Спортист 2011 (Генерал Тошево)

BGSupporters форум

Спортист 2011 (Генерал Тошево)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
13.08.2022 18:00 1 кръг Д Ботев (Нови пазар) 5:1
20.08.2022 18:00 2 кръг Г Волов (Шумен) 0:4
27.08.2022 18:00 3 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 1:8
04.09.2022 17:00 4 кръг Г Спартак 1918 II (Варна) 2:3
- 5 кръг
почива
17.09.2022 17:00 6 кръг Д Рилци (кв.Рилци, Добрич) 3:5
24.09.2022 16:00 7 кръг Г Черноморец (Балчик) 1:6
09.10.2022 16:00 8 кръг Д Черно море II (Варна) 1:6
15.10.2022 16:00 9 кръг Г Септември 98 (Тервел) 0:10
23.10.2022 15:00 10 кръг Д Лудогорец 1945 III (Разград) 0:4
29.10.2022 14:30 11 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 1:5
05.11.2022 14:00 12 кръг Д Локомотив 2022 (Русе) 2:1
13.11.2022 14:00 13 кръг Г Устрем Д (Дончево) 0:2
19.11.2022 14:00 14 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) 1:3
27.11.2022 14:00 15 кръг Г Дунав от Русе II (Русе) 0:3
18.02.2023 16 кръг Г Ботев (Нови пазар) -:-
- 17 кръг Д Волов (Шумен) -:-
- 18 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) -:-
- 19 кръг Д Спартак 1918 II (Варна) -:-
- 20 кръг
почива
- 21 кръг Г Рилци (кв.Рилци, Добрич) -:-
- 22 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
- 23 кръг Г Черно море II (Варна) -:-
- 24 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
- 25 кръг Г Лудогорец 1945 III (Разград) -:-
- 26 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 27 кръг Г Локомотив 2022 (Русе) -:-
- 28 кръг Д Устрем Д (Дончево) -:-
- 29 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) -:-
- 30 кръг Д Дунав от Русе II (Русе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Волов (Шумен) 14 4 0 10 15:21 12
12 Устрем Д (Дончево) 14 3 1 10 15:37 10
13 Спортист 2011 (Генерал Тошево) 14 2 0 12 17:61 6
14 Ботев (Нови пазар) 14 2 0 12 11:39 6
15 Локомотив 2022 (Русе) 14 0 3 11 10:36 3
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Североизточна България / Първи кръг
01.10.2022 16:00 - Д Устрем Д (Дончево) 4:2
Североизточна България / Втори кръг
11.10.2022 19:30 - Г Черноморец (Балчик) 0:8
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
10.07.2022 18:00 - Д Дулово 2006 (Дулово) 1:2
17.07.2022 18:00 - Д Черно море /юн.мл./ (Варна) 0:3
23.07.2022 18:00 - Д Суворово (Суворово) 3:1
30.07.2022 18:30 - Д Септември 98 (Тервел) 3:7

Спортист 2011 (Генерал Тошево)

Деца: Варна - Междуобластна група (Деца II)
Дата Фаза Противник Рез.
отложен 1 кръг Д Аксаково (Аксаково) -:-
17.09.2022 11:30 2 кръг Г ОФК Варна (Варна) 1:4
24.09.2022 11:30 3 кръг Д Приказките (Добрич) 2:2
08.10.2022 11:30 4 кръг Г Атлетик (Провадия) 2:2
15.10.2022 13:30 5 кръг Д Черноморец (Балчик) 0:3
23.10.2022 11:30 6 кръг Г Калиакра 1923 (Каварна) 0:4
29.10.2022 11:30 7 кръг Д Смядово (Смядово) 1:2
05.11.2022 11:30 8 кръг Г Вихър 2016 (Вълчи дол) 4:1
отложен 9 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
11.03.2023 10 кръг Г Аксаково (Аксаково) -:-
- 11 кръг Д ОФК Варна (Варна) -:-
- 12 кръг Г Приказките (Добрич) -:-
- 13 кръг Д Атлетик (Провадия) -:-
- 14 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
- 15 кръг Д Калиакра 1923 (Каварна) -:-
- 16 кръг Г Смядово (Смядово) -:-
- 17 кръг Д Вихър 2016 (Вълчи дол) -:-
- 18 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Приказките (Добрич) 9 3 3 3 29:15 12
7 ОФК Варна (Варна) 9 4 0 5 20:23 12
8 Спортист 2011 (Генерал Тошево) 7 1 2 4 10:18 5
9 Аксаково (Аксаково) 8 1 0 7 7:39 3
10 Вихър 2016 (Вълчи дол) 9 0 1 8 12:51 1

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2021/2022 Трета лига 12 място
2020/2021 Трета лига 11 място
2019/2020 А ОФГ ДЧ 1 място
2018/2019 А ОФГ ДЧ 3 място
2017/2018 А ОФГ ДЧ 7 място
2016/2017 А ОФГ ДЧ 4 място
2015/2016 А ОФГ ДЧ 5 място
2014/2015 А ОФГ ДЧ 4 място
2013/2014 А ОФГ ДЧ 2 място
2012/2013 А ОФГ ДЧ 1 място

Месечна ранглиста

месец точки място
септември 2010 1.675 112
август 2010 10.396 72
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници