Дреновец (Горник)

BGSupporters форум

Дреновец (Горник)

"Б" ОГ Плевен - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
26.08.2018 18:00 1 кръг Д Крали Марко (Еница) 2:1
02.09.2018 11:00 2 кръг Г Левски (Сухаче) анл.
09.09.2018 17:00 3 кръг Д Искър (Долни Луковит) 2:2
18.11.2018 14:00 4 кръг Г Искър (Чомаковци) 1:2
22.09.2018 17:00 5 кръг Д Спартак (Койнаре) 2:1
30.09.2018 17:00 6 кръг Г Светослав (Лепица) 2:0
07.10.2018 16:00 7 кръг Д Венци (Искър) 3:0
14.10.2018 16:00 8 кръг Г Лавров (Горни Дъбник) 1:2
21.10.2018 16:00 9 кръг Д Левски (Писарово) 0:3
28.10.2018 15:00 10 кръг Д Чавдар (Садовец) 2:1
03.03.2019 15:00 11 кръг Г Палфингер (Червен бряг) 0:0
01.06.2019 18:00 12 кръг Г Крали Марко (Еница) 1:1
- 13 кръг
почива
24.03.2019 15:00 14 кръг Г Искър (Долни Луковит) 4:2
31.03.2019 11:00 15 кръг Д Искър (Чомаковци) 2:1
06.04.2019 17:00 16 кръг Г Спартак (Койнаре) 2:0
14.04.2019 17:00 17 кръг Д Светослав (Лепица) 5:2
21.04.2019 17:00 18 кръг Г Венци (Искър) 2:5
05.05.2019 18:00 19 кръг Д Лавров (Горни Дъбник) 5:1
12.05.2019 18:00 20 кръг Г Левски (Писарово) 1:3
19.05.2019 18:00 21 кръг Г Чавдар (Садовец) 4:1
25.05.2019 18:00 22 кръг Д Палфингер (Червен бряг) 0:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Спартак (Койнаре) 20 13 2 5 69:31 41
4 Искър (Чомаковци) 20 12 1 7 40:26 37
5 Дреновец (Горник) 20 11 4 5 41:28 37
6 Палфингер (Червен бряг) 20 10 5 5 54:26 35
7 Лавров (Горни Дъбник) 20 8 1 11 37:57 25

Дреновец (Горник)

Деца: Плевен - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
30.09.2018 11:00 1 кръг Г Бенковски (Тетевен) 0:3
06.10.2018 11:00 2 кръг Г Ботев (Луковит) 2:5
13.10.2018 11:00 3 кръг Д Чавдар (Троян) 3:0
20.10.2018 11:00 4 кръг Г Светкавица (Градежница) 5:1
27.10.2018 11:00 5 кръг Д Спартак (Койнаре) 3:0
03.11.2018 10:00 6 кръг Г Искър (Чомаковци) 0:3
10.11.2018 10:00 7 кръг Д Партизан (Червен бряг) 2:7
30.03.2019 11:00 8 кръг Д Бенковски (Тетевен) 0:3
06.04.2019 11:00 9 кръг Д Ботев (Луковит) 2:1
13.04.2019 11:00 10 кръг Г Чавдар (Троян) 0:3
20.04.2019 11:00 11 кръг Д Светкавица (Градежница) 3:0
04.05.2019 11:00 12 кръг Г Спартак (Койнаре) 0:3
11.05.2019 11:00 13 кръг Д Искър (Чомаковци) 1:5
18.05.2019 11:00 14 кръг Г Партизан (Червен бряг) 1:9
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Искър (Чомаковци) 14 7 2 5 47:26 23
5 Чавдар (Троян) 14 7 2 5 40:28 23
6 Дреновец (Горник) 14 5 0 9 22:43 15
7 Спартак (Койнаре) 14 3 2 9 19:47 11
8 Светкавица (Градежница) 14 0 0 14 10:81 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 Б ОФГ ПЛ 5 място
2017/2018 Б ОФГ ПЛ 5 място
2016/2017 Б ОФГ ПЛ 7 място
2015/2016 Б ОФГ ПЛ 11 място
2014/2015 Б ОФГ ПЛ --
2012/2013 Б ОФГ ПЛ 7 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ПЛ 13 място

Интернет страници

 » няма интернет страници