Велики Преслав (Велики Преслав)

BGSupporters форум

Велики Преслав (Велики Преслав)

"А" ОГ Шумен - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2023 17:00 1 кръг Г Герой (Зайчино ореше) 0:2
10.09.2023 17:00 2 кръг Д Червена звезда 2022 (Дренци) 0:3
17.09.2023 17:00 3 кръг Г Спортист (Троица) 0:3
24.09.2023 17:00 4 кръг Г Балкан (Средня) 1:3
01.10.2023 16:00 5 кръг Д Кочово (Кочово) 2:2
08.10.2023 16:00 6 кръг Г Близнаци 2022 (Близнаци) 0:4
15.10.2023 16:00 7 кръг Д Устрем (Трем) 1:2
22.10.2023 16:00 8 кръг Г Тошев (Правенци) 1:9
03.12.2023 14:00 9 кръг Д Заря 1962 (Звегор) 2:2
12.11.2023 14:00 10 кръг Г Ботев (Каменяк) 0:10
19.11.2023 14:00 11 кръг Д Звезда 2023 (Студеница) 1:2
03.03.2024 15:00 12 кръг Д Герой (Зайчино ореше) -:-
10.03.2024 15:00 13 кръг Г Червена звезда 2022 (Дренци) -:-
17.03.2024 15:00 14 кръг Д Спортист (Троица) -:-
24.03.2024 15:00 15 кръг Д Балкан (Средня) -:-
31.03.2024 16:00 16 кръг Г Кочово (Кочово) -:-
07.04.2024 17:00 17 кръг Д Близнаци 2022 (Близнаци) -:-
14.04.2024 17:00 18 кръг Г Устрем (Трем) -:-
21.04.2024 17:00 19 кръг Д Тошев (Правенци) -:-
28.04.2024 17:00 20 кръг Г Заря 1962 (Звегор) -:-
05.05.2024 17:00 21 кръг Д Ботев (Каменяк) -:-
12.05.2024 17:00 22 кръг Г Звезда 2023 (Студеница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Кочово (Кочово) 11 4 2 5 11:23 14
9 Заря 1962 (Звегор) 11 2 2 7 11:25 8
10 Звезда 2023 (Студеница) 11 2 1 8 15:45 7
11 Балкан (Средня) 11 1 1 9 12:38 4
12 Велики Преслав (Велики Преслав) 11 0 2 9 8:42 2

Велики Преслав (Велики Преслав)

ЮМВ: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 10:00 1 кръг Д Камчиец (Дългопол) 0:14
23.09.2023 10:00 2 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 0:18
01.10.2023 10:00 3 кръг Д Аксаково (Аксаково) 0:7
07.10.2023 15:00 4 кръг Г Олимпик (Варна) 0:26
14.10.2023 12:15 5 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) 0:4
21.10.2023 12:15 6 кръг Д Вихър 2016 (Вълчи дол) 0:7
30.10.2023 12:00 7 кръг Г Суворово (Суворово) 0:4
06.11.2023 12:00 8 кръг Д Варна 2017 (Варна) 0:7
11.11.2023 11:00 9 кръг Г Черноморец (Балчик) 0:3
10.03.2024 10:00 10 кръг Г Камчиец (Дългопол) -:-
16.03.2024 10:00 11 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) -:-
24.03.2024 10:00 12 кръг Г Аксаково (Аксаково) -:-
30.03.2024 10:00 13 кръг Д Олимпик (Варна) -:-
06.04.2024 10:00 14 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) -:-
13.04.2024 10:00 15 кръг Г Вихър 2016 (Вълчи дол) -:-
20.04.2024 10:00 16 кръг Д Суворово (Суворово) -:-
27.04.2024 10:00 17 кръг Г Варна 2017 (Варна) -:-
11.05.2024 10:00 18 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Спортист 2011 (Генерал Тошево) 8 3 1 4 12:38 10
7 Вихър 2016 (Вълчи дол) 9 3 0 6 15:27 9
8 Варна 2017 (Варна) 9 2 0 7 16:35 6
9 Аксаково (Аксаково) 8 2 0 6 12:64 6
10 Велики Преслав (Велики Преслав) 9 0 0 9 0:90 0

Велики Преслав (Велики Преслав)

Деца: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 13:00 1 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 0:12
24.09.2023 12:15 2 кръг Д Калиакра 1923 (Каварна) 2:0
30.09.2023 10:00 3 кръг Г Космос (Браничево) 0:10
08.10.2023 10:00 4 кръг Д Атлетик (Провадия) 1:5
15.10.2023 11:00 5 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) 0:3
21.10.2023 10:00 6 кръг Д Златен век 2020 (Велики Преслав) 0:0
28.10.2023 11:00 7 кръг Г ФК Тича (Варна) 0:3
04.11.2023 11:00 8 кръг Д Септември 98 (Тервел) 0:7
12.11.2023 10:00 9 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 0:3
09.03.2024 10:00 10 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) -:-
17.03.2024 10:00 11 кръг Г Калиакра 1923 (Каварна) -:-
23.03.2024 10:00 12 кръг Д Космос (Браничево) -:-
31.03.2024 10:00 13 кръг Г Атлетик (Провадия) -:-
07.04.2024 10:00 14 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) -:-
14.04.2024 10:00 15 кръг Г Златен век 2020 (Велики Преслав) -:-
20.04.2024 13:00 16 кръг Д ФК Тича (Варна) -:-
28.04.2024 10:00 17 кръг Г Септември 98 (Тервел) -:-
11.05.2024 13:00 18 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Космос (Браничево) 9 4 0 5 32:33 12
7 Атлетик (Провадия) 9 3 0 6 17:36 9
8 ФК Тича (Варна) 8 2 0 6 10:27 6
9 Велики Преслав (Велики Преслав) 9 1 1 7 3:43 4
10 Калиакра 1923 (Каварна) 9 0 0 9 2:43 0

Велики Преслав (Велики Преслав)

ДПГ13: Варна - Зонална група "Б" (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 12:30 1 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 0:11
24.09.2023 10:00 2 кръг Д Вихър 2016 (Вълчи дол) 2:4
30.09.2023 16:00 3 кръг Г Олимпик (Варна) 0:3
- 4 кръг
почива
14.10.2023 15:00 5 кръг Д Калиакра 1923 (Каварна) 3:0
22.10.2023 10:00 6 кръг Г ФК Тополи (Тополи) 0:3
01.11.2023 11:00 7 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 0:4
16.03.2024 15:00 8 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) -:-
23.03.2024 15:00 9 кръг Г Вихър 2016 (Вълчи дол) -:-
14.04.2024 12:30 10 кръг Д Олимпик (Варна) -:-
- 11 кръг
почива
27.04.2024 14:30 12 кръг Г Калиакра 1923 (Каварна) -:-
12.05.2024 10:00 13 кръг Д ФК Тополи (Тополи) -:-
18.05.2024 11:00 14 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Калиакра 1923 (Каварна) 6 3 1 2 16:14 10
4 Шумен 2007 (Шумен) 6 3 1 2 21:7 10
5 ФК Тополи (Тополи) 6 2 1 3 10:9 7
6 Вихър 2016 (Вълчи дол) 6 1 0 5 5:22 3
7 Велики Преслав (Велики Преслав) 6 1 0 5 5:25 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2022/2023 А ОФГ ШН 5 място
2021/2022 А ОФГ ШН 11 място
2020/2021 А ОФГ ШН 7 място
2019/2020 А ОФГ ШН 8 място
2018/2019 А ОФГ ШН 4 място
2017/2018 А ОФГ ШН 9 място
2016/2017 А ОФГ ШН 10 място
2015/2016 А ОФГ ШН 6 място
2014/2015 А ОФГ ШН 10 място
2013/2014 "В" група 15 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2014 1.509 90
април 2014 1.753 90
март 2014 1.978 90
ноември 2013 3.839 89
септември 2013 4.004 87
август 2013 1.496 92
май 2013 4.250 77
април 2013 6.290 74
март 2013 6.840 73
ноември 2012 12.912 46
октомври 2012 4.449 82
септември 2012 6.585 77
май 2012 8.329 73
април 2012 5.113 85
март 2012 2.306 93
ноември 2011 7.345 84
октомври 2011 6.059 90
септември 2011 10.686 70
август 2011 1.284 106
май 2011 1.820 102
април 2011 8.211 80
март 2011 10.288 64
ноември 2010 4.967 100
октомври 2010 5.638 103
септември 2010 9.381 76
август 2010 10.026 75
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници