Атлетик (Шумен)

BGSupporters форум

Атлетик (Шумен)

Деца: Варна - Междуобластна група (Деца III "А")
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 10:00 1 кръг Д ФК Тополи (Тополи) 3:2
24.09.2023 12:15 2 кръг Г ОФК Варна (Варна) 9:0
01.10.2023 10:00 3 кръг Д МФК Тича (Варна) 8:0
07.10.2023 10:00 4 кръг Г Моряк 16 (Старо Оряхово) 5:2
- 5 кръг
почива
22.10.2023 10:00 6 кръг Д Ботев (Нови пазар) 5:0
28.10.2023 12:00 7 кръг Г Устрем Д (Дончево) 0:2
04.11.2023 10:00 8 кръг Д Белослав 1918 (Белослав) анл.
12.11.2023 10:00 9 кръг Г Варна 2017 (Варна) 5:0
18.11.2023 10:00 10 кръг Д Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 2:1
25.11.2023 10:00 11 кръг Г Одесос 2014 (Варна) 3:5
10.03.2024 10:00 12 кръг Г ФК Тополи (Тополи) 0:1
- 13 кръг
почива
01.05.2024 11:00 14 кръг Г МФК Тича (Варна) 3:0
31.03.2024 10:00 15 кръг Д Моряк 16 (Старо Оряхово) 2:1
- 16 кръг
почива
14.04.2024 10:00 17 кръг Г Ботев (Нови пазар) 3:1
21.04.2024 10:00 18 кръг Д Устрем Д (Дончево) 0:4
- 19 кръг
почива
12.05.2024 14:00 20 кръг Д Варна 2017 (Варна) 2:2
18.05.2024 10:00 21 кръг Г Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 1:1
25.05.2024 10:00 22 кръг Д Одесос 2014 (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Устрем Д (Дончево) 15 13 2 0 72:6 41
2 Варна 2017 (Варна) 15 10 2 3 46:26 32
3 Атлетик (Шумен) 15 9 2 4 42:22 29
4 Одесос 2014 (Варна) 15 8 2 5 40:30 26
5 ФК Тополи (Тополи) 16 6 1 9 26:44 19

Атлетик (Шумен)

ДПГ13: Варна - Зонална група "А" (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 15:30 1 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 1:0
23.09.2023 10:00 2 кръг Г Приказките (Добрич) 0:2
30.09.2023 15:00 3 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:3
08.10.2023 11:00 4 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:6
- 5 кръг
почива
22.10.2023 13:00 6 кръг Д Черно море (Варна) 1:5
31.10.2023 11:00 7 кръг Г Дунав от Русе (Русе) 1:2
11.11.2023 15:00 8 кръг Д Спартак 1918 II (Варна) 3:1
18.11.2023 12:30 9 кръг Д Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 1:2
09.03.2024 12:00 10 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:1
16.03.2024 10:00 11 кръг Д Приказките (Добрич) 0:3
23.03.2024 10:00 12 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:11
31.03.2024 13:00 13 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:7
- 14 кръг
почива
13.04.2024 14:00 15 кръг Г Черно море (Варна) 0:3
20.04.2024 11:00 16 кръг Д Дунав от Русе (Русе) 0:1
27.04.2024 10:00 17 кръг Г Спартак 1918 II (Варна) 0:4
11.05.2024 12:30 18 кръг Г Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 16 7 3 6 27:30 24
6 Приказките (Добрич) 16 4 3 9 20:27 15
7 Спартак 1918 II (Варна) 16 4 1 11 21:57 13
8 Светкавица Търговище (Търговище) 16 2 1 13 6:48 7
9 Атлетик (Шумен) 16 2 0 14 7:54 6

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2013/2014 - -
2012/2013 А ОФГ ШН 1 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ШН 2 място

Интернет страници

 » няма интернет страници