Спортист 2011 (Генерал Тошево)

BGSupporters форум

Спортист 2011 (Генерал Тошево)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
14.08.2021 18:00 1 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) 1:1
21.08.2021 18:00 2 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 1:0
28.08.2021 18:00 3 кръг Г Волов (Шумен) 1:2
04.09.2021 17:00 4 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 1:0
11.09.2021 16:30 5 кръг Г Дунав от Русе (Русе) 2:5
25.09.2021 17:00 6 кръг Д Лудогорец 1945 III (Разград) -:-
02.10.2021 16:00 7 кръг Г Спартак 1918 II (Варна) -:-
09.10.2021 16:00 8 кръг Д Рилци (кв.Рилци, Добрич) -:-
17.10.2021 16:00 9 кръг Г Устрем Д (Дончево) -:-
23.10.2021 15:00 10 кръг Д Локомотив (Русе) -:-
06.11.2021 14:00 11 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
13.11.2021 14:00 12 кръг Г Ботев (Нови пазар) -:-
20.11.2021 14:00 13 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
- 14 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) -:-
- 15 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 16 кръг Д Волов (Шумен) -:-
- 17 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) -:-
- 18 кръг Д Дунав от Русе (Русе) -:-
- 19 кръг Г Лудогорец 1945 III (Разград) -:-
- 20 кръг Д Спартак 1918 II (Варна) -:-
- 21 кръг Г Рилци (кв.Рилци, Добрич) -:-
- 22 кръг Д Устрем Д (Дончево) -:-
- 23 кръг Г Локомотив (Русе) -:-
- 24 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
- 25 кръг Д Ботев (Нови пазар) -:-
- 26 кръг Г Септември 98 (Тервел) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Септември 98 (Тервел) 5 3 1 1 14:3 10
6 Волов (Шумен) 5 3 0 2 8:10 9
7 Спортист 2011 (Генерал Тошево) 5 2 1 2 6:8 7
8 Спартак 1918 II (Варна) 5 2 1 2 5:7 7
9 Черноморец (Балчик) 5 1 2 2 6:5 5

Спортист 2011 II (Генерал Тошево)

"А" ОГ Добрич - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2021 17:00 1 кръг Д Христо Ботев 1946 (Стожер) 3:2
12.09.2021 17:00 2 кръг Г Заря 2006 (Крушари) 2:5
19.09.2021 17:00 3 кръг Д Дружба (Люляково) -:-
25.09.2021 17:00 4 кръг Г Албена 97 (Оброчище) -:-
03.10.2021 16:00 5 кръг Д Добруджанец (Овчарово) -:-
10.10.2021 16:00 6 кръг Г ФК Калиакра 1 (Каварна) -:-
16.10.2021 16:00 7 кръг Д Партизан (Василево) -:-
24.10.2021 16:00 8 кръг Д Орловец 2008 (Победа) -:-
31.10.2021 14:30 9 кръг Г Интер (Добрич) -:-
- 10 кръг Г Христо Ботев 1946 (Стожер) -:-
- 11 кръг Д Заря 2006 (Крушари) -:-
- 12 кръг Г Дружба (Люляково) -:-
- 13 кръг Д Албена 97 (Оброчище) -:-
- 14 кръг Г Добруджанец (Овчарово) -:-
- 15 кръг Д ФК Калиакра 1 (Каварна) -:-
- 16 кръг Г Партизан (Василево) -:-
- 17 кръг Г Орловец 2008 (Победа) -:-
- 18 кръг Д Интер (Добрич) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Албена 97 (Оброчище) 2 1 0 1 4:4 3
5 ФК Калиакра 1 (Каварна) 2 1 0 1 3:1 3
6 Спортист 2011 II (Генерал Тошево) 2 1 0 1 5:7 3
7 Партизан (Василево) 2 1 0 1 3:3 3
8 Христо Ботев 1946 (Стожер) 2 0 0 2 2:4 0

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 Трета лига 11 място
2019/2020 А ОФГ ДЧ 1 място
2018/2019 А ОФГ ДЧ 3 място
2017/2018 А ОФГ ДЧ 7 място
2016/2017 А ОФГ ДЧ 4 място
2015/2016 А ОФГ ДЧ 5 място
2014/2015 А ОФГ ДЧ 4 място
2013/2014 А ОФГ ДЧ 2 място
2012/2013 А ОФГ ДЧ 1 място
2011/2012 неизвестно -

Месечна ранглиста

месец точки място
септември 2010 1.675 112
август 2010 10.396 72
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници