Велики Преслав (Велики Преслав)

BGSupporters форум

Велики Преслав (Велики Преслав)

"А" ОГ Шумен - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 17:00 1 кръг Г Хитрино (Хитрино) 0:2
- 2 кръг
почива
27.09.2020 17:00 3 кръг Г Ендже (Царев брод) 0:3
04.10.2020 13:00 4 кръг Г Балкан (Средня) 0:2
11.10.2020 16:00 5 кръг Д Локомотив 2008 (Каспичан) 4:2
18.10.2020 13:00 6 кръг Г Устрем (Трем) 1:1
25.10.2020 13:00 7 кръг Д Волов (Шумен) 1:1
01.11.2020 11:00 8 кръг Г Заря 1962 (Звегор) 1:4
07.11.2020 14:00 9 кръг Д Чавдар 1926 (кв.Дивдядово, Шн) 0:3
29.11.2020 14:00 10 кръг Г Смядово (Смядово) 2:2
05.12.2020 14:00 11 кръг Д Енев (Дибич) 0:3
12.12.2020 13:30 12 кръг Г Върбица (Върбица) 2:7
19.12.2020 13:00 13 кръг Д Герой (Зайчино ореше) 3:0
07.03.2021 12:00 14 кръг Д Хитрино (Хитрино) 3:0
- 15 кръг
почива
21.03.2021 12:00 16 кръг Д Ендже (Царев брод) 3:1
27.03.2021 15:00 17 кръг Д Балкан (Средня) 2:0
10.04.2021 13:00 18 кръг Г Локомотив 2008 (Каспичан) 1:1
18.04.2021 10:00 19 кръг Д Устрем (Трем) -:-
25.04.2021 17:00 20 кръг Г Волов (Шумен) -:-
02.05.2021 10:00 21 кръг Д Заря 1962 (Звегор) -:-
08.05.2021 18:00 22 кръг Г Чавдар 1926 (кв.Дивдядово, Шн) -:-
16.05.2021 14:30 23 кръг Д Смядово (Смядово) -:-
22.05.2021 18:00 24 кръг Г Енев (Дибич) -:-
29.05.2021 18:00 25 кръг Д Върбица (Върбица) -:-
05.06.2021 18:00 26 кръг Г Герой (Зайчино ореше) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Устрем (Трем) 14 8 3 3 25:17 27
5 Волов (Шумен) 15 7 2 6 35:27 23
6 Велики Преслав (Велики Преслав) 16 5 4 7 23:32 19
7 Хитрино (Хитрино) 17 5 4 8 25:34 19
8 Герой (Зайчино ореше) 16 6 0 10 25:33 18

Велики Преслав (Велики Преслав)

ЮСВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2020 17:00 1 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 1:6
16.09.2020 17:00 2 кръг Г Доростол-Светкавица (Силистра) 0:7
23.09.2020 17:00 3 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 0:10
30.09.2020 16:00 4 кръг Г Калиакра 1923 (Каварна) 0:4
07.10.2020 16:00 5 кръг Д Волов (Шумен) 1:5
14.10.2020 16:00 6 кръг Г Септември 98 (Тервел) 0:3
- 7 кръг
почива
21.02.2021 14:00 8 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 1:6
05.11.2020 14:00 9 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 0:3
11.11.2020 14:00 10 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) 1:0
12.03.2021 15:00 11 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 0:3
28.02.2021 14:00 12 кръг Д Устрем Д (Дончево) 1:2
24.02.2021 14:00 13 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 0:18
04.03.2021 15:00 14 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:15
10.03.2021 15:00 15 кръг Д Доростол-Светкавица (Силистра) 0:3
17.03.2021 15:00 16 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:3
24.03.2021 15:00 17 кръг Д Калиакра 1923 (Каварна) 0:3
31.03.2021 15:00 18 кръг Г Волов (Шумен) 0:3
07.04.2021 16:00 19 кръг Д Септември 98 (Тервел) 0:3
- 20 кръг
почива
21.04.2021 16:00 21 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
28.04.2021 16:00 22 кръг Д Суворово 1 (Суворово) -:-
07.05.2021 17:00 23 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) -:-
12.05.2021 17:00 24 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) -:-
19.05.2021 17:00 25 кръг Г Устрем Д (Дончево) -:-
26.05.2021 17:00 26 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Волов (Шумен) 17 6 2 9 29:61 20
10 Тополи 2010 (Тополи) 18 6 1 11 14:25 19
11 Септември 98 (Тервел) 16 4 1 11 35:47 13
12 Калиакра 1923 (Каварна) 16 3 2 11 24:61 11
13 Велики Преслав (Велики Преслав) 18 1 0 17 5:97 3

Велики Преслав (Велики Преслав)

ЮМВ: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2020 10:00 1 кръг Д Ботев (Нови пазар) 0:2
20.09.2020 15:30 2 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 1:1
- 3 кръг
почива
03.10.2020 10:00 4 кръг Д Атлетик (Провадия) 5:3
10.10.2020 10:00 5 кръг Г Волов (Шумен) 0:7
17.10.2020 10:00 6 кръг Д Черноморец (Балчик) 1:1
24.10.2020 10:00 7 кръг Г Калиакра 1923 (Каварна) 0:6
31.10.2020 10:00 8 кръг Г Ботев (Нови пазар) 0:3
07.11.2020 10:00 9 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:3
- 10 кръг
почива
13.03.2021 10:00 11 кръг Г Атлетик (Провадия) 0:9
20.03.2021 10:00 12 кръг Д Волов (Шумен) 0:7
27.03.2021 10:00 13 кръг Г Черноморец (Балчик) 0:3
10.04.2021 10:00 14 кръг Д Калиакра 1923 (Каварна) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Ботев (Нови пазар) 11 7 1 3 34:14 22
4 Атлетик (Провадия) 11 3 0 8 21:34 9
5 Велики Преслав (Велики Преслав) 12 2 2 8 10:45 8
6 Черноморец (Балчик) 11 2 1 8 13:44 7
7 Калиакра 1923 (Каварна) 12 4 0 8 25:27 12

Велики Преслав (Велики Преслав)

Деца: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2020 11:30 1 кръг Д Ботев (Нови пазар) 1:5
20.09.2020 17:00 2 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 1:0
- 3 кръг
почива
03.10.2020 11:30 4 кръг Д Атлетик (Провадия) 3:1
10.10.2020 11:30 5 кръг Г Волов (Шумен) 1:6
17.10.2020 11:30 6 кръг Д Черноморец (Балчик) 5:4
24.10.2020 11:30 7 кръг Г Калиакра 1923 (Каварна) 9:2
31.10.2020 11:30 8 кръг Г Ботев (Нови пазар) 1:4
07.11.2020 11:30 9 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 1:2
- 10 кръг
почива
13.03.2021 11:30 11 кръг Г Атлетик (Провадия) 0:4
20.03.2021 11:30 12 кръг Д Волов (Шумен) 0:7
27.03.2021 11:30 13 кръг Г Черноморец (Балчик) 0:3
10.04.2021 11:30 14 кръг Д Калиакра 1923 (Каварна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Калиакра 1923 (Каварна) 11 6 3 2 23:29 21
4 Ботев (Нови пазар) 11 5 0 6 26:22 15
5 Велики Преслав (Велики Преслав) 11 4 0 7 22:38 12
6 Черноморец (Балчик) 11 3 1 7 18:30 10
7 Атлетик (Провадия) 11 1 1 9 9:38 4

Велики Преслав (Велики Преслав)

ДПГ13: Варна - Зонална група - втора подгрупа (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 10:30 1 кръг Д Марев старс (Варна) 0:3
20.09.2020 10:30 2 кръг Г МФК Тича (Варна) 2:3
- 3 кръг
почива
04.10.2020 10:30 4 кръг Д Калиакра 1923 (Каварна) 7:1
11.10.2020 10:30 5 кръг Д Гранд Про (Варна) 4:0
18.10.2020 11:00 6 кръг Д Локомотив (Русе) 0:1
отложен 7 кръг Г Олимпик (Варна) -:-
14.03.2021 16:00 8 кръг Г Марев старс (Варна) 0:1
21.03.2021 11:00 9 кръг Д МФК Тича (Варна) 0:2
- 10 кръг
почива
11.04.2021 11:30 11 кръг Г Калиакра 1923 (Каварна) -:-
18.04.2021 11:30 12 кръг Г Гранд Про (Варна) -:-
25.04.2021 12:00 13 кръг Г Локомотив (Русе) -:-
02.05.2021 12:30 14 кръг Д Олимпик (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Марев старс (Варна) 9 5 0 4 16:17 15
4 Локомотив (Русе) 7 4 0 3 19:15 12
5 Гранд Про (Варна) 10 3 1 6 19:37 10
6 Велики Преслав (Велики Преслав) 7 2 0 5 13:11 6
7 Калиакра 1923 (Каварна) 9 1 0 8 21:30 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ ШН 8 място
2018/2019 А ОФГ ШН 4 място
2017/2018 А ОФГ ШН 9 място
2016/2017 А ОФГ ШН 10 място
2015/2016 А ОФГ ШН 6 място
2014/2015 А ОФГ ШН 10 място
2013/2014 "В" група 15 място
2012/2013 "В" група 12 място
2011/2012 "В" група 12 място
2010/2011 "В" група 12 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2014 1.509 90
април 2014 1.753 90
март 2014 1.978 90
ноември 2013 3.839 89
септември 2013 4.004 87
август 2013 1.496 92
май 2013 4.250 77
април 2013 6.290 74
март 2013 6.840 73
ноември 2012 12.912 46
октомври 2012 4.449 82
септември 2012 6.585 77
май 2012 8.329 73
април 2012 5.113 85
март 2012 2.306 93
ноември 2011 7.345 84
октомври 2011 6.059 90
септември 2011 10.686 70
август 2011 1.284 106
май 2011 1.820 102
април 2011 8.211 80
март 2011 10.288 64
ноември 2010 4.967 100
октомври 2010 5.638 103
септември 2010 9.381 76
август 2010 10.026 75
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници