Чардафон 1919 (Габрово)

BGSupporters форум

Чардафон 1919 (Габрово)

"А" ОФГ Габрово
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2016 17:00 1 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 4:3
25.09.2016 17:00 2 кръг Г Стрела 2006 (Шумата) 20:0
02.10.2016 16:00 3 кръг Д Академик (Габрово) 1:4
09.10.2016 16:00 4 кръг Г Планинец (Батошево) 11:0
16.10.2016 16:00 5 кръг Д Дан Колов (Сенник) 3:0
22.10.2016 16:00 6 кръг Г Ангел Кънчев (Трявна) 3:0
- 7 кръг
почива
07.11.2016 14:30 8 кръг Г Балкан (Плачковци) 4:0
14.11.2016 14:30 9 кръг Д Вихър 1962 (Ряховците) 10:0
20.11.2016 14:30 10 кръг Г Юнак 2006 (Кормянско) 4:0
27.11.2016 14:00 11 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) 1:1
12.03.2017 15:30 12 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 0:3
19.03.2017 14:30 13 кръг Д Стрела 2006 (Шумата) 9:0
отложен 14 кръг Г Академик (Габрово) -:-
02.04.2017 16:00 15 кръг Д Планинец (Батошево) 17:0
09.04.2017 16:00 16 кръг Г Дан Колов (Сенник) 1:2
16.04.2017 16:00 17 кръг Д Ангел Кънчев (Трявна) 0:1
- 18 кръг
почива
30.04.2017 16:00 19 кръг Д Балкан (Плачковци) -:-
07.05.2017 17:00 20 кръг Г Вихър 1962 (Ряховците) -:-
14.05.2017 17:00 21 кръг Д Юнак 2006 (Кормянско) -:-
21.05.2017 17:00 22 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив 1927 (Дряново) 15 12 2 1 65:21 38
2 Янтра 1919 (Габрово) 15 11 3 1 99:18 36
3 Чардафон 1919 (Габрово) 15 10 1 4 88:14 31
4 Дан Колов (Сенник) 15 8 4 3 46:24 28
5 Ангел Кънчев (Трявна) 16 8 2 6 36:31 26

Чардафон 1919 (Габрово)

ЮСВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2016 16:00 1 кръг Д Спартак (Плевен) 1:2
28.09.2016 16:00 2 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 2:0
05.10.2016 16:00 3 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 1:0
12.10.2016 16:00 4 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 0:2
19.10.2016 16:00 5 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 3:2
26.10.2016 16:00 6 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 1:1
02.11.2016 16:00 7 кръг Г Изгрев 93 (Царевец) 1:4
29.03.2017 15:00 8 кръг Г Спартак (Плевен) 0:0
05.04.2017 16:00 9 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 1:1
12.04.2017 16:00 10 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 1:0
19.04.2017 16:00 11 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 0:2
26.04.2017 16:00 12 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 1:2
03.05.2017 16:00 13 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 3:5
10.05.2017 16:00 14 кръг Д Изгрев 93 (Царевец) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Локомотив (Горна Оряховица) 13 7 3 3 35:18 24
4 Спартак (Плевен) 12 6 3 3 22:23 21
5 Чардафон 1919 (Габрово) 13 4 3 6 15:21 15
6 Етър ВТ (Велико Търново) 13 4 1 8 22:28 13
7 Първа атомна (Козлодуй) 13 2 1 10 11:32 7

Чардафон 1919 (Габрово)

ЮМВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
17.09.2016 10:30 2 кръг Г Литекс (Ловеч) 1:0
24.09.2016 09:45 3 кръг Д Севлиево (Севлиево) 1:0
01.10.2016 09:45 4 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 3:0
08.10.2016 09:45 5 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 3:0
15.10.2016 09:45 6 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 0:1
22.10.2016 09:45 7 кръг Д Спартак (Плевен) 0:0
01.11.2016 09:45 8 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:0
- 9 кръг
почива
12.11.2016 09:45 10 кръг Г Академик (Свищов) 0:2
- 11 кръг
почива
- 12 кръг
почива
01.04.2017 10:30 13 кръг Д Литекс (Ловеч) 0:0
08.04.2017 09:45 14 кръг Г Севлиево (Севлиево) 3:0
отложен 15 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
22.04.2017 09:45 16 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 2:0
29.04.2017 09:45 17 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 0:1
06.05.2017 09:45 18 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
13.05.2017 09:45 19 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) -:-
- 20 кръг
почива
27.05.2017 09:45 21 кръг Д Академик (Свищов) -:-
- 22 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Етър ВТ (Велико Търново) 11 9 0 2 42:9 27
3 Локомотив (Горна Оряховица) 12 7 2 3 23:14 23
4 Чардафон 1919 (Габрово) 12 6 3 3 13:4 21
5 Литекс (Ловеч) 12 5 1 6 21:13 16
6 Спартак (Плевен) 12 4 2 6 15:27 14

Чардафон 1919 (Габрово)

Деца: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2016 10:30 1 кръг Д Трявна (Трявна) 3:3
- 2 кръг
почива
24.09.2016 11:30 3 кръг Д Севлиево (Севлиево) 2:1
01.10.2016 11:30 4 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:2
08.10.2016 11:30 5 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 1:4
15.10.2016 11:30 6 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 2:3
22.10.2016 11:30 7 кръг Д Спартак (Плевен) 4:3
01.11.2016 11:30 8 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 3:4
05.11.2016 10:30 9 кръг Д Павликени (Павликени) 1:4
12.11.2016 11:30 10 кръг Г Академик (Свищов) 4:0
- 11 кръг
почива
25.03.2017 10:30 12 кръг Г Трявна (Трявна) 0:2
- 13 кръг
почива
08.04.2017 11:30 14 кръг Г Севлиево (Севлиево) 1:2
отложен 15 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
22.04.2017 11:30 16 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 0:4
29.04.2017 11:30 17 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 1:5
06.05.2017 11:30 18 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
13.05.2017 11:30 19 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) -:-
20.05.2017 10:30 20 кръг Г Павликени (Павликени) -:-
27.05.2017 11:30 21 кръг Д Академик (Свищов) -:-
- 22 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Трявна (Трявна) 13 7 1 5 34:32 22
7 Севлиево (Севлиево) 13 6 0 7 44:40 18
8 Чардафон 1919 (Габрово) 13 3 1 9 22:37 10
9 Спартак (Плевен) 14 3 0 11 31:54 9
10 Академик (Свищов) 13 0 0 13 7:60 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ ГБ 3 място
2014/2015 А ОФГ ГБ 4 място
2012/2013 А ОФГ ГБ 6 място

Интернет страници

 » няма интернет страници