Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Арес (София)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Разбойна)

Барокко (София)

Белица 2017 (Килифарево)

Бенковски (Подгорица)

Бенковски (Тетевен)

Биоелит (Момино)

Болярчета (Велико Търново)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев 2002 (Пловдив)

Бургас спорт (Бургас)

Бутан (Бутан)

Векта (Пловдив)

Видин (Видин)

Витоша 13 (София)

Въбел (кв.Въбел, Търговище)

Граничар (Кирково)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

Доростол Силистра (Силистра)

Дунав 2016 (Селановци)

Евророма (Свиленград)

Единство (Търговище)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Здравец (Здравец)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Златоград (Златоград)

Интернационал (София)

Искра (Голямо градище)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Конкордия (София)

Левски 2000 (Русе)

Ленчо (Якимово)

Локомотив (Стара Загора)

Лъвчетата (София)

Любляна (Люблен)

Мадан (Мадан)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

Младост 2015 (София)

МФК Тича (Варна)

Мъглиж (Мъглиж)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Одесос 2014 (Варна)

Олимпик (Варна)

Олимпик 2000 (Тетевен)

Олимпия ФК (София)

Орел (Разделци)

Орлета (Пазарджик)

ОФК София (София)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Победа 2013 (София)

Поломие 2016 (Лом)

Пордим 2017 (Пордим)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РД Спорт (София)

Респект (Хасково)

Ружинци (Ружинци)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светкавица 2014 (Търговище)

Светлина (Черковна)

Свиленград (Свиленград)

Септември (Медковец)

Сердика (София)

Сините камъни 2013 (Сливен)

Сливен 2000 (Сливен)

София 2010 (София)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 1947 (Пловдив)

Спартак 2015 (София)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Талант (София)

Торпедо 2004 (Борован)

Ултраспорт академия (София)

Урожай (Гърчиново)

Ферион (София)

ФК Арда 1924 (Кърджали)

ФК Рилски спортист (Самоков)

Фортуна (Плевен)

Хан Кардам (Кардам)

Чавдар (Пловдив)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Чардафон 1919 (Габрово)

Черноломец 2017 (Попово)

Шампиони 2014 (Варна)

Шумен 2007 (Шумен)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Аристон (Русе)

BGSupporters форум

Аристон (Русе)

Деца: Републиканско първенство
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
07.06.2018 10:30 1-ви мач Г Славия 1913 (София) 2:0
10.06.2018 10:30 реванш Д Славия 1913 (София) 1:4
Елитна група (U-15) - Североизточна зона
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 14:00 1 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:5
16.09.2017 14:00 2 кръг Д Черно море (Варна) 2:2
23.09.2017 14:00 3 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 4:1
30.09.2017 14:00 4 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 3:0
07.10.2017 12:00 5 кръг Г Черноморец (Балчик) 17:1
14.10.2017 14:00 6 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 6:1
21.10.2017 14:00 7 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 0:1
08.11.2017 14:00 8 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:6
04.11.2017 14:00 9 кръг Г Черно море (Варна) 2:2
11.11.2017 14:00 10 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 5:0
18.11.2017 14:00 11 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 1:2
10.03.2018 14:00 12 кръг Д Черноморец (Балчик) 3:0
17.03.2018 14:00 13 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 7:0
31.03.2018 14:00 14 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 3:0
05.04.2018 14:00 15 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 8:0
14.04.2018 14:00 16 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 2:0
01.05.2018 14:00 17 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:2
28.04.2018 14:00 18 кръг Г Черно море (Варна) 0:3
04.05.2018 11:00 19 кръг Д Черноморец (Балчик) 26:0
12.05.2018 14:00 20 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:0
18.05.2018 17:30 21 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 1:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 21 19 2 0 119:3 59
2 Черно море (Варна) 21 14 2 5 88:19 44
3 Аристон (Русе) 21 11 3 7 91:28 36
4 Спартак 1918 (Варна) 21 11 3 7 53:27 36
5 Дунав 2010 (Русе) 21 10 3 8 56:29 33

Аристон (Русе)

Деца: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2017 11:00 1 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 6:0
30.09.2017 11:00 2 кръг Г Левски 2000 (Русе) 6:0
22.11.2017 14:00 3 кръг Д Локомотив (Русе) 7:0
14.10.2017 11:00 4 кръг Г Две могили (Две могили) 4:0
- 5 кръг
почива
28.10.2017 11:00 6 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 4:0
04.11.2017 11:00 7 кръг Г Бенковски (Бяла) 4:1
11.11.2017 11:00 8 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 5:1
18.11.2017 11:00 9 кръг Д Левски 2000 (Русе) 7:0
25.11.2017 11:00 10 кръг Г Локомотив (Русе) 9:0
17.03.2018 11:00 11 кръг Д Две могили (Две могили) 6:0
- 12 кръг
почива
07.04.2018 11:00 13 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 2:0
14.04.2018 11:00 14 кръг Д Бенковски (Бяла) 9:0
21.04.2018 11:00 15 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 12:2
28.04.2018 11:00 16 кръг Г Левски 2000 (Русе) 8:1
05.05.2018 11:00 17 кръг Д Локомотив (Русе) 6:0
12.05.2018 11:00 18 кръг Г Две могили (Две могили) 7:1
- 19 кръг
почива
26.05.2018 11:00 20 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 9:2
02.06.2018 11:00 21 кръг Г Бенковски (Бяла) 7:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Аристон (Русе) 18 18 0 0 118:8 54
2 Кубрат 2016 (Кубрат) 18 12 0 6 63:33 36
3 Бенковски (Бяла) 18 11 1 6 52:37 34
4 Локомотив (Русе) 18 9 1 8 37:50 28
5 Черноломец 1919 (Попово) 18 8 1 9 37:51 25

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2012/2013 "В" група 14 място
2011/2012 А ОФГ РС 1 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2012 3.397 84
октомври 2012 13.241 43
септември 2012 11.317 55
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници