Не развиват дейност

Агротрон (Плъстина)

Академик (Варна)

Академик (Варна) /1949-69/

Академик (София)

Академик - Гео Милев (София)

Аксаково 1948 (Аксаково)

Акфикс (София)

Алеко (Алеко Константиново)

Алмус Биър (Стал. махала)

Алтай (Карагеоргиево)

Алтай спорт (Асеновград)

Анхиало (Поморие)

Аполония (Созопол)

Арива (Пловдив)

Аспарухово 2000 (Варна)

Атлетик (Благоевград)

Атлетик 09 (Усойка)

Ахелой (Ахелой)

Аякс (Ореш)

Базел 2014 (Мърчево)

Байкал (Широко поле)

Бакаджик (Войника)

Балик (Балчик)

Балкан (Аспарухово)

Балкан (Ботевград)

Балкан (Горица)

Балкан (Горна Брезница)

Балкан (Орешак)

Балкан (Прилеп)

Балкан (Разбойна)

Балкан (Церово)

Балкан 04 (Иново)

Балкански кът (Стеврек)

Баня (Баня)

Батишница (Батишница)

Безмер (Безмер)

Беласица 1923 (Петрич)

Белащица (Белащица)

Белите гълъби (Гълъбец)

Белите орли (Плевен)

Беломорец (Светлен)

Бенковски (Габровница)

Бенковски (Лесковец)

Бенковски (Николаево)

Бенковски (Пазарджик)

Бенковски (Пищигово)

Бенковски (Подгорица)

Бенковски (Салманово)

Бенковски (Септемврийци)

Бенковски 2007 (Крива бара)

Бенковски 53 (Сапарево)

Бирлик (Левски)

Бистрица 2008 (Абланица)

Борба 10 (Шияково)

Боров дол (Боров дол)

Боровец (Търговище)

Ботев (Голямо Враново)

Ботев (Долна Митрополия)

Ботев (Крайници)

Ботев (Левски)

Ботев (Летница)

Ботев (Попица)

Ботев (Рупци)

Ботев (Черногорово)

Ботев 1949 (Кермен)

Ботев 2012 (Пудрия)

Бояджик 2004 (Бояджик)

Брадвари 08 (Брадвари)

Бузлуджа (Кюстендил)

Бузово кале (Бузовград)

Буково (Буково)

Булдог (Айтос)

Бургас (Бургас)

Бургос (Ливада)

Бургос лейдис (Бургас)

Буря (Градско)

Бутан (Бутан)

ВВС (София)

Ведраре (Ведраре)

Велбъжд Кн (Кюстендил)

Венец (гара Орешец)

Веселина (Веселина)

Ветрино (Ветрино)

Видима (Душево)

Видима-Раковски (Севлиево)

Вит (Дерманци)

Витановци (Витановци)

Витски орли (Д.Митрополия)

Вихър (Алдомировци)

Вихър (Баховица)

Вихър (Борима)

Вихър (Владимировци)

Вихър (Йонково)

Вихър (кв.Горубляне, София)

Вихър (Лопян)

Вихър (Мараш)

Вихър (Семерджиево)

Вихър 97 (Превала)

Вихър С (Сенокос)

Владислав (Варна)

Въбел (кв.Въбел, Търговище)

Върбица 2008 (Ореше)

Вършец 99 (Вършец)

Въча (Йоаким Груево)

Въча (Кадиево)

Габер (Габровдол)

Габър (Габерово)

Галактика (Черник)

Галатасарай (Малко Йонково)

Герена (Кюстендил)

Големи връх (Долна Секирна)

Голое (Лозарево)

Голямоизворските тигри (Г.изв)

Гранит (Годешево)

Гранит (Кънчево)

Гранит (Слатина)

Гранит (Широки дол)

Гранит 2012 (Скобелево)

Граничар (Туховища)

Граничар 2008 (Доспат)

Грифид (Варна)

Гълъбец (Гълъбец)

Давидово (Давидово)

Девин (Девин)

Девня (Девня)

Диана 1924 (Правда)

Дивотино (Дивотино)

Димитровград II (Димитровгр.)

Димитровец 1 (Ковачевци)

Димча (Димча)

Динамо (София)

Динамо 2011 (Стамболово)

ДИТ Спорт (София)

Добромирка (Добромирка)

Добруджанец (Паскалево)

Долен (Долен)

Драгалевци (София)

Дрен 2011 (Дрен)

Дружба (Добровница)

ДСО Динамо (Враца)

ДСО Динамо (Плевен)

ДСО Динамо (Пловдив)

ДСО Строител (Видин)

ДСО Строител (Свищов)

ДСО Ударник (Шумен)

ДСО Червено знаме (Дупница)

ДСО Червено знаме (Самоков)

ДСО Червено знаме (Силистра)

Дунав (Вардим)

Дунав (Дунавци)

Дунав 09 (Лесковец)

Дянково (Дянково)

Единство (Китанчево)

Единство (Търговище)

Езерче (Езерче)

Елит (София)

Ера I (Севлиево)

Етър (Велико Търново)

Етър 1924 (Велико Търново)

Жиленци (Жиленци)

ЖСК Ихтиман (Ихтиман)

ЖФК Оборище (Панагюрище)

Завод 12 (София)

Загоре (Загоре)

Западно ехо (Бегуновци)

Заря (Крушаре)

Заря (Тодор Икономово)

Здравец (Груево)

Здравец (Здравец)

Зенит (Памукчии)

Зенит 2012 (Православен)

ЗКМО (Бараково)

Златен клас (Благоево)

Златоград (Златоград)

Игнатиево (Игнатиево)

Илинден (Ключ)

Илинден 2005 (Илинден)

Имренчево (Имренчево)

Искра (Голямо градище)

Искра (Искрец)

Кабиюк (Коньовец)

Каблешково 07 (Каблешково)

Казичене (Казичене)

Кале (Крепча)

Кале (Руйно)

Калчево (Калчево)

Каменар (Каменар)

Камчийски сокол (Дъбравино)

Керамик (гара Елин Пелин)

Килифарево 2003 (Килифарево)

Ком-Миньор (Берковица)

Коматево 2001 (Пловдив)

Комуна 2011 (Черногорово)

Копривлен (Копривлен)

Космос (Каменец)

Костиево (Костиево)

Краище (Краище)

Лавров (Горни Дъбник)

Лазур (Сирищник)

Лайтс (Велико Търново)

Левски (Младово)

Левски (Одърне)

Левски (Пазарджик)

Левски (Чепинци, обл.Смолян)

Левски 2012 (Лом)

Левски (кв.Драгалевци)

Лисец (Осиково)

Ловско (Ловско)

Лозен (Лозен, обл.ВТ)

Локомотив (Вакарел)

Локомотив (Мездра)

Локомотив (Русе) /1930-2002/

Локомотив (Самуил)

Локомотив (София)

Локомотив (Стара Загора)

Локомотив (Хан Крум)

Локомотив (Черноград)

Локомотив 101 (София)

Локомотив 1929 (Мездра)

Локомотив 2012 (Мездра)

Лудогорец (Доброплодно)

Лудогорец (Разград)

Любимец 2007 (Любимец)

Любляна (Люблен)

Люляк (Люляково)

Мадан (Мадан)

Манастирище (Манастирище)

Маниш (кв.Църква, Перник)

Марек 2007 (Дупница)

Марек 2010 (Дупница)

Марисан (Русе)

Марица (Крум)

Марица (Мененкьово)

Марица (Огняново)

Мария Луиза (Лом)

Месамбрия (Несебър)

МИГ 2010 (Девня)

Мизия (Мизия)

Миланово 2007 (Миланово)

Милковица 09 (Милковица)

Минерал (Овощник)

Минерал (Огняново)

Минерал (Рударци)

Миньор (Перник)

Миньор (Рудник)

Миньор 1919 (Перник)

Миньор 1934 (Рудник)

Мокреш 2005 (Мокреш)

Морена (Кладница)

Мортагоново (Мортагоново)

Мост (Мост)

Надежда 1926 (Оряхово)

Надежди (Сливен)

Неизвестен

Нефтохимик 1962 (Бургас)

Ник (Изгрев)

Нова Черна (Нова Черна)

Нови Искър (Нови Искър)

Нови Искър 2005 (Нови Искър)

Новосел (Новосел)

Обединение (Василево)

Олд Хаус (Каварна)

Олимпик (Бургас)

Олимпия (София)

Орел (Глухар)

Орел (Разделци)

Орел 19 (Оряхово)

Оризаре (Оризаре)

Орлите (Надарево)

Орлите (Стефан Караджа)

Оскар ЕЛ (София)

Осмар (Осмар)

Пазарджик 2012 (Пазарджик)

Паламара (Венец)

Партизани (Градина)

Пауталия (Соволяно)

ПГГС "Хр.Ботев" (Велинград)

Пелезо (Пелишат)

Перун (Кресна)

Пирин (Благоевград)

Пирин Бл (Благоевград)

Плевен 2009 (Плевен)

Победа (Вресово)

Победа (Градница)

Победа (Колобър)

Победа (Паламарца)

Пордим (Пордим)

Пороминово (Пороминово)

ППК "Зора" (Момино)

Прециз Интер (Иваново)

Просеник (Просеник)

Раковски (Ивайловград)

Раковски (Русе)

Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)

Реал (Божурово)

Републиканец (Енево)

Републиканец (Лисец)

Рила (Белица)

Рилски орли (Бистрица)

Родопа 1927 (Смолян)

Родопи (Сатовча)

Родопски сокол (Кърджали)

Рома (Тополчане)

Рома 2014 (Тервел)

Росица (Стоките)

Рудничар (Перник)

Руен 2008 (Руен)

Рьофикс (Симеоновец)

Свети Влас 08 (Свети Влас)

Светкавица (Баните)

Светкавица 1922 (Търговище)

Светкавица 2004 (Гюльовца)

Светлина (Черковна)

Свраките (Гълъбник)

Сейдол (Сейдол)

Селтик (Овчарово)

Септември (Градец)

Септември (Краводер)

Септември (Плевен)

Септември 2005 (Жабокрът)

Силистра 2009 (Силистра)

Сини вир (Цонево)

Синя вода (Синя вода)

Сион (Каблешково)

СК Марица (Пловдив)

Скала (гара Бов)

Скала (Камен)

Скалите (Русе)

Слава (Севар)

Слави мес (Ловеч)

Славилов (Търговище)

Славия (Асеновци)

Славия (Пловдив)

Смолян 2000 (Смолян)

Смоляновци (Смоляновци)

Сокол (Каравелово)

Сокол 2008 (Зърнево)

Сокол 2009 (Еленино)

Солей 97 (кв.Калкас, Перник)

СОУ "Кл.Охридски" (Ракитово)

София 2010 (София)

Спарта (Бургас)

Спарта (Самоводене)

Спартак (Бъзън)

Спартак (Бяла)

Спартак (Муселиево)

Спартак (Пещера)

Спартак (Подгумер)

Спартак (Самоков)

Спартак (Сливен)

Спартак (София)

Спартак (Триводици)

Спартак (Търнава)

Спартак 2001 (Пирдоп)

Спартак 2012 (Славеево)

Спортист (Баниска)

Спортист (Бата)

Спортист (Бели извор)

Спортист (Добрич)

Спортист (Книжовник)

Спортист (Петко Славейков)

Спортист (Преславци)

Спортист (София)

Старчево 2010 (Старчево)

Стефаново (Стефаново)

Стоби (Стоб)

Столипиново (Пловдив)

Сторгозия (Плевен)

Стражица 2012 (Стражица)

Стрела (Доброславци)

Стрела (Дъбник)

Стрела (Обединение)

Стрелец (Стрелча)

Строител (София)

Струма (Кралев дол)

Струма 2005 (Струмяни)

Струмски сокол (Калище)

Стряма 2001 (Стряма)

Съкровището на (Кралево)

Титан (Лесново)

Тича (Варна)

Тича 1948 (Долни чифлик)

Тополите (Тополи)

Тополите 2005 (Тополчане)

Топчийско (Топчийско)

Торпедо (Косово)

Тракиец (Говедаре)

Тракия 2012 (Бяла река)

Трапище (Трапище)

Тръстиково (Тръстиково)

Тунджа (Веселиново)

Тунджа 2007 (Желю войвода)

Тунджа спорт (Елхово)

Удар 99 (Петко Каравелово)

Ураган (Белинци)

Ураган (Бъзовец)

Ураган (Владимир)

Ураган (Манастирци)

Ураган (Патреш)

Урожай (Българово)

Урожай (Гърчиново)

Урума (Хасково)

Устрем (Белодол)

Устрем (Дропла)

Устрем (Пет могили)

Устрем (Раковски)

Фабрика "Първи май" (Варна)

Феникси (Варна)

ФК Берое (Стара Загора)

ФК Костинброд (Костинброд)

ФК Несебър (Несебър)

Х. Димитър (Хаджидимитрово)

Хан Кардам (Кардам)

Хасково 2009 (Хасково)

Хебър (Пазарджик)

Хебър 2011 (Пазарджик)

Химик (Димитровград)

Христо Ботев (Чешнегирово)

Церово 2006 (Церово)

ЦеСеKа (Лесичери)

Чавдар (Бяла Слатина)

Чавдар (Ковачите)

Чайка Конуш 2000 (Конуш)

Чарган (Чарган)

Челник (Реселец)

Чепинци (Чепинци)

Червена звезда (Глава)

Червено знаме (София)

Черно море (Топола)

Черно море (Черно море)

Чернолик (Чернолик)

Черноломец (Горско Абланово)

Черноломец (Острица)

Черноморец (Бургас)

Черноморец (Поморие)

Черноморец 2003 (Бяла)

Чиракман (Селце)

Шабла (Шабла)

Шемшево (Шемшево)

Шерба (Гроздьово)

Шипка (Стара Загора)

Шипка 1955 (Мало Конаре)

Шипченски сокол (Варна)

Шумен 2010 (Шумен)

Юнак (Юнаците)

Юнак 2000 (Ардино)

Юстина (Устина)

Яков (Яворница)

Якоруда 2007 (Якоруда)

Янково (Янково)

Ястреб (Страцин)

София 2010 (София)

BGSupporters форум

София 2010 (София)

Югозападна "В" Аматьорска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
09.08.2015 18:00 1 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 1:2
16.08.2015 18:00 2 кръг Г Чико (Бяга) 1:4
23.08.2015 18:00 3 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:2
30.08.2015 18:00 4 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:2
06.09.2015 17:00 5 кръг Г Беласица (Петрич) 1:3
13.09.2015 17:00 6 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 0:2
20.09.2015 17:00 7 кръг Г ЦСКА (София) 0:8
27.09.2015 17:00 8 кръг Д Германея (Сапарева баня) 0:2
04.10.2015 16:00 9 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:6
11.10.2015 16:00 10 кръг Д Локомотив (София) анл.
18.10.2015 16:00 11 кръг Г Балкан (Варвара) 2:0
21.10.2015 16:00 12 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) 1:2
04.11.2015 14:00 13 кръг Г ФК Миньор (Перник) 1:3
08.11.2015 16:30 14 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 2:5
14.11.2015 14:00 15 кръг Г Септември (София) 0:5
25.11.2015 14:00 16 кръг Д Чепинец (Велинград) 3:1
29.11.2015 14:00 17 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 0:3
21.02.2016 14:00 18 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 3:2
27.02.2016 14:00 19 кръг Д Чико (Бяга) 1:2
07.03.2016 15:00 20 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:1
13.03.2016 15:00 21 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:0
20.03.2016 15:00 22 кръг Д Беласица (Петрич) 0:0
23.03.2016 15:00 23 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 1:0
27.03.2016 18:30 24 кръг Д ЦСКА (София) 1:5 Канал 3
03.04.2016 17:00 25 кръг Г Германея (Сапарева баня) 8:0
10.04.2016 17:00 26 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 3:1
- 27 кръг
почива
17.04.2016 17:00 28 кръг Д Балкан (Варвара) 3:0
24.04.2016 17:00 29 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 3:0
28.04.2016 17:00 30 кръг Д ФК Миньор (Перник) 1:2
08.05.2016 18:00 31 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 0:1
14.05.2016 16:00 32 кръг Д Септември (София) 7:3
22.05.2016 18:00 33 кръг Г Чепинец (Велинград) 3:2
18.05.2016 18:00 34 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 2:3
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
12.08.2015 18:30 - Г Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 4:1
Област София (столица) / 1/2 финали
19.08.2015 18:30 - Г ЦСКА (София) 1:4 Диема спорт 2
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
23.09.2015 17:00 - Г Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 1:3

София 2010 (София)

Елитна група (U-19)
Дата Фаза Противник Рез.
22.08.2015 18:00 1 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 0:2
30.08.2015 18:00 2 кръг Г Верея (Стара Загора) 2:1
07.09.2015 17:00 3 кръг Д Черно море (Варна) 0:2
12.09.2015 17:00 4 кръг Г Левски (София) 2:1
19.09.2015 17:00 5 кръг Д ЦСКА (София) 0:1
26.09.2015 16:00 6 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:4
03.10.2015 16:00 7 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 2:1
14.10.2015 16:00 8 кръг Д Литекс (Ловеч) 1:2
17.10.2015 16:00 9 кръг Г ОФК Пирин (Благоевград) 1:2
22.10.2015 14:30 10 кръг Д Локомотив (София) анл.
30.10.2015 14:30 11 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:5
07.11.2015 14:00 12 кръг Д Септември (София) 1:5
15.11.2015 14:00 13 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:0
21.11.2015 14:00 14 кръг Д Славия 1913 (София) 0:2
29.11.2015 14:00 15 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:4
06.12.2015 13:30 16 кръг Д Черноморец Бургас (Бургас) 5:0
12.12.2015 13:30 17 кръг Г Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) 0:2
27.02.2016 13:00 18 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 0:3
06.03.2016 14:00 19 кръг Д Верея (Стара Загора) 0:3
12.03.2016 14:00 20 кръг Г Черно море (Варна) 0:3
16.03.2016 14:00 21 кръг Д Левски (София) 0:3
19.03.2016 14:00 22 кръг Г ЦСКА (София) 0:3
27.03.2016 15:00 23 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:3
03.04.2016 16:00 24 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 0:3
06.04.2016 16:00 25 кръг Г Литекс (Ловеч) 0:3
09.04.2016 16:00 26 кръг Д ОФК Пирин (Благоевград) 0:3
- 27 кръг
почива
17.04.2016 16:00 28 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:3
23.04.2016 16:00 29 кръг Г Септември (София) 0:3
30.04.2016 16:00 30 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3
08.05.2016 16:30 31 кръг Г Славия 1913 (София) 0:3
15.05.2016 16:30 32 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:3
25.05.2016 18:00 33 кръг Г Черноморец Бургас (Бургас) 0:3
30.05.2016 18:00 34 кръг Д Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) 0:3

София 2010 (София)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2015 11:00 1 кръг Г Искър (Герман) 3:1
10.09.2015 15:00 2 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 2:1
17.09.2015 15:00 3 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 1:2
24.09.2015 15:00 4 кръг Д Пирин 2002 (Разлог) 0:0
01.10.2015 14:00 5 кръг Г Септември (Симитли) 0:1
08.10.2015 14:00 6 кръг Г Локомотив 1929 (София) 1:0
15.10.2015 14:00 7 кръг Д Септември (София) 1:3
22.10.2015 14:00 8 кръг Г Банско (Банско) 5:1
29.10.2015 12:00 9 кръг Д Беласица (Петрич) 3:0
05.11.2015 12:00 10 кръг Г БМ Спорт (София) 1:3
12.11.2015 12:00 11 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 0:1
10.03.2016 14:00 12 кръг Д Искър (Герман) 3:0
17.03.2016 14:00 13 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:1
24.03.2016 14:00 14 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) 1:0
31.03.2016 15:00 15 кръг Г Пирин 2002 (Разлог) 0:1
07.04.2016 15:00 16 кръг Д Септември (Симитли) 2:1
14.04.2016 15:00 17 кръг Д Локомотив 1929 (София) 1:1
21.04.2016 15:00 18 кръг Г Септември (София) 2:3
28.04.2016 14:30 19 кръг Д Банско (Банско) 6:1
05.05.2016 16:00 20 кръг Г Беласица (Петрич) 1:3
12.05.2016 16:00 21 кръг Д БМ Спорт (София) 3:2
19.05.2016 16:00 22 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 0:0

София 2010 (София)

ЮСВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
20.10.2015 14:00 1-ви мач Д Спартак Плевен (Плевен) 0:1
02.11.2015 14:00 реванш Г Спартак Плевен (Плевен) 0:0
ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2015 17:00 1 кръг Д БМ Спорт (София) анл.
12.09.2015 17:00 2 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) анл.
19.09.2015 17:00 3 кръг Д Локомотив 1929 (София) анл.
26.09.2015 17:00 4 кръг Г Правец 99 (Правец) анл.
03.10.2015 16:00 5 кръг Д Академик 1947 (София) анл.
10.10.2015 16:00 6 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) анл.
17.10.2015 16:00 7 кръг Д Ботев 57 (София) анл.
24.10.2015 16:00 8 кръг Г Спортист (Своге) анл.
31.10.2015 14:00 9 кръг Д Искър (Герман) анл.
07.11.2015 14:00 10 кръг Д Витоша (Бистрица) анл.
14.11.2015 14:00 11 кръг Г ФК Миньор (Перник) анл.

София 2010 (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2015 11:00 1 кръг Д Локомотив 1929 (София) 4:5
06.09.2015 11:00 2 кръг Г ДИТ Спорт (София) 0:4
12.09.2015 17:00 3 кръг Д Левски-Раковски (София) 1:3
20.09.2015 10:00 4 кръг Г Елит София (София) 2:2
14.10.2015 15:30 5 кръг Д Септември (София) 0:1
01.10.2015 11:00 6 кръг Г ФК Миньор (Перник) 0:4
04.10.2015 11:00 7 кръг Д БМ Спорт (София) 2:1
11.10.2015 11:00 8 кръг Г ОФК Пирин (Благоевград) 3:0
- 9 кръг
почива
26.10.2015 10:00 10 кръг Д Славия 1913 (София) 0:6
31.10.2015 12:00 11 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 2:2
08.11.2015 10:30 12 кръг Д Левски (София) 0:3
15.11.2015 11:00 13 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 2:3
25.11.2015 14:00 14 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 1:1
29.11.2015 11:00 15 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 1:0
06.03.2016 11:00 16 кръг Г Локомотив 1929 (София) 1:1
13.03.2016 11:00 17 кръг Д ДИТ Спорт (София) 5:2
19.03.2016 17:30 18 кръг Г Левски-Раковски (София) 2:0
26.03.2016 18:00 19 кръг Д Елит София (София) 1:0
01.04.2016 16:00 20 кръг Г Септември (София) 0:2
07.04.2016 11:00 21 кръг Д ФК Миньор (Перник) 3:2
10.04.2016 11:00 22 кръг Г БМ Спорт (София) 0:1
17.04.2016 12:00 23 кръг Д ОФК Пирин (Благоевград) 0:4
- 24 кръг
почива
28.04.2016 11:00 25 кръг Г Славия 1913 (София) 3:0
08.05.2016 12:00 26 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) 2:0
12.05.2016 11:00 27 кръг Г Левски (София) 1:2
15.05.2016 18:30 28 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 0:2
22.05.2016 11:00 29 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 1:1
29.05.2016 11:00 30 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 6:2

София 2010 (София)

ЮМВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
16.10.2015 14:00 1-ви мач Д Берое (Стара Загора) 0:1
29.10.2015 14:00 реванш Г Берое (Стара Загора) 2:4
ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2015 14:00 1 кръг Г Ферион (София) анл.
12.09.2015 14:00 2 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:1
19.09.2015 14:00 3 кръг Г Локомотив 1929 (София) 1:2
30.09.2015 14:30 4 кръг Д Септември (София) 0:4
03.10.2015 13:30 5 кръг Г Витоша (Бистрица) 2:2
11.10.2015 16:00 6 кръг Д Атлетик 11 (София) 6:0
17.10.2015 13:00 7 кръг Г Гранит (Владая) 2:2
24.10.2015 09:00 8 кръг Д Интернационал (София) 2:1
02.11.2015 14:00 9 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 1:2
05.11.2015 09:30 10 кръг Д Ботев 57 (София) 1:0
08.11.2015 12:00 11 кръг Г ДИТ Спорт (София) 1:2
15.11.2015 14:30 12 кръг Г Олимпиец (София) 1:1
18.11.2015 14:00 13 кръг Д БМ Спорт (София) 3:2
21.11.2015 14:00 14 кръг Г Изтребител (Иваняне) 2:2
28.11.2015 09:30 15 кръг Д Лъвчетата (София) 1:0
- 16 кръг
почива
12.03.2016 13:00 17 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:1
20.03.2016 11:30 18 кръг Д Локомотив 1929 (София) 0:3
27.03.2016 11:30 19 кръг Г Септември (София) 0:1
03.04.2016 11:30 20 кръг Д Витоша (Бистрица) 2:1
09.04.2016 14:00 21 кръг Г Атлетик 11 (София) 4:1
13.04.2016 14:00 22 кръг Д Гранит (Владая) 3:1
16.04.2016 14:00 23 кръг Г Интернационал (София) 1:0
23.04.2016 14:30 24 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 6:0
04.05.2016 17:00 25 кръг Г Ботев 57 (София) 2:2
07.05.2016 14:00 26 кръг Д ДИТ Спорт (София) 1:1
14.05.2016 18:00 27 кръг Д Олимпиец (София) 2:4
18.05.2016 14:30 28 кръг Г БМ Спорт (София) 0:0
21.05.2016 17:00 29 кръг Д Изтребител (Иваняне) 11:1
27.05.2016 17:00 30 кръг Г Лъвчетата (София) 1:0

София 2010 (София)

Деца: София (столица) - Областна група - "Б" възраст, първа група
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2015 17:00 1 кръг Д Септември (София) 6:1
13.09.2015 14:30 2 кръг Г Спортист 13 (София) 5:7
20.09.2015 12:00 3 кръг Д Атлетик 11 (София) 2:4
27.09.2015 09:30 4 кръг Г Локомотив 1929 (София) 2:6
04.10.2015 13:30 5 кръг Д Лъвчетата (София) 0:9
11.10.2015 09:30 6 кръг Г Славия 1913 (София) 1:5
18.10.2015 09:30 7 кръг Д ЦСКА (София) 1:5
27.10.2015 15:00 8 кръг Д Чавдар (Етрополе) 6:3
31.10.2015 14:00 9 кръг Г Левски-Раковски (София) 1:3
18.11.2015 10:00 10 кръг Д Левски (София) 2:7
15.11.2015 09:30 11 кръг Г ДИТ Спорт (София) 0:4
22.11.2015 09:30 12 кръг Г Септември (София) 2:0
05.03.2016 09:00 13 кръг Д Спортист 13 (София) 8:0
12.03.2016 11:30 14 кръг Г Атлетик 11 (София) 2:5
20.03.2016 09:30 15 кръг Д Локомотив 1929 (София) 2:1
27.03.2016 09:00 16 кръг Г Лъвчетата (София) 0:3
03.04.2016 09:30 17 кръг Д Славия 1913 (София) 0:11
10.04.2016 13:30 18 кръг Г ЦСКА (София) 0:10
17.04.2016 10:30 19 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:1
24.04.2016 09:30 20 кръг Д Левски-Раковски (София) 0:6
08.05.2016 09:30 21 кръг Г Левски (София) 0:7
18.05.2016 17:00 22 кръг Д ДИТ Спорт (София) 1:4

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 "В" група 12 място
2014/2015 А ОФГ С 1 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2016 8.369 59
април 2016 17.805 23
март 2016 11.906 39
ноември 2015 4.797 82
октомври 2015 6.947 67
август 2015 1.878 88
всички

Интернет страници