Вихър (Завет)

BGSupporters форум

Вихър (Завет)

ЮМВ: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2019 11:30 1 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 0:5
28.09.2019 11:30 2 кръг Г Локомотив (Русе) 5:3
05.10.2019 11:30 3 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 4:1
12.10.2019 11:30 4 кръг Г Дунав (Сливо поле) 17:0
19.10.2019 11:30 5 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 1:1
26.10.2019 11:30 6 кръг Г Две могили (Две могили) 4:1
02.11.2019 11:30 7 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 2:3
- 8 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) анл.
- 9 кръг Д Локомотив (Русе) анл.
- 10 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) анл.
- 11 кръг Д Дунав (Сливо поле) анл.
- 12 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) анл.
- 13 кръг Д Две могили (Две могили) анл.
- 14 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Кубрат 2016 (Кубрат) 7 5 1 1 37:4 16
3 Бенковски (Бяла, обл.Русе) 7 4 3 0 31:3 15
4 Вихър (Завет) 7 4 1 2 33:14 13
5 Локомотив (Русе) 7 3 1 3 20:9 10
6 Черноломец 1919 (Попово) 7 2 0 5 16:23 6

Вихър (Завет)

Деца: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2019 10:00 1 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 2:1
28.09.2019 10:00 2 кръг Г Локомотив (Русе) 0:6
05.10.2019 10:00 3 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 3:1
12.10.2019 10:00 4 кръг Г Дунав (Сливо поле) 14:0
19.10.2019 10:00 5 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 0:3
26.10.2019 10:00 6 кръг Г Две могили (Две могили) 0:2
02.11.2019 10:00 7 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:12
- 8 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) анл.
- 9 кръг Д Локомотив (Русе) анл.
- 10 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) анл.
- 11 кръг Д Дунав (Сливо поле) анл.
- 12 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) анл.
- 13 кръг Д Две могили (Две могили) анл.
- 14 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Локомотив (Русе) 7 4 0 3 34:7 12
5 Бенковски (Бяла, обл.Русе) 7 4 0 3 23:11 12
6 Вихър (Завет) 7 3 0 4 19:25 9
7 Кубрат 2016 (Кубрат) 7 1 0 6 9:41 3
8 Дунав (Сливо поле) 7 0 0 7 2:86 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ РЗ 11 място
2016/2017 - -
2015/2016 - -
2014/2015 А ОФГ РЗ 7 място
2013/2014 А ОФГ РЗ 8 място
2012/2013 А ОФГ РЗ 5 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ РЗ 12 място
1963/1964 ЗФГ 12 място
1962/1963 ЗФГ 7 място

Интернет страници

 » няма интернет страници