Спартак (Койнаре)

BGSupporters форум

Спартак (Койнаре)

"Б" ОГ Плевен - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
08.11.2020 14:30 1 кръг Г Крали Марко (Еница) 3:3
19.09.2020 17:00 2 кръг Г Искър (Чомаковци) 0:2
26.09.2020 17:00 3 кръг Д Дреновец (Горник) 1:2
03.10.2020 16:00 4 кръг Г Чавдар 2011 (Садовец) 0:6
10.10.2020 16:00 5 кръг Д Светослав (Лепица) 4:2
18.10.2020 16:00 6 кръг Г Лавров (Горни Дъбник) 1:2
24.10.2020 16:00 7 кръг Д Червена звезда 1945 (Глава) 6:0
31.10.2020 14:30 8 кръг Г Искър 2012 (Долни Луковит) 2:1
07.11.2020 14:30 9 кръг Д Ботев 2020 (Рупци) 3:0
20.03.2021 15:00 10 кръг Д Крали Марко (Еница) 2:1
27.03.2021 15:00 11 кръг Д Искър (Чомаковци) 3:0
10.04.2021 17:00 12 кръг Г Дреновец (Горник) 1:1
17.04.2021 17:00 13 кръг Д Чавдар 2011 (Садовец) 1:0
05.06.2021 18:00 14 кръг Г Светослав (Лепица) 4:3
08.05.2021 18:00 15 кръг Д Лавров (Горни Дъбник) 6:1
15.05.2021 18:00 16 кръг Г Червена звезда 1945 (Глава) 2:1
22.05.2021 18:00 17 кръг Д Искър 2012 (Долни Луковит) 3:0
29.05.2021 18:00 18 кръг Г Ботев 2020 (Рупци) 3:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спартак (Койнаре) 18 12 2 4 45:27 38
2 Лавров (Горни Дъбник) 18 12 2 4 57:32 38
3 Светослав (Лепица) 18 11 3 4 57:32 36
4 Дреновец (Горник) 18 9 4 5 35:24 31
5 Чавдар 2011 (Садовец) 18 10 1 7 47:30 31

Спартак (Койнаре)

Деца: Плевен - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
група "Б"
03.10.2020 10:00 1 кръг Д Пещера (Галата) 2:1
10.10.2020 10:00 2 кръг Д Венци (Искър) 3:2
17.10.2020 10:00 3 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) 8:1
24.10.2020 10:00 4 кръг Д Спартак (Угърчин) анл.
31.10.2020 10:00 5 кръг Г Искър (Чомаковци) 7:1
10.04.2021 10:30 6 кръг Г Пещера (Галата) 0:3
17.04.2021 10:30 7 кръг Г Венци (Искър) 2:1
24.04.2021 10:30 8 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) 5:1
- 9 кръг
почива
15.05.2021 10:30 10 кръг Д Искър (Чомаковци) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спартак (Койнаре) 8 7 0 1 30:10 21
2 Пещера (Галата) 8 6 1 1 34:5 19
3 Венци (Искър) 8 4 1 3 15:11 13
4 Мизия 2005 (Кнежа) 8 2 0 6 17:31 6
5 Искър (Чомаковци) 8 0 0 8 2:41 0

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 Б ОФГ ПЛ 1 място
2019/2020 Б ОФГ ПЛ 1 място
2018/2019 Б ОФГ ПЛ 3 място
2017/2018 А ОФГ ПЛ --
2016/2017 А ОФГ ПЛ 8 място
2015/2016 А ОФГ ПЛ 9 място
2014/2015 А ОФГ ПЛ 7 място
2012/2013 А ОФГ ПЛ 14 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -

Интернет страници

 » няма интернет страници