Марев старс (Варна)

BGSupporters форум

Марев старс (Варна)

Деца: Варна - Междуобластна група - Деца III
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2021 14:00 1 кръг Г Олимпик (Варна) 1:5
18.09.2021 14:30 2 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 0:3
25.09.2021 12:00 3 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:7
- 4 кръг
почива
09.10.2021 12:00 5 кръг Д ОФК Варна (Варна) 5:1
отложен 6 кръг Г Олимпик II (Варна) -:-
23.10.2021 10:30 7 кръг Д Белослав 1918 (Белослав) 5:0
30.10.2021 15:00 8 кръг Г Одесос 2014 (Варна) 3:1
06.11.2021 10:30 9 кръг Д Черноморец 2003 (Бяла) 5:2
- 10 кръг Д Олимпик (Варна) -:-
- 11 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 12 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Г ОФК Варна (Варна) -:-
- 15 кръг Д Олимпик II (Варна) -:-
- 16 кръг Г Белослав 1918 (Белослав) -:-
- 17 кръг Д Одесос 2014 (Варна) -:-
- 18 кръг Г Черноморец 2003 (Бяла) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Добруджа 1919 (Добрич) 7 5 0 2 29:6 15
4 Олимпик II (Варна) 7 4 1 2 27:14 13
5 Марев старс (Варна) 7 4 0 3 19:19 12
6 Одесос 2014 (Варна) 6 2 1 3 16:14 7
7 Белослав 1918 (Белослав) 7 2 0 5 18:31 6

Марев старс (Варна)

ДПГ13: Варна - Зонална група - втора подгрупа (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2021 17:00 1 кръг Г Олимпик (Варна) 3:1
19.09.2021 14:30 2 кръг Д Смядово (Смядово) 9:1
26.09.2021 14:00 3 кръг Г Белослав 1918 (Белослав) 2:1
03.10.2021 14:30 4 кръг Д Левски 2000 (Русе) 2:3
10.10.2021 11:00 5 кръг Г Атлетик (Шумен) 4:0
отложен 6 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
отложен 7 кръг Г Варна 2017 (Варна) -:-
- 8 кръг
почива
07.11.2021 14:30 9 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 0:0
15.11.2021 11:00 10 кръг Г МФК Тича (Варна) -:-
22.11.2021 14:30 11 кръг Д Гранд Про (Варна) анл.
- 12 кръг Д Олимпик (Варна) -:-
- 13 кръг Г Смядово (Смядово) -:-
- 14 кръг Д Белослав 1918 (Белослав) -:-
- 15 кръг Г Левски 2000 (Русе) -:-
- 16 кръг Д Атлетик (Шумен) -:-
- 17 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
- 18 кръг Д Варна 2017 (Варна) -:-
- 19 кръг
почива
- 20 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 21 кръг Д МФК Тича (Варна) -:-
- 22 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски 2000 (Русе) 8 7 0 1 34:8 21
2 Олимпик (Варна) 7 5 0 2 13:5 15
3 Марев старс (Варна) 6 4 1 1 20:6 13
4 МФК Тича (Варна) 5 4 0 1 36:5 12
5 Шумен 2007 (Шумен) 7 2 3 2 9:11 9

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници