Олимпия спорт (Стара Загора)

BGSupporters форум

Олимпия спорт (Стара Загора)

ЮМВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2021 11:00 1 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 4:3
01.09.2021 11:00 2 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:6
04.09.2021 11:00 3 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 2:3
отложен 4 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
19.09.2021 10:30 5 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:1
26.09.2021 11:00 6 кръг Г Сокол (Марково) 1:3
03.10.2021 15:00 7 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:2
05.10.2021 10:30 8 кръг Г Верея (Стара Загора) 4:4
10.10.2021 11:00 9 кръг Д ОФК Хасково (Хасково) 2:1
18.10.2021 16:00 10 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 0:2
23.10.2021 14:00 11 кръг Д Бургас спорт (Бургас) 2:2
отложен 12 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
06.11.2021 14:00 13 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
13.11.2021 11:00 14 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) -:-
20.11.2021 14:00 15 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
27.11.2021 14:00 16 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) -:-
04.12.2021 11:00 17 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 18 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 19 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 20 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 22 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
- 23 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 24 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 25 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
- 26 кръг Г ОФК Хасково (Хасково) -:-
- 27 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 28 кръг Г Бургас спорт (Бургас) -:-
- 29 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
- 30 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 31 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) -:-
- 32 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 33 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) -:-
- 34 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
13 Спартак 1947 (Пловдив) 10 3 2 5 11:12 11
14 Ботев 2002 (Пловдив) 11 3 2 6 18:20 11
15 Олимпия спорт (Стара Загора) 10 2 2 6 17:27 8
16 Родопа Смолян (Смолян) 10 2 2 6 10:28 8
17 Верея (Стара Загора) 11 1 2 8 16:30 5

Олимпия спорт (Стара Загора)

Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
21.10.2021 14:30 1-ви мач Г Славия 1913 (София) 1:3
28.10.2021 14:30 реванш Д Славия 1913 (София) 0:1
Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Югоизточна България / Финален бараж
06.10.2021 16:00 - Г Марица 1921 (Пловдив) 1:0

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници