Не развиват дейност

Академик (Варна)

Академик (София)

Аксаково (Аксаково)

Алеко (Алеко Константиново)

Алмус Биър (Стал. махала)

Алтай спорт (Асеновград)

Арива (Пловдив)

Арсенал (Казанлък)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Атлетик 09 (Усойка)

Аякс (Ореш)

Балик (Балчик)

Балкан (Аспарухово)

Балкан (Ботевград)

Балкан (Горна Брезница)

Балкан (Орешак)

Балкан (Разбойна)

Балкан (Селиминово)

Балкан 04 (Иново)

Баня (Баня)

Батишница (Батишница)

Бенковски (Габровница)

Бенковски (Лесковец)

Бенковски (Пазарджик)

Бенковски (Пищигово)

Бенковски (Подгорица)

Бенковски (Салманово)

Бенковски (Тетевен)

Бенковски 2006 (Црънча)

Бенковски 2007 (Крива бара)

Бирлик (Левски)

Бистрица 2008 (Абланица)

Ботев (Голямо Враново)

Ботев (Левски)

Ботев (Летница)

Ботев (Попица)

Ботев (Черногорово)

Ботев 1949 (Кермен)

Ботев 2012 (Пудрия)

Брадвари 08 (Брадвари)

Бузлуджа (Кюстендил)

Буково (Буково)

Бъдеще 2010 (Бутово)

ВВС (София)

Велбъжд Кн (Кюстендил)

Веселина (Веселина)

Вит (Дерманци)

Витановци (Витановци)

Витски орли (Д.Митрополия)

Вихър (Борима)

Вихър (кв.Горубляне, София)

Вихър (Лопян)

Вихър (Мараш)

Вихър 1926 (Вълчи дол)

Вихър 1965 (Златоград)

Вихър 97 (Превала)

Вихър С (Сенокос)

Владислав (Варна)

Въбел (кв.Въбел, Търговище)

Въча (Йоаким Груево)

Галатасарай (Малко Йонково)

Гелеменово (Гелеменово)

Герена (Кюстендил)

Горубсо (Рудозем)

Гранит (Годешево)

Гранит (Слатина)

Давидово (Давидово)

Девня (Девня)

Диана 1924 (Правда)

Дивотино (Дивотино)

Димитровград II (Димитровгр.)

Димитровец 1 (Ковачевци)

Добромирка (Добромирка)

Драгалевци (София)

Дунав 09 (Лесковец)

Дъбене (Дъбене)

Дянково (Дянково)

Единство (Търговище)

Жиленци (Жиленци)

Завод 12 (София)

Заря (Крушаре)

Здравец (Груево)

Здравец (Здравец)

Зенит (Памукчии)

ЗКМО (Бараково)

Игнатиево (Игнатиево)

Илинден 2005 (Илинден)

Имренчево (Имренчево)

Искра (Искрец)

Искър (Ореховица)

Кабиюк (Коньовец)

Каблешково 07 (Каблешково)

Казичене (Казичене)

Кале (Крепча)

Каменар (Каменар)

Камчийски сокол (Дъбравино)

Килифарево (Килифарево)

Ком-Миньор (Берковица)

Коматево 2001 (Пловдив)

Копривлен (Копривлен)

Космос 2013 (Браничево)

Костиево (Костиево)

Костинброд (Костинброд)

Кочово (Кочово)

Лазур (Сирищник)

Левски (Младово)

Левски (Чепинци, обл.Смолян)

Левски (Покрайна)

Липен (Липен)

Локомотив (Мездра)

Локомотив (Русе)

Локомотив (Хан Крум)

Лудогорец (Разград)

Любляна (Люблен)

Марица (Крум)

Марица (Мененкьово)

Мария Луиза (Лом)

Металург (Перник)

МИГ 2010 (Девня)

Мизия (Мизия)

Миланово 2007 (Миланово)

Минерал (Огняново)

Миньор 1919 (Перник)

Мокреш 2005 (Мокреш)

Морена (Кладница)

Мортагоново (Мортагоново)

Надежда 1926 (Оряхово)

Ник (Изгрев)

Нова Черна (Нова Черна)

Нови Искър 2005 (Нови Искър)

Новосел (Новосел)

Олд Хаус (Каварна)

Орел (Глухар)

Орел (Разделци)

Орел 19 (Оряхово)

Орлите (Надарево)

Орлите (Стефан Караджа)

Орловец 94 (Габрово)

Осмар (Осмар)

Пазарджик 2012 (Пазарджик)

Партизан (Ярджиловци)

Партизани (Градина)

Пелезо (Пелишат)

Пирин (Благоевград)

Пирин Бл (Благоевград)

Плетена (Плетена)

Победа (Вресово)

Победа (Градница)

Победа (Колобър)

Победа (Паламарца)

Пороминово (Пороминово)

ППК "Зора" (Момино)

Прециз Интер (Иваново)

Ракета (Преселец)

Раковски (Русе)

Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)

Републиканец (Енево)

Рилски орли (Бистрица)

Родопа 1927 (Смолян)

Родопи (Сатовча)

Родопски сокол (Кърджали)

Рома (Тополчане)

Росица (Стоките)

Руен 2008 (Руен)

Светкавица (Баните)

Светкавица 2004 (Гюльовца)

Светлина (Черковна)

Сейдол (Сейдол)

Селтик (Овчарово)

Септември (Гложене)

Септември (Градец)

Септември (Краводер)

Сини вир (Цонево)

Синя вода (Синя вода)

Скала (гара Бов)

Скала (Камен)

Скалите (Русе)

Слави мес (Ловеч)

Славилов (Търговище)

Славия (Ново село)

Славия (Пловдив)

Смирненски (Смирненски)

Смолян 2000 (Смолян)

Сокол (Каравелово)

Сокол 2009 (Еленино)

Спартак (Бъзън)

Спартак (Пещера)

Спартак (София)

Спартак (Триводици)

Спартак 2001 (Пирдоп)

Спортист (Бата)

Спортист (Бели извор)

Спортист (Добрич)

Спортист (Книжовник)

Спортист (Петко Славейков)

Спортист (Роза)

Спортист (Струма-Лебница)

Стамболово (Стамболово)

Стефан Караджа (Срем)

Стефаново (Стефаново)

Стоби (Стоб)

Столипиново (Пловдив)

Стрела (Доброславци)

Стрела (Дъбник)

Строител (София)

Струма 2005 (Струмяни)

Титан (Лесново)

Тича (Варна)

Тополите (Тополи)

Тополите 2005 (Тополчане)

Торпедо (Косово)

Торпедо (Плевен)

Трапище (Трапище)

Тръстиково (Тръстиково)

Тунджа 2006 (Тенево)

Тунджа спорт (Елхово)

Удар (Бяла черква)

Удар 99 (Петко Каравелово)

Ураган (Владимир)

Ураган (Манастирци)

Ураган (Патреш)

Урожай (Гърчиново)

Урума (Хасково)

Устрем (Белодол)

Феникси (Варна)

ФК Костинброд (Костинброд)

Х. Димитър (Хаджидимитрово)

Хан Кардам (Кардам)

Хебър (Пазарджик)

Хебър 2011 (Пазарджик)

Хелга (Горна Митрополия)

Химик (Димитровград)

Христо Ботев (Чешнегирово)

ЦеСеKа (Лесичери)

Чавдар (Бяла Слатина)

Чавдар (кв.Дивдядово, Шумен)

Чавдар (Ковачите)

Челник (Реселец)

Чепинци (Чепинци)

Червено знаме (София)

Черно море (Топола)

Черноломец (Горско Абланово)

Черноморец (Бургас)

Черноморец (Поморие)

Шабла (Шабла)

Шипченски сокол (Варна)

Юнак (Юнаците)

Юстина (Устина)

Якоруда 2007 (Якоруда)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Ясен (Ясеновец)

Ком-Миньор (Берковица)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Ком-Миньор съществува под това име от 2007 г.

Хроника: В Берковица през отделни периоди са съществували различни футболни отбори, най-популярен от които е Ком. От сезон 2006/07 представителният тим на града играе в ОФГ - Монтана. През същия сезон в северозападна “В” група влиза друг отбор от околността - Миньор 2002. Неговото седалище е в село Драганица, община Вършец, но за домакинските си срещи в трета дивизия използва стадиона в Берковица. Преди началото на следващата състезателна година Миньор 2002 се пререгистрира под името Ком-Миньор 2016. След приключване на първенството клубът отново е пререгистриран, като се локализира официално в планинския град и е премахната годината след названието му.

Клубни цветове: червен, бял, жълт и черен.

Прозвище: “Комо”.

Адрес: Берковица 3500.
Телефон: -
E-mail: -

Клубни върхове:
единадесето място в Западна “Б” група: 2008/09 г.
осминафиналист в турнира за Националната купа: по това време официалното й наименование е Купа на България - 2010/11 г.

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група:03 сезона

Последните 10 сезона

2012/2013 А ОФГ МН 14 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 "Б" група не завършва
2009/2010 "Б" група 12 място
2008/2009 "Б" група 11 място
2007/2008 "В" групи 3 място
2006/2007 "В" групи 6 място
2005/2006 "В" групи 10 място
2004/2005 ОФГ МН 5 място
2003/2004 ОФГ МН 8 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2010 10.482 72
октомври 2010 25.744 24
септември 2010 12.713 57
август 2010 13.374 55

Интернет страници