Неизвестно

Августа (Хърлец)

Аида (Караманци)

Асти АБ (Хасково)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев (Ветово)

Ботев 57 СОУ (София)

Буховци 2016 (Буховци)

Вихър 1926 (Вълчи дол)

Върба 1917 (Радомир)

Гранит (Сборище)

Джебел 1928 (Джебел)

Динамо 2017 (Дупница)

Дунав (Гиген)

Евроколеж (Пловдив)

Железна (Железна)

Звезда (Студеница)

Искра (Власатица)

Искра (Искрец)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Кале 09 (Нова махала)

Кликач (Кликач)

Кула 04 (Кула)

Левски (Егълница)

Левски Раковски (София)

Локомотив (Бургас)

Локомотив Мездра (Мездра)

Ляски (Ново Лески)

Мадара 2010 (Мадара)

Мадара 2017 (Петрич)

Нефтяник 2010 (Шабла)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Овеч 2016 (Провадия)

Олимекс (Покрайна)

Олимпиец (София)

Орлите (Секулово)

Партизан (Доктор Йосифово)

Планинец (Батошево)

Ракета (Търговище)

Ресен 2012 (Ресен)

Родопи 1935 (Момчилград)

Сантос (Долно Белотинци)

Сб.отбор на АБФ

Свобода 2011 (Пещера)

Сините извори (ГорнаГращица)

Славия (Ново село)

Спартак (Бошуля)

Спартак 2012 (Славеево)

Стандарт (Шивачево)

Старосел (Старосел)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Струма 2017 (Невестино)

Торпедо (Стара Загора)

Тракиец (Катуница)

Тунджа 2006 (Ягода)

Вихър 1926 (Вълчи дол)

BGSupporters форум

Вихър 1926 (Вълчи дол)

"Б" ОФГ Варна
Дата Фаза Противник Рез.
15.11.2015 14:00 1 кръг Д Академик (Варна) 1:1
22.11.2015 14:00 2 кръг Г Устрем (Караманите) 2:2
29.11.2015 14:00 3 кръг Д Спринт (Белоградец) 3:2
04.10.2015 16:00 4 кръг Д Факел 1935 (Гроздьово) 1:1
11.10.2015 16:00 5 кръг Г Аврен (Аврен) 1:0
18.10.2015 16:00 6 кръг Д Агромел (Момчилово) 3:0
08.11.2015 14:00 7 кръг Г Спортист (Михалич) 2:2
20.03.2016 15:00 8 кръг Г Академик (Варна) 0:0
27.03.2016 15:00 9 кръг Д Устрем (Караманите) 4:2
03.04.2016 16:00 10 кръг Г Спринт (Белоградец) 2:4
10.04.2016 16:00 11 кръг Г Факел 1935 (Гроздьово) 3:2
15.05.2016 16:00 12 кръг Д Аврен (Аврен) 6:3
24.04.2016 16:00 13 кръг Г Агромел (Момчилово) 3:0
08.05.2016 16:00 14 кръг Д Спортист (Михалич) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Вихър 1926 (Вълчи дол) 14 8 5 1 34:19 29
2 Устрем (Караманите) 14 7 3 4 42:29 24
3 Академик (Варна) 14 6 6 2 48:21 24
4 Спортист (Михалич) 14 6 2 6 46:36 20
5 Агромел (Момчилово) 14 5 3 6 33:40 18

Вихър 1926 (Вълчи дол)

ЮСВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2015 16:00 1 кръг Д Дунав 2010 (Русе) анл.
16.09.2015 16:00 2 кръг Г Ботев (Нови пазар) анл.
23.09.2015 16:00 3 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) анл.
30.09.2015 16:00 4 кръг Г Доростол 2013 (Силистра) анл.
07.10.2015 15:00 5 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) анл.
14.10.2015 15:00 6 кръг Д Спартак 1918 (Варна) анл.
21.10.2015 15:00 7 кръг Г Калиакра (Каварна) анл.
28.10.2015 15:00 8 кръг Д Черноморец (Балчик) анл.
04.11.2015 14:00 9 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) анл.

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 Б ОФГ ВН -
2016/2017 - -
2015/2016 Б ОФГ ВН 1 място
2014/2015 Б ОФГ ВН 5 място
2013/2014 - -
2012/2013 А ОФГ ВН отказва се
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 Б ОФГ ВН 4 място

Интернет страници

 » няма интернет страници