Сакарски спортист 04 (Тополовград)

BGSupporters форум

Сакарски спортист 04 (Тополовград)

"А" ОГ Хасково
Дата Фаза Противник Рез.
26.08.2018 18:00 1 кръг Г Тунджа (Срем) 3:0
02.09.2018 17:00 2 кръг Д Бенковски (Симеоновград) 3:2
08.09.2018 17:00 3 кръг Г Свиленград 1921 II (Свиленград) 1:4
15.09.2018 17:00 4 кръг Д Хасково (Хасково) 1:4
22.09.2018 17:00 5 кръг Г Герганин извор (Бисер) 2:1
30.09.2018 17:00 6 кръг Д Любимец 2018 (Любимец) 0:2
06.10.2018 16:00 7 кръг Г Извор (Горски извор) 3:0
13.10.2018 16:00 8 кръг Д Стамболово (Стамболово) 3:0
21.10.2018 15:30 9 кръг Г Хеброс 1921 (Харманли) 1:3
28.10.2018 15:30 10 кръг Д Любимец 2000 (Любимец) 3:0
03.11.2018 14:30 11 кръг Г Раковски (Ивайловград) 0:3
- 12 кръг
почива
18.11.2018 14:30 13 кръг Д Топлика (Минерални бани) 4:5
24.02.2019 14:30 14 кръг Д Тунджа (Срем) 0:3
02.03.2019 15:00 15 кръг Г Бенковски (Симеоновград) 0:3
09.03.2019 15:00 16 кръг Д Свиленград 1921 II (Свиленград) 0:3
16.03.2019 15:00 17 кръг Г Хасково (Хасково) 0:3
24.03.2019 15:30 18 кръг Д Герганин извор (Бисер) 0:3
31.03.2019 15:30 19 кръг Г Любимец 2018 (Любимец) 0:3
07.04.2019 17:00 20 кръг Д Извор (Горски извор) 0:3
14.04.2019 17:00 21 кръг Г Стамболово (Стамболово) 0:3
20.04.2019 17:00 22 кръг Д Хеброс 1921 (Харманли) 0:3
04.05.2019 18:00 23 кръг Г Любимец 2000 (Любимец) 0:3
12.05.2019 18:00 24 кръг Д Раковски (Ивайловград) 0:3
- 25 кръг
почива
24.05.2019 18:00 26 кръг Г Топлика (Минерални бани) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Раковски (Ивайловград) 24 7 4 13 35:38 25
10 Бенковски (Симеоновград) 24 7 4 13 43:40 25
11 Извор (Горски извор) 24 7 0 17 31:76 21
12 Тунджа (Срем) 24 2 2 20 16:71 8
13 Сакарски спортист 04 (Тополовград) 24 6 0 18 24:60 18

Сакарски спортист 04 (Тополовград)

Деца: Хасково - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2018 11:00 1 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 3:0
23.09.2018 11:30 2 кръг Г Хеброс 1921 (Харманли) 0:6
30.09.2018 11:00 3 кръг Д Хасково (Хасково) 6:0
06.10.2018 10:00 4 кръг Г Асти АБ (Хасково) 0:3
14.10.2018 11:00 5 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 0:8
30.03.2019 10:00 6 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 0:3
01.05.2019 11:00 7 кръг Д Хеброс 1921 (Харманли) 0:3
13.04.2019 10:30 8 кръг Г Хасково (Хасково) 0:3
20.04.2019 11:30 9 кръг Д Асти АБ (Хасково) 3:0
04.05.2019 10:30 10 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:9
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Хеброс 1921 (Харманли) 10 7 1 2 29:7 22
3 Асти АБ (Хасково) 10 5 0 5 15:16 15
4 Хасково (Хасково) 10 3 1 6 11:33 10
5 Сакарски спортист 04 (Тополовград) 10 3 0 7 12:35 9
6 Свиленград 1921 (Свиленград) 10 2 2 6 10:25 8

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ ХС --
2016/2017 А ОФГ ХС 3 място
2015/2016 А ОФГ ХС 6 място
2014/2015 А ОФГ ХС 8 място
2012/2013 А ОФГ ХС 6 място

Интернет страници

 » няма интернет страници