Тузлушка слава (Антоново)

BGSupporters форум

Тузлушка слава (Антоново)

"A" ОФГ Търговище
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2016 17:00 1 кръг Д Черноломец 04 (Попово) 1:1
18.09.2016 17:00 2 кръг Г Агротрон М (Момино) 2:4
25.09.2016 17:00 3 кръг Д Сокол (Трескавец) 1:0
01.10.2016 16:00 4 кръг Г Камбурово (Камбурово) 0:3
08.10.2016 16:00 5 кръг Д Левски (Омуртаг) 1:1
16.10.2016 16:00 6 кръг Г Спортист (Ковачевец) 0:8
23.10.2016 16:00 7 кръг Д Агроелит 1 (Макариополско) 3:0
29.10.2016 15:00 8 кръг Г Вихър 1931 (Дългач) 0:3
12.11.2016 11:00 9 кръг Д Буховци 2016 (Буховци) 3:0
20.11.2016 15:00 10 кръг Г Герлово 2016 (Обител) 1:1
26.11.2016 15:00 11 кръг Д Ракета (Търговище) 1:2
11.03.2017 15:00 12 кръг Г Черноломец 04 (Попово) 1:7
25.03.2017 15:00 13 кръг Д Агротрон М (Момино) 0:1
02.04.2017 16:00 14 кръг Г Сокол (Трескавец) 3:1
09.04.2017 16:00 15 кръг Д Камбурово (Камбурово) 2:1
15.04.2017 16:00 16 кръг Г Левски (Омуртаг) 0:4
17.05.2017 18:00 17 кръг Д Спортист (Ковачевец) 1:6
30.04.2017 16:00 18 кръг Г Агроелит 1 (Макариополско) 2:3
07.05.2017 17:00 19 кръг Д Вихър 1931 (Дългач) 6:0
14.05.2017 17:00 20 кръг Г Буховци 2016 (Буховци) 2:2
20.05.2017 17:00 21 кръг Д Герлово 2016 (Обител) 6:0
27.05.2017 17:00 22 кръг Г Ракета (Търговище) 0:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Камбурово (Камбурово) 22 10 2 10 53:39 32
7 Агроелит 1 (Макариополско) 22 9 0 13 36:64 27
8 Тузлушка слава (Антоново) 22 7 5 10 36:48 26
9 Вихър 1931 (Дългач) 22 7 1 14 41:53 22
10 Буховци 2016 (Буховци) 22 2 1 19 23:117 7

Тузлушка слава (Антоново)

ДПГ13: Търговище - Областна група (Футбол 11) - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
08.10.2016 12:20 - Д Светлина (Черковна) 4:2
22.10.2016 13:30 - Д Орел (Разделци) 3:1
29.10.2016 13:30 - Г Левски (Омуртаг) 0:2
08.04.2017 12:20 - Г Светлина (Черковна) 2:2
22.04.2017 13:30 - Г Орел (Разделци) 4:2
29.04.2017 13:30 - Д Левски (Омуртаг) 3:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (Омуртаг) 12 10 0 2 38:14 30
2 Тузлушка слава (Антоново) 12 7 3 2 31:21 24
3 Светлина (Черковна) 12 1 5 6 17:31 8
4 Орел (Разделци) 12 0 4 8 12:32 4

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ ТЩ 8 място
2015/2016 А ОФГ ТЩ 8 място
2014/2015 А ОФГ ТЩ 11 място
2013/2014 А ОФГ ТЩ 9 място
2012/2013 А ОФГ ТЩ 8 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ТЩ 3 място

Интернет страници

 » няма интернет страници