Дреновец (Дреновец)

BGSupporters форум

Дреновец (Дреновец)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
09.08.2020 18:00 1 кръг Д Ботев II (Враца) 0:3
16.08.2020 18:00 2 кръг Г Партизан (Червен бряг) 3:1
23.08.2020 18:00 3 кръг Д Павликени (Павликени) 1:1
30.08.2020 18:00 4 кръг Г Левски 2020 (Лом) 0:5
28.10.2020 14:30 5 кръг Д Академик (Свищов) 0:2
13.09.2020 17:00 6 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 4:2
20.09.2020 17:00 7 кръг Д Левски 2007 (Левски) 2:2
27.09.2020 17:00 8 кръг Г Трявна (Трявна) 1:2
04.10.2020 16:00 9 кръг Д Спартак (Плевен) 1:3
11.10.2020 16:00 10 кръг Г Севлиево (Севлиево) 0:5
18.10.2020 16:00 11 кръг Д Етър ВТ II (Велико Търново) 3:0
25.10.2020 14:30 12 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 2:4
01.11.2020 14:30 13 кръг Д Вихър (Славяново) 0:0
08.11.2020 14:30 14 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 0:4
15.11.2020 14:30 15 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 4:0
22.11.2020 14:30 16 кръг Г Пещера (Галата) 2:2
29.11.2020 14:30 17 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 4:1
21.02.2021 14:00 18 кръг Г Ботев II (Враца) -:-
- 19 кръг Д Партизан (Червен бряг) -:-
- 20 кръг Г Павликени (Павликени) -:-
- 21 кръг Д Левски 2020 (Лом) -:-
- 22 кръг Г Академик (Свищов) -:-
- 23 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) -:-
- 24 кръг Г Левски 2007 (Левски) -:-
- 25 кръг Д Трявна (Трявна) -:-
- 26 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
- 27 кръг Д Севлиево (Севлиево) -:-
- 28 кръг Г Етър ВТ II (Велико Търново) -:-
- 29 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) -:-
- 30 кръг Г Вихър (Славяново) -:-
- 31 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
- 32 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) -:-
- 33 кръг Д Пещера (Галата) -:-
- 34 кръг Г Бдин 1923 (Видин) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 ОФК Локомотив (Мездра) 17 7 2 8 24:21 23
11 Левски 2007 (Левски) 17 5 5 7 21:21 20
12 Дреновец (Дреновец) 17 5 4 8 27:37 19
13 Първа атомна (Козлодуй) 17 5 3 9 22:26 18
14 Етър ВТ II (Велико Търново) 17 5 3 9 19:29 18
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
30.09.2020 16:00 - Д Струмска слава 1927 (Радомир) 2:1
Първи кръг (1/16 финали)
21.10.2020 15:00 - Д ФК ЦСКА 1948 (София) 0:6
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Северозападна България / Финали
- -
почива
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Видин / 1/2 финали
16.09.2020 17:00 - Г Партизани (Макреш) 3:0
Област Видин / Финал
14.10.2020 16:00 - Г Бдин 1923 (Видин) 1:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
04.07.2020 11:00 - Г Монтана 1921 /юн.ст./ (Мт) 1:1
14.07.2020 18:30 - Г Първа атомна (Козлодуй) 3:1
18.07.2020 11:00 - Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
24.01.2021 13:00 - Д Ботев II (Враца) 2:1
30.01.2021 - Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
06.02.2021 - Г Първа атомна (Козлодуй) -:-
11.02.2021 - Д Монтана 1921 /юн.ст./ (Мт) -:-
13.02.2021 - Д Искър 1923 (Роман) -:-

Дреновец (Дреновец)

ЮСВ: Видин - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
26.09.2020 10:30 1 кръг Д Славия (Ново село) 6:0
02.10.2020 16:00 2 кръг Г Балкан (Белоградчик) 2:5
11.10.2020 10:30 3 кръг Д Ботев (Грамада) 5:0
18.10.2020 10:30 4 кръг Г Славия (Ново село) 5:1
23.10.2020 16:00 5 кръг Д Балкан (Белоградчик) 7:3
01.11.2020 10:30 6 кръг Г Ботев (Грамада) 2:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Дреновец (Дреновец) 6 4 1 1 27:11 13
2 Ботев (Грамада) 6 4 1 1 23:17 13
3 Балкан (Белоградчик) 6 3 0 3 26:21 9
4 Славия (Ново село) 6 0 0 6 7:34 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
октомври 2019 7.491 68
септември 2019 7.587 72
август 2019 13.125 42
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници