Венци 2022 (Искър)

BGSupporters форум

Венци 2022 (Искър)

"Б" ОГ Плевен - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2022 17:00 1 кръг Г Искър 2012 (Долни Луковит) 2:6
18.09.2022 17:00 2 кръг Д Лавров (Горни Дъбник) 0:1
25.09.2022 17:00 3 кръг Г Мизия 1924 (Кнежа) 0:4
- 4 кръг
почива
16.10.2022 16:00 5 кръг Д Дреновец (Горник) 3:2
23.10.2022 16:00 6 кръг Г Червена звезда 1945 (Глава) 0:2
30.10.2022 15:00 7 кръг Д Ботев 2020 (Рупци) 3:2
06.11.2022 14:00 8 кръг Г Чавдар 2011 (Садовец) 1:2
13.11.2022 14:00 9 кръг Д Спартак 1924 (Койнаре) 1:2
- 10 кръг Д Искър 2012 (Долни Луковит) -:-
- 11 кръг Г Лавров (Горни Дъбник) -:-
- 12 кръг Д Мизия 1924 (Кнежа) -:-
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Г Дреновец (Горник) -:-
- 15 кръг Д Червена звезда 1945 (Глава) -:-
- 16 кръг Г Ботев 2020 (Рупци) -:-
- 17 кръг Д Чавдар 2011 (Садовец) -:-
- 18 кръг Г Спартак 1924 (Койнаре) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Спартак 1924 (Койнаре) 8 3 1 4 13:18 10
6 Искър 2012 (Долни Луковит) 8 2 2 4 19:21 8
7 Червена звезда 1945 (Глава) 8 1 3 4 6:15 6
8 Венци 2022 (Искър) 8 2 0 6 10:21 6
9 Ботев 2020 (Рупци) 8 1 2 5 8:18 5

Венци 2022 (Искър)

Деца: Ловеч - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
15.10.2022 10:30 2 кръг Д Ботев (Луковит) 4:0
22.10.2022 10:30 3 кръг Г Бенковски (Тетевен) 2:5
29.10.2022 10:30 4 кръг Д Спартак 1924 (Койнаре) 4:1
05.11.2022 10:30 5 кръг Г Партизан (Червен бряг) 0:3
12.11.2022 10:30 6 кръг Д Озрен (Голям извор) 0:3
20.11.2022 11:00 7 кръг Г Мизия 1924 (Кнежа) -:-
- 8 кръг
почива
- 9 кръг Г Ботев (Луковит) -:-
- 10 кръг Д Бенковски (Тетевен) -:-
- 11 кръг Г Спартак 1924 (Койнаре) -:-
- 12 кръг Д Партизан (Червен бряг) -:-
- 13 кръг Г Озрен (Голям извор) -:-
- 14 кръг Д Мизия 1924 (Кнежа) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Бенковски (Тетевен) 6 4 1 1 28:11 13
2 Озрен (Голям извор) 4 4 0 0 22:0 12
3 Венци 2022 (Искър) 5 2 0 3 10:12 6
4 Спартак 1924 (Койнаре) 5 2 0 3 8:15 6
5 Партизан (Червен бряг) 5 1 2 2 9:13 5

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 А ОФГ ПЛ 10 място
2019/2020 А ОФГ ПЛ 11 място
2018/2019 Б ОФГ ПЛ 2 място
2017/2018 Б ОФГ ПЛ 7 място
2016/2017 Б ОФГ ПЛ 3 място
2015/2016 Б ОФГ ПЛ 3 място
2014/2015 Б ОФГ ПЛ 4 място
2012/2013 Б ОФГ ПЛ 6 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -

Интернет страници

 » няма интернет страници