Средногорец 2016 (Златица)

BGSupporters форум

Средногорец 2016 (Златица)

ЮМВ: София - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2019 17:00 1 кръг Г Бенковски (гр.Костенец) 2:3
19.09.2019 17:00 2 кръг Г ФК Марек 1919 (Дупница) 3:3
26.09.2019 17:00 3 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 1:2
03.10.2019 16:00 4 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 8:1
31.10.2019 14:30 5 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:1
17.10.2019 16:00 6 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 6:3
24.10.2019 16:00 7 кръг Д Ком 98 (Годеч) 2:1
- 8 кръг Д Бенковски (гр.Костенец) анл.
- 9 кръг Д ФК Марек 1919 (Дупница) анл.
- 10 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) анл.
- 11 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) анл.
- 12 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) анл.
- 13 кръг Д Спортист 2009 (Своге) анл.
- 14 кръг Г Ком 98 (Годеч) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Сливнишки герой (Сливница) 7 7 0 0 25:7 21
2 Средногорец 2016 (Златица) 7 4 1 2 24:14 13
3 Ком 98 (Годеч) 7 4 0 3 18:15 12
4 Рилски спортист 2011 (Самоков) 7 4 0 3 16:12 12
5 Бенковски (гр.Костенец) 7 3 1 3 12:16 10

Средногорец 2016 (Златица)

Деца: София - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 11:00 1 кръг Г Ракитин (Трудовец) 3:0
- 2 кръг
почива
29.09.2019 11:00 3 кръг Д Драгоман (Драгоман) 11:0
05.10.2019 11:00 4 кръг Г Бенковски (гр.Костенец) 4:6
12.10.2019 11:00 5 кръг Д Левски 2007 (Долна баня) 0:1
20.10.2019 11:00 6 кръг Г Звездец (Горна Малина) анл.
03.11.2019 11:00 7 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) 9:1
09.11.2019 11:00 8 кръг Д Ракитин (Трудовец) 8:0
- 9 кръг
почива
23.11.2019 11:00 10 кръг Г Драгоман (Драгоман) 5:1
- 11 кръг Д Бенковски (гр.Костенец) анл.
- 12 кръг Г Левски 2007 (Долна баня) анл.
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Бенковски (гр.Костенец) 6 6 0 0 52:7 18
2 Средногорец 2016 (Златица) 7 5 0 2 40:9 15
3 Левски 2007 (Долна баня) 4 4 0 0 20:1 12
4 Ракитин (Трудовец) 8 2 1 5 15:44 7
5 Пирдоп (Пирдоп) 8 2 1 5 24:38 7

Средногорец 2016 (Златица)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Г"
22.09.2019 11:10 1 кръг Д ДАФ (София) 3:3
29.09.2019 12:20 2 кръг Г Спорт за всички (София) 0:5
06.10.2019 12:20 3 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 5:3
13.10.2019 13:30 4 кръг Г Развитие МФ (София) 1:1
20.10.2019 10:00 5 кръг Д Урвич (Панчарево) 2:2
17.11.2019 13:30 6 кръг Д Сердика (София) 3:2
10.11.2019 12:20 7 кръг Г Шампион (София) 2:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Шампион (София) 7 3 2 2 16:18 11
4 Развитие на млади футболисти (София) 7 3 2 2 11:12 11
5 Средногорец 2016 (Златица) 7 2 3 2 16:20 9
6 Сердика (София) 7 3 0 4 18:14 9
7 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 7 2 0 5 9:20 6
Втора фаза / Група "Г"
22.03.2020 12:20 1 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) анл.
29.03.2020 12:20 2 кръг Г ДАФ (София) анл.
05.04.2020 11:10 3 кръг Д Шампион (София) анл.
12.04.2020 12:20 4 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) анл.
26.04.2020 10:00 5 кръг Д Урвич (Панчарево) анл.
03.05.2020 13:30 6 кръг Д Сердика (София) анл.
10.05.2020 11:10 7 кръг Г Левски Раковски (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
30 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - 0 0 0 0:0 0
30 Сердика (София) - 0 0 0 0:0 0
30 Средногорец 2016 (Златица) - 0 0 0 0:0 0
30 Урвич (Панчарево) - 0 0 0 0:0 0
30 Шампион (София) - 0 0 0 0:0 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници