Неизвестно

Августа (Хърлец)

Аида (Караманци)

Асти АБ (Хасково)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев (Ветово)

Ботев 57 СОУ (София)

Буховци 2016 (Буховци)

Вихър 1926 (Вълчи дол)

Върба 1917 (Радомир)

Гранит (Сборище)

Джебел 1928 (Джебел)

Динамо 2017 (Дупница)

Дунав (Гиген)

Евроколеж (Пловдив)

Железна (Железна)

Звезда (Студеница)

Искра (Власатица)

Искра (Искрец)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Кале 09 (Нова махала)

Кликач (Кликач)

Левски (Егълница)

Левски Раковски (София)

Локомотив (Бургас)

Локомотив Мездра (Мездра)

Ляски (Ново Лески)

Мадара 2010 (Мадара)

Мадара 2017 (Петрич)

Нефтяник 2010 (Шабла)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Овеч 2016 (Провадия)

Олимекс (Покрайна)

Орлите (Секулово)

Партизан (Доктор Йосифово)

Планинец (Батошево)

Ракета (Търговище)

Ресен 2012 (Ресен)

Родопи 1935 (Момчилград)

Сантос (Долно Белотинци)

Сб.отбор на АБФ

Свобода 2011 (Пещера)

Сините извори (ГорнаГращица)

Славия (Ново село)

Спартак (Бошуля)

Спартак 2012 (Славеево)

Стандарт (Шивачево)

Старосел (Старосел)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Струма 2017 (Невестино)

Торпедо (Стара Загора)

Тракиец (Катуница)

Тунджа 2006 (Ягода)

Нефтяник 2010 (Шабла)

BGSupporters форум

Нефтяник 2010 (Шабла)

"А" ОФГ Добрич - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2016 17:00 1 кръг Д Лозенец 2015 (Лозенец) 1:3
18.09.2016 17:00 2 кръг Г Христо Ботев (Стожер) 0:1
25.09.2016 17:00 3 кръг Д Вихър 2013 (Бранище) 3:1
02.10.2016 16:00 4 кръг Г Дружба (Люляково) 1:0
- 5 кръг
почива
15.10.2016 16:00 6 кръг Г Рилци (кв.Рилци, Добрич) 3:2
23.10.2016 16:00 7 кръг Д Устрем Д (Дончево) 1:1
30.10.2016 14:30 8 кръг Г Албена 97 (Оброчище) 1:3
05.11.2016 14:30 9 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) 2:2
12.11.2016 14:30 10 кръг Г Орловец 2008 (Победа) 0:4
20.11.2016 14:30 11 кръг Д Добруджански спортист (Ст.Караджа) 0:4
11.03.2017 15:30 12 кръг Г Лозенец 2015 (Лозенец) 2:3
19.03.2017 15:30 13 кръг Д Христо Ботев (Стожер) 5:2
02.04.2017 17:00 14 кръг Г Вихър 2013 (Бранище) 2:5
09.04.2017 17:00 15 кръг Д Дружба (Люляково) 2:1
- 16 кръг
почива
23.04.2017 17:00 17 кръг Д Рилци (кв.Рилци, Добрич) 2:1
30.04.2017 17:00 18 кръг Г Устрем Д (Дончево) 0:3
07.05.2017 18:00 19 кръг Д Албена 97 (Оброчище) 4:4
14.05.2017 18:00 20 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) 3:1
20.05.2017 18:00 21 кръг Д Орловец 2008 (Победа) 1:1
28.05.2017 18:00 22 кръг Г Добруджански спортист (Ст.Караджа) 1:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Устрем Д (Дончево) 20 11 1 8 38:26 34
6 Албена 97 (Оброчище) 20 8 4 8 39:51 28
7 Нефтяник 2010 (Шабла) 20 7 4 9 34:46 25
8 Христо Ботев (Стожер) 20 5 1 14 27:67 16
9 Дружба (Люляково) 20 4 0 16 31:66 12
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Добрич / 1/4 финали
21.09.2016 17:00 - Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) 1:1
Област Добрич / 1/2 финали
04.10.2016 16:00 - Г Черноморец (Балчик) 0:11

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ ДЧ 9 място
2016/2017 А ОФГ ДЧ 7 място
2015/2016 А ОФГ ДЧ 4 място
2014/2015 - -
2013/2014 А ОФГ ДЧ 6 място
2012/2013 А ОФГ ДЧ 4 място

Интернет страници

 » няма интернет страници