Асти АБ (Хасково)

BGSupporters форум

Асти АБ (Хасково)

ЮМВ: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2018 10:00 1 кръг Г Арсенал (Казанлък) 0:3
30.09.2018 10:00 2 кръг Д Хасково 1957 (Хасково) 4:3
07.10.2018 10:00 3 кръг Г Миньор (Раднево) 2:4
14.10.2018 10:00 4 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:3
21.10.2018 10:00 5 кръг Г Розова долина (Казанлък) 2:1
28.10.2018 10:00 6 кръг Д Хасково (Хасково) 0:3
01.11.2018 14:00 7 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 4:1
04.11.2018 10:00 8 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:4
11.11.2018 10:00 9 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) 1:5
- 10 кръг
почива
25.11.2018 10:00 11 кръг Д Ботев (Гълъбово) 3:5
02.12.2018 10:00 12 кръг Г Чирпан (Чирпан) 1:4
09.12.2018 10:00 13 кръг Д Верея (Стара Загора) 1:1
03.03.2019 11:00 14 кръг Д Арсенал (Казанлък) 0:2
10.03.2019 11:00 15 кръг Г Хасково 1957 (Хасково) 7:1
17.03.2019 11:00 16 кръг Д Миньор (Раднево) 3:1
24.03.2019 11:00 17 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 1:1
31.03.2019 11:00 18 кръг Д Розова долина (Казанлък) 3:0
04.04.2019 11:00 19 кръг Г Хасково (Хасково) 0:3
07.04.2019 11:00 20 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 3:0
14.04.2019 11:00 21 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:7
21.04.2019 11:00 22 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) 3:3
- 23 кръг
почива
12.05.2019 11:00 24 кръг Г Ботев (Гълъбово) 3:2
19.05.2019 11:00 25 кръг Д Чирпан (Чирпан) 3:0
23.05.2019 16:00 26 кръг Г Верея (Стара Загора) 0:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Арсенал (Казанлък) 24 12 3 9 55:34 39
7 Чирпан (Чирпан) 24 11 4 9 49:60 37
8 Асти АБ (Хасково) 24 9 3 12 46:61 30
9 Димитровград 1947 (Димитровград) 24 9 1 14 54:69 28
10 Ботев (Гълъбово) 24 6 0 18 43:97 18

Асти АБ (Хасково)

Квалификации за Елитна група (U-15)
Дата Фаза Противник Рез.
Югоизточна България / Финал
09.06.2019 11:00 - Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 3:0
Финали
16.06.2019 17:00 - Г Спартак 1918 (Варна) 2:1
Деца: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2018 12:00 1 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:1
22.09.2018 11:00 2 кръг Д Векта (Пловдив) 5:0
29.09.2018 10:30 3 кръг Г Хасково 1957 (Хасково) 5:0
06.10.2018 11:00 4 кръг Д Пловдив (Пловдив) 1:1
13.10.2018 11:00 5 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 3:0
20.10.2018 13:00 6 кръг Г Девин (Девин) 9:0
27.10.2018 12:00 7 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 2:0
03.11.2018 12:00 8 кръг Г Палас (Рудозем) 2:2
10.11.2018 13:00 9 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:1
18.11.2018 12:00 10 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 2:0
24.11.2018 11:00 11 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 6:2
16.03.2019 11:00 12 кръг Д Ботев (Пловдив) 2:1
23.03.2019 12:00 13 кръг Г Векта (Пловдив) 2:4
28.03.2019 10:30 14 кръг Д Хасково 1957 (Хасково) 0:0
07.04.2019 11:00 15 кръг Г Пловдив (Пловдив) 1:1
13.04.2019 11:00 16 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 3:0
20.04.2019 12:00 17 кръг Д Девин (Девин) 3:0
25.04.2019 10:30 18 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:1
06.05.2019 13:00 19 кръг Д Палас (Рудозем) 3:2
11.05.2019 15:00 20 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:0
17.05.2019 16:00 21 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 3:0
25.05.2019 11:00 22 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 8:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Родопа Смолян (Смолян) 22 16 2 4 82:27 50
2 Пловдив (Пловдив) 22 13 6 3 79:16 45
3 Асти АБ (Хасково) 22 13 6 3 61:16 45
4 Ботев (Пловдив) 22 14 1 7 52:26 43
5 Марица 1921 (Пловдив) 22 12 5 5 68:22 41

Асти АБ (Хасково)

Деца: Хасково - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2018 11:30 1 кръг Д Хеброс 1921 (Харманли) 0:4
22.09.2018 10:00 2 кръг Г Хасково (Хасково) 2:1
29.09.2018 11:30 3 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 3:0
06.10.2018 10:00 4 кръг Д Сакарски спортист 04 (Тополовград) 3:0
13.10.2018 11:30 5 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 1:1
30.03.2019 10:00 6 кръг Г Хеброс 1921 (Харманли) 1:2
01.05.2019 11:00 7 кръг Д Хасково (Хасково) 2:0
13.04.2019 10:00 8 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:3
20.04.2019 11:30 9 кръг Г Сакарски спортист 04 (Тополовград) 0:3
04.05.2019 10:00 10 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 4:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Хеброс 1921 (Харманли) 10 8 1 1 32:4 25
2 Димитровград 1947 (Димитровград) 10 6 2 2 43:10 20
3 Асти АБ (Хасково) 10 5 1 4 16:14 16
4 Хасково (Хасково) 10 3 1 6 11:33 10
5 Сакарски спортист 04 (Тополовград) 10 3 0 7 12:35 9

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници