Локомотив 1927 (Дряново)

BGSupporters форум

Локомотив 1927 (Дряново)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
07.08.2021 18:00 1 кръг Д Левски 2007 (Левски) 2:1
14.08.2021 18:00 2 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 1:5
21.08.2021 18:00 3 кръг Д Етър ВТ II (Велико Търново) 4:2
28.08.2021 18:00 4 кръг Г Ювентус 95 (Малчика) 1:1
- 5 кръг
почива
11.09.2021 17:00 6 кръг Д Севлиево (Севлиево) 0:2
18.09.2021 17:00 7 кръг Г Дреновец (Дреновец) 0:2
25.09.2021 17:00 8 кръг Д Партизан (Червен бряг) 0:1
02.10.2021 16:00 9 кръг Г Павликени (Павликени) 1:0
09.10.2021 16:00 10 кръг Д Академик (Свищов) 2:0
16.10.2021 16:00 11 кръг Г Пещера (Галата) 1:3
23.10.2021 16:00 12 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 1:1
30.10.2021 14:30 13 кръг Г Вихър (Славяново) 1:3
06.11.2021 14:30 14 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 1:0
12.11.2021 14:30 15 кръг Г Спартак (Плевен) 0:1
19.11.2021 14:30 16 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 0:2
27.11.2021 14:30 17 кръг Г Ботев II (Враца) 0:0
19.02.2022 14:00 18 кръг Г Левски 2007 (Левски) 1:2
26.02.2022 14:00 19 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 0:2
06.03.2022 14:30 20 кръг Г Етър ВТ II (Велико Търново) 1:3
12.03.2022 14:30 21 кръг Д Ювентус 95 (Малчика) 1:2
- 22 кръг
почива
26.03.2022 14:30 23 кръг Г Севлиево (Севлиево) 1:2
02.04.2022 17:00 24 кръг Д Дреновец (Дреновец) 3:0
09.04.2022 17:00 25 кръг Г Партизан (Червен бряг) 1:2
16.04.2022 17:00 26 кръг Д Павликени (Павликени) 0:4
22.04.2022 17:00 27 кръг Г Академик (Свищов) 0:3
30.04.2022 17:00 28 кръг Д Пещера (Галата) 3:0
07.05.2022 18:00 29 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 2:3
11.05.2022 18:00 30 кръг Д Вихър (Славяново) 2:4
14.05.2022 18:00 31 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 1:3
21.05.2022 18:00 32 кръг Д Спартак (Плевен) 0:3
28.05.2022 18:00 33 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 0:6
04.06.2022 18:00 34 кръг Д Ботев II (Враца) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
13 ОФК Локомотив (Мездра) 32 8 8 16 35:47 32
14 Ювентус 95 (Малчика) 32 7 7 18 30:64 28
15 Локомотив 1927 (Дряново) 32 8 3 21 33:63 27
16 Етър ВТ II (Велико Търново) 32 7 3 22 46:90 24
17 Пещера (Галата) 32 7 2 23 26:78 23
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Габрово / Финал
11.08.2021 18:00 - Г Севлиево (Севлиево) 0:7
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Северозападна България / Първи кръг
22.02.2022 14:00 - Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
30.07.2021 18:30 - Г Берое II (Стара Загора) 0:5
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
22.01.2022 13:00 - Д Лудогорец 1945 /юн.мл./ (Рз) 1:1
30.01.2022 15:00 - Д Локомотив (Горна Оряховица) 0:4
05.02.2022 10:30 - Г Етър ВТ II (Велико Търново) 1:4
12.02.2022 14:00 - Г Севлиево (Севлиево) 1:1

Локомотив 1927 (Дряново)

ЮМВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2021 14:00 1 кръг Д Академик (Свищов) 2:5
19.09.2021 14:00 2 кръг Д Павликени (Павликени) 1:3
26.09.2021 14:00 3 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 1:16
03.10.2021 14:00 4 кръг Д Гигант 1947 (Белене) 0:1
10.10.2021 14:00 5 кръг Г Изгрев 93 (Царевец) 0:6
17.10.2021 14:00 6 кръг Д Спартак (Плевен) 0:10
24.10.2021 14:00 7 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:7
31.10.2021 14:00 8 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 0:2
07.11.2021 14:00 9 кръг Г Литекс (Ловеч) 0:9
14.11.2021 14:00 10 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) -:-
21.11.2021 14:00 11 кръг Г Севлиево (Севлиево) -:-
- 12 кръг Г Академик (Свищов) -:-
- 13 кръг Г Павликени (Павликени) -:-
- 14 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
- 15 кръг Г Гигант 1947 (Белене) -:-
- 16 кръг Д Изгрев 93 (Царевец) -:-
- 17 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
- 18 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 19 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
- 20 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
- 21 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) -:-
- 22 кръг Д Севлиево (Севлиево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Етър ВТ (Велико Търново) 9 2 3 4 20:20 9
9 Литекс (Ловеч) 7 2 3 2 20:16 9
10 Гигант 1947 (Белене) 9 2 1 6 8:38 7
11 Изгрев 93 (Царевец) 9 1 0 8 16:41 3
12 Локомотив 1927 (Дряново) 9 0 0 9 4:59 0

Локомотив 1927 (Дряново)

Деца: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2021 10:30 1 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 3:0
18.09.2021 10:30 2 кръг Г Литекс (Ловеч) 2:8
21.09.2021 16:00 3 кръг Д Чавдар (Троян) 1:0
25.09.2021 10:30 4 кръг Д Павликени (Павликени) 6:0
02.10.2021 10:30 5 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) 0:1
09.10.2021 10:30 6 кръг Д Чумерна (Елена) 1:0
отложен 7 кръг Г Академик (Свищов) -:-
23.10.2021 10:30 8 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 3:1
30.10.2021 10:30 9 кръг Г Изгрев 93 (Царевец) 4:2
02.11.2021 15:00 10 кръг Д Левски 2007 (Левски) 7:3
отложен 11 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
13.11.2021 10:30 12 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) -:-
20.11.2021 10:30 13 кръг Г Севлиево (Севлиево) -:-
- 14 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
- 15 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
- 16 кръг Г Чавдар (Троян) -:-
- 17 кръг Г Павликени (Павликени) -:-
- 18 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) -:-
- 19 кръг Г Чумерна (Елена) -:-
- 20 кръг Д Академик (Свищов) -:-
- 21 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 22 кръг Д Изгрев 93 (Царевец) -:-
- 23 кръг Г Левски 2007 (Левски) -:-
- 24 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
- 25 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
- 26 кръг Д Севлиево (Севлиево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Янтра 2019 (Габрово) 9 8 0 1 38:10 24
3 Локомотив (Горна Оряховица) 11 7 2 2 33:14 23
4 Локомотив 1927 (Дряново) 9 7 0 2 27:15 21
5 Чумерна (Елена) 10 7 0 3 39:17 21
6 Чавдар (Троян) 10 7 0 3 34:21 21

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2021/2022 Трета лига 15 място
2020/2021 Трета лига 9 място
2019/2020 Трета лига 7 място
2018/2019 Трета лига 14 място
2017/2018 А ОФГ ГБ 3 място
2016/2017 А ОФГ ГБ 1 място
2015/2016 А ОФГ ГБ 1 място
2014/2015 А ОФГ ГБ 7 място
2012/2013 А ОФГ ГБ 5 място
2011/2012 "В" група 16 място

Месечна ранглиста

Интернет страници