ФК Рилски спортист (Самоков)

BGSupporters форум

ФК Рилски спортист (Самоков)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
25.09.2021 12:00 1 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 5:0
02.10.2021 10:30 2 кръг Г Металург 1957 (Перник) 1:3
- 3 кръг
почива
16.10.2021 13:30 4 кръг Г Арес (София) 0:3
23.10.2021 13:30 5 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 5:0
отложен 6 кръг Г ДИТ II (кв.Драгалевци, София) -:-
отложен 7 кръг Д Септември II (София) -:-
15.11.2021 15:00 8 кръг Д Спортист 13 (София) 0:0
20.11.2021 12:00 9 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 5:0
27.11.2021 15:00 10 кръг Д РД Спорт (София) 2:0
04.12.2021 12:00 11 кръг Г Възраждане 2020 (София) 1:4
04.06.2022 12:00 12 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) -:-
19.03.2022 10:30 13 кръг Д Металург 1957 (Перник) 1:2
- 14 кръг
почива
02.04.2022 13:30 15 кръг Д Арес (София) 2:2
09.04.2022 13:30 16 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 3:1
16.04.2022 15:00 17 кръг Д Ферион (София) 1:2
30.04.2022 10:30 18 кръг Г Септември II (София) 2:1
07.05.2022 15:00 19 кръг Г Спортист 13 (София) 1:2
14.05.2022 12:00 20 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 2:0
21.05.2022 15:00 21 кръг Г РД Спорт (София) 1:1
28.05.2022 12:00 22 кръг Д Възраждане 2020 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Арес (София) 17 12 1 4 39:15 37
4 Спортист 13 (София) 17 11 4 2 42:14 37
5 ФК Рилски спортист (Самоков) 16 7 3 6 32:21 24
6 Ферион (София) 8 6 0 2 16:9 18
7 РД Спорт (София) 17 5 2 10 29:31 17

ФК Рилски спортист (Самоков)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
26.09.2021 11:20 1 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 10:0
03.10.2021 12:30 2 кръг Г Тигрите (София) 6:3
10.10.2021 10:10 3 кръг Д Н спорт (София) 2:2
17.10.2021 13:40 4 кръг Г Комета (София) 3:0
24.10.2021 09:00 5 кръг Д Гранит (Владая) 3:5
31.10.2021 13:40 6 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) 5:7
07.11.2021 10:10 7 кръг Г ОФК София (София) 3:0
отложен 8 кръг Д Барокко (София) -:-
05.12.2021 11:20 9 кръг Г Академия Мургаш (Нови хан) 0:3
22.05.2022 11:20 10 кръг Д Железница (Железница) 5:5
20.03.2022 10:10 11 кръг Г Тигрите (София) 4:2
27.03.2022 12:30 12 кръг Д Талант (София) 6:6
03.04.2022 09:00 13 кръг Г Комета (София) 8:1
10.04.2022 11:20 14 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 9:0
17.04.2022 13:40 15 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) 2:2
01.05.2022 11:20 16 кръг Г ОФК София (София) 4:0
08.05.2022 10:10 17 кръг Д Гранит (Владая) 3:2
15.05.2022 12:30 18 кръг Г Академия Мургаш (Нови хан) 4:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски Спартак 1962 (София) 17 13 3 1 109:40 42
2 ФК Рилски спортист (Самоков) 17 10 4 3 77:39 34
3 ОФК София (София) 17 8 3 6 50:43 27
4 Гранит (Владая) 17 7 2 8 55:68 23
5 Барокко (София) 8 7 1 0 65:16 22

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници