Победа 2009 (Вокил)

BGSupporters форум

Победа 2009 (Вокил)

"А" ОФГ Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2015 17:30 1 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 2:0
06.09.2015 16:30 2 кръг Г Релакс (Овен) 1:2
12.09.2015 16:30 3 кръг Д Галактика (Черник) 2:3
19.09.2015 16:30 4 кръг Д Чернолик (Чернолик) 2:1
26.09.2015 16:30 5 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:3
04.10.2015 15:30 6 кръг Д Правда 1944 (Правда) 8:2
10.10.2015 15:30 7 кръг Г Червена звезда (Дулово) 1:0
17.10.2015 15:30 8 кръг Д Вихър (Любен) 1:2
01.11.2015 14:30 9 кръг Г Вихър (Боил) 3:3
07.11.2015 14:30 10 кръг Д Кале (Руйно) анл.
15.11.2015 14:30 11 кръг Г Орлите (Секулово) 4:3
12.03.2016 15:30 12 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 0:2
19.03.2016 15:30 13 кръг Д Релакс (Овен) 0:1
26.03.2016 15:30 14 кръг Г Галактика (Черник) 2:0
02.04.2016 16:30 15 кръг Г Чернолик (Чернолик) 2:1
09.04.2016 16:30 16 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 3:2
17.04.2016 16:30 17 кръг Г Правда 1944 (Правда) 2:1
23.04.2016 16:30 18 кръг Д Червена звезда (Дулово) 1:0
07.05.2016 17:30 19 кръг Г Вихър (Любен) 1:6
15.05.2016 17:30 20 кръг Д Вихър (Боил) 5:2
- 21 кръг
почива
28.05.2016 17:30 22 кръг Д Орлите (Секулово) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Лудогорец 2011 (Паисиево) 20 13 3 4 45:17 42
3 Вихър (Боил) 20 12 3 5 89:39 39
4 Победа 2009 (Вокил) 20 12 1 7 44:34 37
5 Йълдъръм (Яребица) 20 11 1 8 58:38 34
6 Червена звезда (Дулово) 20 9 1 10 50:38 28

Победа 2009 (Вокил)

ЮМВ: Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2015 16:00 1 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 6:1
06.09.2015 15:00 2 кръг Г Релакс (Овен) 3:2
12.09.2015 15:00 3 кръг Д Галактика (Черник) 5:0
19.09.2015 15:00 4 кръг Д Чернолик (Чернолик) 11:0
26.09.2015 15:00 5 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 6:2
04.10.2015 14:00 6 кръг Д Правда 1944 (Правда) 3:0
10.10.2015 14:00 7 кръг Г Червена звезда (Дулово) 0:3
17.10.2015 14:00 8 кръг Д Вихър (Любен) 6:0
01.11.2015 13:00 9 кръг Г Вихър (Боил) 4:3
07.11.2015 13:00 10 кръг Д Кале (Руйно) анл.
15.11.2015 13:00 11 кръг Г Орлите (Секулово) 1:0
12.03.2016 15:00 12 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 0:0
19.03.2016 14:00 13 кръг Д Релакс (Овен) 3:0
26.03.2016 14:00 14 кръг Г Галактика (Черник) 2:1
02.04.2016 15:00 15 кръг Г Чернолик (Чернолик) 3:1
09.04.2016 15:00 16 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 8:0
17.04.2016 15:00 17 кръг Г Правда 1944 (Правда) 4:0
23.04.2016 15:00 18 кръг Д Червена звезда (Дулово) 0:1
07.05.2016 16:00 19 кръг Г Вихър (Любен) 6:3
15.05.2016 16:00 20 кръг Д Вихър (Боил) 11:1
- 21 кръг
почива
28.05.2016 16:00 22 кръг Д Орлите (Секулово) 6:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Червена звезда (Дулово) 20 17 2 1 120:15 53
2 Победа 2009 (Вокил) 20 17 1 2 88:18 52
3 Релакс (Овен) 20 17 1 2 100:15 52
4 Орлите (Секулово) 20 11 3 6 61:40 36
5 Йълдъръм (Яребица) 20 8 5 7 40:41 29
ЮМВ: Силистра - Областна група - Финали
Дата Фаза Противник Рез.
За 3-4 място
03.06.2016 15:30 - Д Левски 96 (Главиница) 2:1

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ СС 4 място
2017/2018 А ОФГ СС 2 място
2016/2017 А ОФГ СС 1 място
2015/2016 А ОФГ СС 4 място
2014/2015 А ОФГ СС 4 място
2013/2014 А ОФГ СС 6 място
2012/2013 А ОФГ СС 6 място
2011/2012 А ОФГ СС 3 място
2010/2011 А ОФГ СС 6 място
2009/2010 А ОФГ СС 6 място

Интернет страници

 » няма интернет страници