Орлите (Секулово)

BGSupporters форум

Орлите (Секулово)

"А" ОФГ Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
30.08.2015 17:30 1 кръг Г Чернолик (Чернолик) 2:3
06.09.2015 16:30 2 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:5
13.09.2015 16:30 3 кръг Г Правда 1944 (Правда) 0:5
20.09.2015 16:30 4 кръг Д Червена звезда (Дулово) 4:3
26.09.2015 16:30 5 кръг Г Вихър (Любен) 2:8
04.10.2015 15:30 6 кръг Д Вихър (Боил) 2:9
11.10.2015 15:30 7 кръг Г Кале (Руйно) анл.
17.10.2015 15:30 8 кръг Г Галактика (Черник) 0:4
01.11.2015 14:30 9 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 2:1
08.11.2015 14:30 10 кръг Г Релакс (Овен) 2:4
15.11.2015 14:30 11 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 3:4
13.03.2016 15:30 12 кръг Д Чернолик (Чернолик) 2:3
20.03.2016 15:30 13 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:4
27.03.2016 15:30 14 кръг Д Правда 1944 (Правда) 4:0
03.04.2016 16:30 15 кръг Г Червена звезда (Дулово) 0:7
09.04.2016 16:30 16 кръг Д Вихър (Любен) 1:4
17.04.2016 16:30 17 кръг Г Вихър (Боил) 0:8
- 18 кръг
почива
07.05.2016 17:30 19 кръг Д Галактика (Черник) 1:4
15.05.2016 17:30 20 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 1:14
22.05.2016 17:30 21 кръг Д Релакс (Овен) 0:6
28.05.2016 17:30 22 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Чернолик (Чернолик) 20 6 4 10 30:45 22
9 Галактика (Черник) 20 6 2 12 26:54 20
10 Правда 1944 (Правда) 20 3 1 16 31:75 10
11 Орлите (Секулово) 20 3 0 17 26:99 9
-- Кале (Руйно) 6 0 0 6 2:28 -

Орлите (Секулово)

ЮМВ: Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
30.08.2015 16:00 1 кръг Г Чернолик (Чернолик) 5:1
06.09.2015 15:00 2 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 6:2
13.09.2015 15:00 3 кръг Г Правда 1944 (Правда) 2:2
20.09.2015 15:00 4 кръг Д Червена звезда (Дулово) 1:5
26.09.2015 15:00 5 кръг Г Вихър (Любен) 5:0
04.10.2015 14:00 6 кръг Д Вихър (Боил) 6:1
11.10.2015 14:00 7 кръг Г Кале (Руйно) анл.
17.10.2015 14:00 8 кръг Г Галактика (Черник) 2:0
01.11.2015 13:00 9 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 4:1
08.11.2015 13:00 10 кръг Г Релакс (Овен) 0:3
15.11.2015 13:00 11 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 0:1
13.03.2016 15:00 12 кръг Д Чернолик (Чернолик) 7:1
20.03.2016 14:00 13 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:1
27.03.2016 14:00 14 кръг Д Правда 1944 (Правда) 3:0
03.04.2016 15:00 15 кръг Г Червена звезда (Дулово) 1:1
09.04.2016 15:00 16 кръг Д Вихър (Любен) 9:2
17.04.2016 15:00 17 кръг Г Вихър (Боил) 4:3
- 18 кръг
почива
07.05.2016 16:00 19 кръг Д Галактика (Черник) 4:0
15.05.2016 16:00 20 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 0:5
22.05.2016 16:00 21 кръг Д Релакс (Овен) 1:5
28.05.2016 16:00 22 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 0:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Победа 2009 (Вокил) 20 17 1 2 88:18 52
3 Релакс (Овен) 20 17 1 2 100:15 52
4 Орлите (Секулово) 20 11 3 6 61:40 36
5 Йълдъръм (Яребица) 20 8 5 7 40:41 29
6 Вихър (Боил) 20 9 1 10 42:59 28

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ СС --
2016/2017 А ОФГ СС 9 място
2015/2016 А ОФГ СС 11 място
2014/2015 А ОФГ СС 12 място
2013/2014 А ОФГ СС 8 място

Интернет страници

 » няма интернет страници