Спартак 1924 (Койнаре)

BGSupporters форум

Спартак 1924 (Койнаре)

"Б" ОГ Плевен - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2022 17:00 1 кръг Д Дреновец (Горник) 0:3
18.09.2022 17:00 2 кръг Г Червена звезда 1945 (Глава) 1:1
25.09.2022 17:00 3 кръг Д Ботев 2020 (Рупци) 3:1
09.10.2022 16:00 4 кръг Г Чавдар 2011 (Садовец) 1:2
- 5 кръг
почива
23.10.2022 16:00 6 кръг Д Искър 2012 (Долни Луковит) 3:1
30.10.2022 15:00 7 кръг Г Лавров (Горни Дъбник) 1:5
06.11.2022 14:00 8 кръг Д Мизия 1924 (Кнежа) 2:4
13.11.2022 14:00 9 кръг Г Венци 2022 (Искър) 2:1
- 10 кръг Г Дреновец (Горник) -:-
- 11 кръг Д Червена звезда 1945 (Глава) -:-
- 12 кръг Г Ботев 2020 (Рупци) -:-
- 13 кръг Д Чавдар 2011 (Садовец) -:-
- 14 кръг
почива
- 15 кръг Г Искър 2012 (Долни Луковит) -:-
- 16 кръг Д Лавров (Горни Дъбник) -:-
- 17 кръг Г Мизия 1924 (Кнежа) -:-
- 18 кръг Д Венци 2022 (Искър) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Чавдар 2011 (Садовец) 8 4 2 2 12:14 14
4 Лавров (Горни Дъбник) 8 4 0 4 14:15 12
5 Спартак 1924 (Койнаре) 8 3 1 4 13:18 10
6 Искър 2012 (Долни Луковит) 8 2 2 4 19:21 8
7 Червена звезда 1945 (Глава) 8 1 3 4 6:15 6

Спартак 1924 (Койнаре)

Деца: Ловеч - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
08.10.2022 10:30 1 кръг Д Партизан (Червен бряг) 4:0
отложен 2 кръг Г Озрен (Голям извор) -:-
23.10.2022 10:30 3 кръг Д Мизия 1924 (Кнежа) 0:1
29.10.2022 10:30 4 кръг Г Венци 2022 (Искър) 1:4
05.11.2022 10:30 5 кръг Д Ботев (Луковит) 2:0
13.11.2022 10:30 6 кръг Г Бенковски (Тетевен) 1:10
- 7 кръг
почива
- 8 кръг Г Партизан (Червен бряг) -:-
- 9 кръг Д Озрен (Голям извор) -:-
- 10 кръг Г Мизия 1924 (Кнежа) -:-
- 11 кръг Д Венци 2022 (Искър) -:-
- 12 кръг Г Ботев (Луковит) -:-
- 13 кръг Д Бенковски (Тетевен) -:-
- 14 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Озрен (Голям извор) 4 4 0 0 22:0 12
3 Венци 2022 (Искър) 5 2 0 3 10:12 6
4 Спартак 1924 (Койнаре) 5 2 0 3 8:15 6
5 Партизан (Червен бряг) 5 1 2 2 9:13 5
6 Мизия 1924 (Кнежа) 5 1 2 2 7:16 5

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 Б ОФГ ПЛ 1 място
2019/2020 Б ОФГ ПЛ 1 място
2018/2019 Б ОФГ ПЛ 3 място
2017/2018 А ОФГ ПЛ --
2016/2017 А ОФГ ПЛ 8 място
2015/2016 А ОФГ ПЛ 9 място
2014/2015 А ОФГ ПЛ 7 място
2012/2013 А ОФГ ПЛ 14 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -

Интернет страници

 » няма интернет страници