Места 1929 (Хаджидимово)

BGSupporters форум

Места 1929 (Хаджидимово)

"А" ОГ Благоевград - подгрупа "Места"
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2023 17:00 1 кръг Д Брезница (Брезница) 1:0
10.09.2023 17:00 2 кръг Г Червено знаме (Кочан) 2:1
17.09.2023 17:00 3 кръг Д Стрела 2003 (Вълкосел) 3:0
24.09.2023 17:00 4 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) 0:2
- 5 кръг
почива
08.10.2023 16:00 6 кръг Д Планинец (Годлево) 3:0
18.02.2024 14:00 7 кръг Г ОФК Белица (Белица) 3:0
22.10.2023 16:00 8 кръг Д Банско тийм II (Банско) 2:0
10.12.2023 14:30 9 кръг Г Пирин 1941 II (Разлог) 3:0
12.11.2023 15:00 10 кръг Д Дебрен (Дебрен) 0:0
19.11.2023 15:00 11 кръг Г Левски (Огняново) 3:1
26.11.2023 15:00 12 кръг Д Копривлен (Копривлен) 4:0
03.12.2023 14:30 13 кръг Г Ураган 1970 (Горно Драглище) 11:3
25.02.2024 14:00 14 кръг Г Брезница (Брезница) 0:0
03.03.2024 15:00 15 кръг Д Червено знаме (Кочан) 3:0
10.03.2024 15:00 16 кръг Г Стрела 2003 (Вълкосел) 2:0
17.03.2024 15:00 17 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) 0:0
- 18 кръг
почива
31.03.2024 15:00 19 кръг Г Планинец (Годлево) 3:0
07.04.2024 16:00 20 кръг Д ОФК Белица (Белица) 3:0
14.04.2024 16:00 21 кръг Г Банско тийм II (Банско) 5:1
21.04.2024 16:00 22 кръг Д Пирин 1941 II (Разлог) 2:0
28.04.2024 16:00 23 кръг Г Дебрен (Дебрен) 2:2
12.05.2024 17:00 24 кръг Д Левски (Огняново) 4:1
19.05.2024 17:00 25 кръг Г Копривлен (Копривлен) 4:0
26.05.2024 17:00 26 кръг Д Ураган 1970 (Горно Драглище) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Пирин 1912 (Гоце Делчев) 24 22 1 1 105:19 67
2 Места 1929 (Хаджидимово) 24 19 4 1 66:11 61
3 Левски (Огняново) 24 18 0 6 73:34 54
4 Планинец (Годлево) 24 13 2 9 64:48 41
5 Брезница (Брезница) 24 13 1 10 51:36 40

Места 1929 (Хаджидимово)

Деца: Благоевград - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2023 11:00 1 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) 1:2
13.09.2023 17:00 2 кръг Д Хлапетата (Благоевград) 2:4
16.09.2023 11:00 3 кръг Г Малеш (Микрево) 0:21
23.09.2023 11:00 4 кръг Д ФК Спортист 1959 (Падеш) 1:1
27.09.2023 16:00 5 кръг Г Беласица (Петрич) 0:3
30.09.2023 11:00 6 кръг Д Вихрен (Сандански) 2:1
08.10.2023 11:00 7 кръг Г Банско тийм (Банско) 0:11
14.10.2023 11:00 8 кръг Д Левски 2008 (Крупник) 4:2
21.10.2023 11:00 9 кръг Г Неврокоп 1 (Гоце Делчев) 0:7
03.12.2023 11:00 10 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 2:2
11.11.2023 11:00 11 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:3
- 12 кръг
почива
25.11.2023 11:00 13 кръг Д Орлетата (Благоевград) 1:4
02.03.2024 11:00 14 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) 4:0
10.03.2024 10:30 15 кръг Г Хлапетата (Благоевград) 1:5
16.03.2024 11:00 16 кръг Д Малеш (Микрево) 0:6
23.03.2024 11:00 17 кръг Г ФК Спортист 1959 (Падеш) 2:1
30.03.2024 11:00 18 кръг Д Беласица (Петрич) 4:1
03.04.2024 11:00 19 кръг Г Вихрен (Сандански) 0:7
07.04.2024 11:00 20 кръг Д Банско тийм (Банско) 0:5
13.04.2024 11:00 21 кръг Г Левски 2008 (Крупник) 0:6
20.04.2024 11:00 22 кръг Д Неврокоп 1 (Гоце Делчев) 0:3
28.04.2024 11:00 23 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 11:1
11.05.2024 11:00 24 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:5
- 25 кръг
почива
25.05.2024 11:00 26 кръг Г Орлетата (Благоевград) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Вихрен (Сандански) 24 8 5 11 62:62 29
8 Беласица (Петрич) 24 7 4 13 57:66 25
9 Места 1929 (Хаджидимово) 24 6 2 16 35:104 20
10 Пирин 1941 (Разлог) 24 5 2 17 41:167 17
11 Левски 2008 (Крупник) 24 4 2 18 40:93 14


Клубна емблема

Отбор

Места 1929 (Хаджидимово)

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници