Локомотив 1927 (Дряново)

BGSupporters форум

Локомотив 1927 (Дряново)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
07.08.2022 18:00 1 кръг Д Ботев II (Враца) 1:1
13.08.2022 18:00 2 кръг Г Левски 2007 (Левски) 0:5
20.08.2022 18:00 3 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 1:2
27.08.2022 18:00 4 кръг Д Локомотив (Г.Оряховица) 0:2
03.09.2022 17:00 5 кръг Г Етър ВТ II (Велико Търново) 2:3
10.09.2022 17:00 6 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 0:4
17.09.2022 17:00 7 кръг Г Севлиево (Севлиево) 1:6
24.09.2022 17:00 8 кръг Д Вихър (Славяново) 0:6
30.09.2022 17:00 9 кръг Г Партизан (Червен бряг) 0:1
08.10.2022 16:00 10 кръг Д Ювентус 95 (Малчика) 0:1
15.10.2022 16:00 11 кръг Г Боруна (Царева ливада) 2:0
22.10.2022 15:00 12 кръг Д Павликени (Павликени) 1:2
29.10.2022 16:00 13 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 1:6
05.11.2022 14:30 14 кръг Д Дреновец (Дреновец) 1:0
12.11.2022 14:30 15 кръг Г Академик (Свищов) 1:1
- 16 кръг Г Ботев II (Враца) -:-
- 17 кръг Д Левски 2007 (Левски) -:-
- 18 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) -:-
- 19 кръг Г Локомотив (Г.Оряховица) -:-
- 20 кръг Д Етър ВТ II (Велико Търново) -:-
- 21 кръг Г Бдин 1923 (Видин) -:-
- 22 кръг Д Севлиево (Севлиево) -:-
- 23 кръг Г Вихър (Славяново) -:-
- 24 кръг Д Партизан (Червен бряг) -:-
- 25 кръг Г Ювентус 95 (Малчика) -:-
- 26 кръг Д Боруна (Царева ливада) -:-
- 27 кръг Г Павликени (Павликени) -:-
- 28 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
- 29 кръг Г Дреновец (Дреновец) -:-
- 30 кръг Д Академик (Свищов) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Ботев II (Враца) 15 4 3 8 23:30 15
13 Дреновец (Дреновец) 15 4 1 10 17:42 13
14 Боруна (Царева ливада) 15 3 0 12 8:42 9
15 Локомотив 1927 (Дряново) 15 2 2 11 11:40 8
16 Етър ВТ II (Велико Търново) 15 2 1 12 18:41 7
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Габрово / Финал
10.08.2022 18:30 - Г Севлиево (Севлиево) 1:5
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Габрово / Първи кръг
06.09.2022 17:00 - Д Стрела 2006 (Шумата) -:-
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
09.07.2022 10:00 - Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:3
13.07.2022 18:00 - Г Янтра (Полски Тръмбеш) 2:4
17.07.2022 18:00 - Г Павликени (Павликени) 0:5
20.07.2022 19:00 - Д Етър ВТ II (Велико Търново) 1:2
23.07.2022 18:00 - Д Севлиево (Севлиево) 0:1
30.07.2022 18:00 - Г Локомотив (Г.Оряховица) 0:8

Локомотив 1927 (Дряново)

ЮСВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2022 16:00 1 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) 1:3
21.09.2022 16:00 2 кръг Г Спартак (Плевен) 0:4
28.09.2022 16:00 3 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:0
05.10.2022 15:00 4 кръг Г Литекс (Ловеч) 0:8
- 5 кръг
почива
19.10.2022 15:00 6 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 1:4
26.10.2022 15:00 7 кръг Г Трявна 1922 (Трявна) 4:2
02.11.2022 14:30 8 кръг Д Академик (Свищов) 0:5
09.11.2022 14:30 9 кръг Г Павликени (Павликени) 1:2
16.11.2022 14:30 10 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 3:1
23.11.2022 14:30 11 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 1:4
- 12 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) -:-
- 13 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
- 14 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 15 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Г Бдин 1923 (Видин) -:-
- 18 кръг Д Трявна 1922 (Трявна) -:-
- 19 кръг Г Академик (Свищов) -:-
- 20 кръг Д Павликени (Павликени) -:-
- 21 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
- 22 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Бдин 1923 (Видин) 10 5 1 4 21:21 16
7 Спартак (Плевен) 10 5 0 5 20:29 15
8 Локомотив 1927 (Дряново) 10 2 1 7 11:33 7
9 Янтра (Полски Тръмбеш) 10 2 0 8 8:28 6
10 Павликени (Павликени) 10 2 0 8 9:55 6

Локомотив 1927 (Дряново)

ЮМВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2022 14:00 1 кръг Д Академик (Свищов) 3:1
08.09.2022 14:00 2 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:4
11.09.2022 14:00 3 кръг Д Литекс (Ловеч) 1:0
18.09.2022 14:00 4 кръг Г Чумерна (Елена) 2:1
25.09.2022 14:00 5 кръг Д Спартак (Плевен) 2:3
09.10.2022 14:00 6 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 0:5
16.10.2022 14:00 7 кръг Д Боруна (Царева ливада) 2:1
20.10.2022 14:00 8 кръг Г Левски 2007 (Левски) 4:2
23.10.2022 14:00 9 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) 0:1
26.11.2022 11:00 10 кръг Г Чавдар (Троян) 0:3
06.11.2022 14:00 11 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:6
13.11.2022 14:00 12 кръг Д Севлиево (Севлиево) 3:0
20.11.2022 14:00 13 кръг Г Изгрев 93 (Царевец) 2:2
- 14 кръг Г Академик (Свищов) -:-
- 15 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) -:-
- 16 кръг Г Литекс (Ловеч) -:-
- 17 кръг Д Чумерна (Елена) -:-
- 18 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
- 19 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
- 20 кръг Г Боруна (Царева ливада) -:-
- 21 кръг Д Левски 2007 (Левски) -:-
- 22 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) -:-
- 23 кръг Д Чавдар (Троян) -:-
- 24 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 25 кръг Г Севлиево (Севлиево) -:-
- 26 кръг Д Изгрев 93 (Царевец) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Етър ВТ (Велико Търново) 12 9 1 2 43:12 28
4 Локомотив (Горна Оряховица) 13 9 0 4 34:23 27
5 Локомотив 1927 (Дряново) 13 6 1 6 19:29 19
6 Чавдар (Троян) 13 5 3 5 21:27 18
7 Спартак (Плевен) 12 6 0 6 27:14 18

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2021/2022 Трета лига 15 място
2020/2021 Трета лига 9 място
2019/2020 Трета лига 7 място
2018/2019 Трета лига 14 място
2017/2018 А ОФГ ГБ 3 място
2016/2017 А ОФГ ГБ 1 място
2015/2016 А ОФГ ГБ 1 място
2014/2015 А ОФГ ГБ 7 място
2012/2013 А ОФГ ГБ 5 място
2011/2012 "В" група 16 място

Месечна ранглиста

Интернет страници