (Годлево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Места (Хаджидимово) 16 12 1 3 31:9 37
2 Белица 2015 (Белица) 15 12 1 2 44:20 37
3 Левски 2008 (Крупник) 16 11 2 3 35:9 35
4 Граничар (Копривлен) 16 8 4 4 42:25 28
5 Перун 1978 (Кресна) 16 7 4 5 38:24 25
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
10.02.2018 11:00 - Г Пирин (Гоце Делчев) 1:1

Места (Хаджидимово)

ЮМВ: Благоевград - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2017 11:00 1 кръг Д Неврокоп (Гоце Делчев) 5:3
24.09.2017 11:00 2 кръг Г Беласица (Петрич) 2:3
- 3 кръг
почива
08.10.2017 11:00 4 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 0:5
15.10.2017 11:00 5 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 1:3
22.10.2017 11:00 6 кръг Д Банско (Банско) 0:1
29.10.2017 11:00 7 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:3
05.11.2017 11:00 8 кръг Д Малеш 1940 (Микрево) 4:1
12.11.2017 11:00 9 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 4:1
отложен 10 кръг Г Неврокоп (Гоце Делчев) -:-
25.03.2018 11:00 11 кръг Д Беласица (Петрич) 1:2
- 12 кръг
почива
отложен 13 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) -:-
22.04.2018 11:00 14 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) -:-
29.04.2018 11:00 15 кръг Г Банско (Банско) -:-
06.05.2018 11:00 16 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
13.05.2018 11:00 17 кръг Г Малеш 1940 (Микрево) -:-
20.05.2018 11:00 18 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Банско (Банско) 11 4 1 6 17:26 13
6 Пирин 1941 (Разлог) 11 4 0 7 25:42 12
7 Неврокоп (Гоце Делчев) 10 3 1 6 19:26 10
8 Места (Хаджидимово) 9 3 0 6 17:22 9
9 Малеш 1940 (Микрево) 10 1 0 9 8:44 3

Места (Хаджидимово)

Деца: Благоевград - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 11:00 1 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 1:8
16.09.2017 11:00 2 кръг Д Неврокоп (Гоце Делчев) 0:8
23.09.2017 11:00 3 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:3
30.09.2017 11:00 4 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 1:4
07.10.2017 11:00 5 кръг Г Мечетата (Петрич) 0:3
14.10.2017 11:00 6 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 1:8
21.10.2017 11:00 7 кръг Г Беласица (Петрич) 0:6
28.10.2017 11:00 8 кръг Д Перун 1978 (Кресна) 8:1
04.11.2017 11:00 9 кръг Г Банско (Банско) 1:2
11.11.2017 11:00 10 кръг Г Септември (Симитли) 3:0
18.11.2017 11:00 11 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 2:3
17.03.2018 11:00 12 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) 1:5
отложен 13 кръг Г Неврокоп (Гоце Делчев) -:-
31.03.2018 11:00 14 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:3
07.04.2018 11:00 15 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 0:7
14.04.2018 11:00 16 кръг Д Мечетата (Петрич) -:-
21.04.2018 11:00 17 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) -:-
28.04.2018 11:00 18 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
05.05.2018 11:00 19 кръг Г Перун 1978 (Кресна) -:-
12.05.2018 11:00 20 кръг Д Банско (Банско) -:-
19.05.2018 11:00 21 кръг Д Септември (Симитли) -:-
26.05.2018 11:00 22 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Банско (Банско) 14 4 0 10 20:64 12
9 Пирин 1941 (Разлог) 13 2 0 11 18:54 6
10 Места (Хаджидимово) 14 2 0 12 18:61 6
11 Септември (Симитли) 14 2 0 12 7:85 6
12 Перун 1978 (Кресна) 14 1 0 13 18:98 3


Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ БЛ 2 място
2015/2016 А ОФГ БЛ 2 място
2014/2015 "В" група 16 място
2013/2014 "В" група 13 място
2012/2013 "В" група 11 място
2011/2012 "В" група 11 място
2010/2011 "В" група 5 място
2009/2010 "В" група 12 място

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници