Черноломец 1919 (Попово)

BGSupporters форум

Черноломец 1919 (Попово)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2023 18:00 1 кръг Д Лудогорец 1945 III (Разград) 1:0
20.08.2023 18:00 2 кръг Г Устрем Д (Дончево) 2:1
26.08.2023 18:00 3 кръг Д Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 0:2
02.09.2023 17:00 4 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) анл.
11.10.2023 16:00 5 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) 2:1
17.09.2023 17:00 6 кръг Д Септември 98 (Тервел) 0:1
24.09.2023 17:00 7 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 2:0
01.10.2023 16:00 8 кръг Д Дунав от Русе II (Русе) 2:1
07.10.2023 16:00 9 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:0
15.10.2023 16:00 10 кръг Д Волов (Шумен) анл.
21.10.2023 16:00 11 кръг Г Черно море II (Варна) 2:4
09.12.2023 14:00 12 кръг Д Спартак 1918 II (Варна) 2:1
04.11.2023 14:00 13 кръг Г Локомотив 2022 (Русе) 2:0
12.11.2023 14:00 14 кръг Д Бенковски (Исперих) 2:0
18.11.2023 14:00 15 кръг Г Рилци (кв.Рилци, Добрич) 2:1
25.02.2024 14:00 16 кръг Г Лудогорец 1945 III (Разград) -:-
03.03.2024 15:00 17 кръг Д Устрем Д (Дончево) -:-
09.03.2024 15:00 18 кръг Г Фратрия (Бенковски, обл.Варна) -:-
- 19 кръг
почива
23.03.2024 15:00 20 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) -:-
30.03.2024 16:00 21 кръг Г Септември 98 (Тервел) -:-
07.04.2024 16:00 22 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
13.04.2024 16:00 23 кръг Г Дунав от Русе II (Русе) -:-
21.04.2024 16:00 24 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 25 кръг
почива
04.05.2024 17:00 26 кръг Д Черно море II (Варна) -:-
11.05.2024 17:00 27 кръг Г Спартак 1918 II (Варна) -:-
18.05.2024 17:00 28 кръг Д Локомотив 2022 (Русе) -:-
25.05.2024 18:00 29 кръг Г Бенковски (Исперих) -:-
01.06.2024 18:00 30 кръг Д Рилци (кв.Рилци, Добрич) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 13 10 1 2 28:11 31
4 Септември 98 (Тервел) 13 9 1 3 26:14 28
5 Черноломец 1919 (Попово) 13 9 1 3 19:12 28
6 Спартак 1918 II (Варна) 13 8 0 5 37:17 24
7 Доростол Силистра (Силистра) 13 6 1 6 17:26 19
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
09.09.2023 16:00 - Д Добруджа 1919 (Добрич) 0:1
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Североизточна България / Финали
- -
почива
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Търговище / Финал
13.09.2023 17:00 - Д Светкавица Търговище (Търговище) 8:1
Североизточна България / Първи кръг
04.10.2023 16:00 - Д Бенковски (Исперих) 4:0
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
15.07.2023 18:00 - Д Дунав от Русе II (Русе) 5:3
01.08.2023 18:30 - Д ФК Сливен (Сливен) 6:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
27.01.2024 14:00 - Г Дунав от Русе II (Русе) 1:0
04.02.2024 14:00 - Г Янтра (Полски Тръмбеш) 2:2
11.02.2024 15:00 - Г Етър ВТ II (Велико Търново) 5:0
17.02.2024 14:00 - Г Локомотив (Г.Оряховица) 0:3

Черноломец 1919 II (Попово)

"A" ОГ Търговище
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2023 16:00 1 кръг Д Герлово 2016 (Обител) 3:1
30.09.2023 16:00 2 кръг Г Агроелит 1 (Макариополско) 5:0
- 3 кръг
почива
14.10.2023 16:00 4 кръг Д Сокол (Трескавец) 3:1
08.11.2023 14:00 5 кръг Г Светкавица Тщ II (Търговище) 0:3
05.11.2023 14:00 6 кръг Д Левски (Омуртаг) 2:1
11.11.2023 14:00 7 кръг Г Балкан (Разбойна) 7:1
19.11.2023 14:00 8 кръг Д Боровец 2002 (Търговище) 2:2
отложен 9 кръг Г Тузлушка слава 2011 (Антоново) -:-
- 10 кръг Г Герлово 2016 (Обител) -:-
- 11 кръг Д Агроелит 1 (Макариополско) -:-
- 12 кръг
почива
- 13 кръг Г Сокол (Трескавец) -:-
- 14 кръг Д Светкавица Тщ II (Търговище) -:-
- 15 кръг Г Левски (Омуртаг) -:-
- 16 кръг Д Балкан (Разбойна) -:-
- 17 кръг Г Боровец 2002 (Търговище) -:-
- 18 кръг Д Тузлушка слава 2011 (Антоново) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Светкавица Търговище II (Търговище) 7 5 1 1 25:8 16
2 Черноломец 1919 II (Попово) 7 5 1 1 22:9 16
3 Левски (Омуртаг) 7 4 2 1 23:7 14
4 Боровец 2002 (Търговище) 6 4 2 0 18:7 14
5 Балкан (Разбойна) 8 3 2 3 15:22 11

Черноломец 1919 (Попово)

ЮМВ: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
30.09.2023 11:00 1 кръг Г Локомотив 2022 (Русе) 1:1
- 2 кръг
почива
14.10.2023 11:00 3 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 4:1
21.10.2023 11:00 4 кръг Г Бенковски (Исперих) 2:3
28.10.2023 11:00 5 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:3
04.11.2023 11:00 6 кръг Г Бенковски (Бяла) 6:1
11.11.2023 11:00 7 кръг Д Левски 2000 (Русе) 6:1
18.11.2023 11:00 8 кръг Г Филип Тотю 2018 (Две могили) 0:3
отложен 9 кръг Д Дунав 2009 (Сливо поле) -:-
- 10 кръг Д Локомотив 2022 (Русе) -:-
- 11 кръг
почива
- 12 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
- 13 кръг Д Бенковски (Исперих) -:-
- 14 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 15 кръг Д Бенковски (Бяла) -:-
- 16 кръг Г Левски 2000 (Русе) -:-
- 17 кръг Д Филип Тотю 2018 (Две могили) -:-
- 18 кръг Г Дунав 2009 (Сливо поле) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Филип Тотю 2018 (Две могили) 7 6 0 1 19:8 18
3 Локомотив 2022 (Русе) 8 5 1 2 29:12 16
4 Черноломец 1919 (Попово) 7 3 1 3 19:13 10
5 Бенковски (Исперих) 7 2 2 3 13:20 8
6 Кубрат 2016 (Кубрат) 7 1 3 3 14:18 6

Черноломец 1919 (Попово)

Деца: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
30.09.2023 10:00 1 кръг Г Локомотив 2022 (Русе) анл.
- 2 кръг
почива
14.10.2023 10:00 3 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) анл.
21.10.2023 10:00 4 кръг Г Бенковски (Исперих) анл.
28.10.2023 10:00 5 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) анл.
04.11.2023 10:00 6 кръг Г Бенковски (Бяла) анл.
11.11.2023 10:00 7 кръг Д Левски 2000 (Русе) анл.
18.11.2023 10:00 8 кръг Г Филип Тотю 2018 (Две могили) анл.
25.11.2023 10:00 9 кръг Д Дунав 2009 (Сливо поле) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Лудогорец 1945 (Разград) 6 3 1 2 12:10 10
6 Кубрат 2016 (Кубрат) 6 1 2 3 6:13 5
7 Бенковски (Бяла) 6 1 0 5 7:21 3
8 Филип Тотю 2018 (Две могили) 6 0 1 5 3:18 1
- Черноломец 1919 (Попово) - 0 0 0 0:0 -

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2022/2023 Трета лига 4 място
2021/2022 Трета лига 2 място
2020/2021 Трета лига 7 място
2019/2020 Трета лига 4 място
2018/2019 А ОФГ ТЩ 1 място
2017/2018 А ОФГ ТЩ 3 място
2016/2017 А ОФГ ТЩ 4 място
2015/2016 А ОФГ ТЩ 4 място
2014/2015 А ОФГ ТЩ 3 място
2013/2014 А ОФГ ТЩ 4 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 7.391 62
октомври 2019 8.750 64
септември 2019 15.151 36
август 2019 8.276 65
май 2012 5.031 87
април 2012 7.883 77
март 2012 9.999 63
ноември 2011 12.108 62
октомври 2011 20.470 29
септември 2011 6.884 89
август 2011 13.915 43
май 2011 9.701 71
април 2011 13.570 47
март 2011 11.819 54
ноември 2010 14.965 46
октомври 2010 4.374 104
септември 2010 7.360 90
август 2010 5.013 101
всички

Интернет страници