Спортист 2011 (Генерал Тошево)

BGSupporters форум

Спортист 2011 (Генерал Тошево)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2023 18:00 1 кръг Д Устрем Д (Дончево) анл.
19.08.2023 18:00 2 кръг Г Фратрия (Бенковски, обл.Варна) анл.
26.08.2023 18:00 3 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) анл.
02.09.2023 17:00 4 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) анл.
09.09.2023 17:00 5 кръг Г Септември 98 (Тервел) анл.
16.09.2023 17:00 6 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) анл.
24.09.2023 17:00 7 кръг Г Дунав от Русе II (Русе) анл.
30.09.2023 16:00 8 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) анл.
07.10.2023 16:00 9 кръг Г Волов (Шумен) анл.
14.10.2023 16:00 10 кръг Д Черно море II (Варна) анл.
22.10.2023 16:00 11 кръг Г Спартак 1918 II (Варна) анл.
28.10.2023 14:00 12 кръг Д Локомотив 2022 (Русе) анл.
04.11.2023 14:00 13 кръг Г Бенковски (Исперих) анл.
11.11.2023 14:00 14 кръг Д Рилци (кв.Рилци, Добрич) анл.
18.11.2023 14:00 15 кръг Г Лудогорец 1945 III (Разград) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Дунав от Русе II (Русе) 20 2 4 14 15:53 10
13 Локомотив 2022 (Русе) 20 1 5 14 15:51 8
14 Кубрат 2016 (Кубрат) 21 1 0 20 8:70 3
-- Волов (Шумен) - 0 0 0 0:0 -
-- Спортист 2011 (Генерал Тошево) - 0 0 0 0:0 -
"А" ОГ Добрич - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.05.2024 17:00 1 кръг Г Орловец 2008 (Победа) -:-
16.09.2023 17:00 2 кръг Г ФК Спортист (Генерал Тошево) 2:5
24.09.2023 17:00 3 кръг Д Дружба (Люляково) 1:1
01.10.2023 16:00 4 кръг Г Партизан (Василево) 1:0
08.10.2023 16:00 5 кръг Д Добруджа 1919 II (Добрич) 2:3
15.10.2023 16:00 6 кръг Г Христо Ботев 1946 (Стожер) 0:3
21.10.2023 16:00 7 кръг Д Калиакра 1923 (Каварна) 1:1
12.11.2023 14:00 8 кръг Г Албена 97 (Оброчище) 2:3
03.03.2024 14:30 9 кръг Д Интер (Добрич) 0:3
10.03.2024 14:30 10 кръг Г Добруджанец (Овчарово) 1:3
03.12.2023 14:00 11 кръг Д Заря 2006 (Крушари) 1:6
17.03.2024 14:30 12 кръг Д Орловец 2008 (Победа) 3:3
23.03.2024 14:30 13 кръг Д ФК Спортист (Генерал Тошево) 1:5
31.03.2024 17:00 14 кръг Г Дружба (Люляково) 6:4
07.04.2024 17:00 15 кръг Д Партизан (Василево) 5:0
14.04.2024 17:00 16 кръг Г Добруджа 1919 II (Добрич) 0:10
21.04.2024 15:00 17 кръг Д Христо Ботев 1946 (Стожер) 3:4
27.04.2024 17:00 18 кръг Г Калиакра 1923 (Каварна) -:-
12.05.2024 17:00 19 кръг Д Албена 97 (Оброчище) -:-
19.05.2024 17:00 20 кръг Г Интер (Добрич) -:-
26.05.2024 17:00 21 кръг Д Добруджанец (Овчарово) -:-
02.06.2024 17:00 22 кръг Г Заря 2006 (Крушари) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Добруджанец (Овчарово) 17 7 1 9 32:47 22
9 Дружба (Люляково) 16 4 2 10 27:51 14
10 Спортист 2011 (Генерал Тошево) 16 3 3 10 29:54 12
11 Албена 97 (Оброчище) 17 2 1 14 13:65 7
12 Партизан (Василево) 17 1 2 14 10:77 5

Спортист 2011 (Генерал Тошево)

ЮМВ: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
02.03.2024 13:00 1 кръг Г Аксаково (Аксаково) 3:0
23.09.2023 10:00 2 кръг Д Варна 2017 (Варна) 3:2
30.09.2023 14:00 3 кръг Г Олимпик (Варна) 0:11
07.10.2023 10:00 4 кръг Д Черноморец (Балчик) 2:2
14.10.2023 12:15 5 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 4:0
21.10.2023 10:00 6 кръг Д Камчиец (Дългопол) 0:9
30.10.2023 12:00 7 кръг Г Вихър 2016 (Вълчи дол) 2:0
06.11.2023 12:00 8 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 0:3
11.11.2023 10:00 9 кръг Г Суворово (Суворово) 1:11
09.03.2024 10:00 10 кръг Д Аксаково (Аксаково) 2:1
16.03.2024 10:00 11 кръг Г Варна 2017 (Варна) 0:0
01.05.2024 10:00 12 кръг Д Олимпик (Варна) -:-
30.03.2024 10:00 13 кръг Г Черноморец (Балчик) 5:2
06.04.2024 10:00 14 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 3:0
13.04.2024 10:00 15 кръг Г Камчиец (Дългопол) 0:3
отложен 16 кръг Д Вихър 2016 (Вълчи дол) -:-
28.04.2024 10:00 17 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) -:-
11.05.2024 10:00 18 кръг Д Суворово (Суворово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Олимпик (Варна) 15 13 0 2 122:16 39
3 Суворово (Суворово) 15 13 0 2 104:15 39
4 Спортист 2011 (Генерал Тошево) 14 7 2 5 25:44 23
5 Черноморец (Балчик) 15 7 1 7 39:43 22
6 Вихър 2016 (Вълчи дол) 15 6 0 9 34:52 18

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2022/2023 Трета лига 14 място
2021/2022 Трета лига 12 място
2020/2021 Трета лига 11 място
2019/2020 А ОФГ ДЧ 1 място
2018/2019 А ОФГ ДЧ 3 място
2017/2018 А ОФГ ДЧ 7 място
2016/2017 А ОФГ ДЧ 4 място
2015/2016 А ОФГ ДЧ 5 място
2014/2015 А ОФГ ДЧ 4 място
2013/2014 А ОФГ ДЧ 2 място

Месечна ранглиста

месец точки място
септември 2010 1.675 112
август 2010 10.396 72
всички

Интернет страници