Бяла река 1 (Зайчар)

BGSupporters форум

Бяла река 1 (Зайчар)

"А" ОГ Бургас
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2020 17:00 1 кръг Д Странджанец (Царево) 6:2
12.09.2020 17:00 2 кръг Г Звезденбург (Бургас) 10:2
20.09.2020 17:00 3 кръг Д Устрем (Тънково) 5:1
22.09.2020 17:00 4 кръг Д Свети Никола (Бургас) 3:1
27.09.2020 17:00 5 кръг Г Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 0:2
14.02.2021 14:30 6 кръг Д Камено (Камено) 0:3
11.10.2020 16:00 7 кръг Г Черноморски спортист (Обзор) 1:4
18.10.2020 16:00 8 кръг Д Бургас спорт (Бургас) 2:2
24.10.2020 14:30 9 кръг Г Вихър (Айтос) 0:2
01.11.2020 14:30 10 кръг Д Ропотамо (Приморско) 5:0
08.11.2020 14:30 11 кръг Г Липа (Череша) анл.
15.11.2020 14:30 12 кръг Д Русокастро (Русокастро) 3:0
21.11.2020 14:30 13 кръг Г Атлетик 2018 (Каблешково) 1:1
29.11.2020 14:30 14 кръг Д Черно море-Рудник (Бургас) 8:2
06.12.2020 14:30 15 кръг Г Балкан 1980 (Планиница) 2:3
12.05.2021 18:00 16 кръг Г Странджанец (Царево) 1:2
28.02.2021 14:30 17 кръг Д Звезденбург (Бургас) 3:2
03.03.2021 15:30 18 кръг Г Устрем (Тънково) 3:0
06.03.2021 15:30 19 кръг Г Свети Никола (Бургас) 1:2
19.05.2021 18:00 20 кръг Д Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 7:1
21.03.2021 15:30 21 кръг Г Камено (Камено) 0:2
04.05.2021 18:00 22 кръг Д Черноморски спортист (Обзор) 6:2
11.04.2021 17:00 23 кръг Г Бургас спорт (Бургас) 1:4
18.04.2021 17:00 24 кръг Д Вихър (Айтос) 1:2
25.04.2021 17:00 25 кръг Г Ропотамо (Приморско) 0:0
- 26 кръг
почива
09.05.2021 18:00 27 кръг Г Русокастро (Русокастро) 0:3
16.05.2021 18:00 28 кръг Д Атлетик 2018 (Каблешково) 2:1
23.05.2021 18:00 29 кръг Г Черно море-Рудник (Бургас) 10:1
30.05.2021 18:00 30 кръг Д Балкан 1980 (Планиница) 4:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 28 14 1 13 55:51 43
7 Бургас спорт (Бургас) 28 13 3 12 80:59 42
8 Бяла река 1 (Зайчар) 28 14 3 11 85:49 42
9 Ропотамо (Приморско) 28 11 4 13 56:62 37
10 Странджанец (Царево) 28 10 5 13 43:54 35
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / 1/2 финали
09.08.2020 18:00 - Д Звезденбург (Бургас) 6:5
Област Бургас / Финал
16.08.2020 18:00 - Г Свети Никола (Бургас) 1:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
06.02.2021 10:30 - Д Карнобат (Карнобат) 4:4

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 А ОФГ БС 8 място
2019/2020 А ОФГ БС 7 място
2018/2019 А ОФГ БС 5 място
2017/2018 А ОФГ БС 10 място
2016/2017 А ОФГ БС 7 място
2015/2016 А ОФГ БС 10 място
2014/2015 А ОФГ БС 11 място
2012/2013 Б ОФГ БС 4 място

Интернет страници