Не развиват дейност

Агротрон (Плъстина)

Академик (Варна)

Академик (Варна) /1949-69/

Академик (София)

Академик - Гео Милев (София)

Аксаково (Аксаково)

Акфикс (София)

Алеко (Алеко Константиново)

Алмус Биър (Стал. махала)

Алтай (Карагеоргиево)

Алтай спорт (Асеновград)

Анхиало (Поморие)

Аполония (Созопол)

Арива (Пловдив)

Аспарухово 2000 (Варна)

Атлетик (Благоевград)

Атлетик 09 (Усойка)

Ахелой (Ахелой)

Аякс (Ореш)

Базел 2014 (Мърчево)

Байкал (Широко поле)

Бакаджик (Войника)

Балик (Балчик)

Балкан (Аспарухово)

Балкан (Ботевград)

Балкан (Горица)

Балкан (Горна Брезница)

Балкан (Орешак)

Балкан (Прилеп)

Балкан (Церово)

Балкан 04 (Иново)

Балкански кът (Стеврек)

Баня (Баня)

Батишница (Батишница)

Безмер (Безмер)

Беласица 1923 (Петрич)

Белащица (Белащица)

Белите гълъби (Гълъбец)

Белите орли (Плевен)

Беломорец (Светлен)

Бенковски (Габровница)

Бенковски (Лесковец)

Бенковски (Николаево)

Бенковски (Пазарджик)

Бенковски (Пищигово)

Бенковски (Салманово)

Бенковски (Септемврийци)

Бенковски 2007 (Крива бара)

Бенковски 53 (Сапарево)

Бирлик (Левски)

Бистрица 2008 (Абланица)

Борба 10 (Шияково)

Боров дол (Боров дол)

Ботев (Голямо Враново)

Ботев (Долна Митрополия)

Ботев (Крайници)

Ботев (Левски)

Ботев (Летница)

Ботев (Попица)

Ботев (Рупци)

Ботев (Стара Загора)

Ботев (Черногорово)

Ботев 1949 (Кермен)

Ботев 2012 (Пудрия)

Бояджик 2004 (Бояджик)

Брадвари 08 (Брадвари)

Бригадир (Бургас)

Бузлуджа (Кюстендил)

Бузово кале (Бузовград)

Буково (Буково)

Булдог (Айтос)

Бургас (Бургас)

Бургос (Ливада)

Бургос лейдис (Бургас)

Буря (Градско)

Бутан (Бутан)

ВВС (София)

Ведраре (Ведраре)

Велбъжд Кн (Кюстендил)

Венец (гара Орешец)

Веселина (Веселина)

Ветрино (Ветрино)

Видима (Душево)

Видима-Раковски (Севлиево)

Вит (Дерманци)

Витановци (Витановци)

Витски орли (Д.Митрополия)

Вихър (Алдомировци)

Вихър (Баховица)

Вихър (Борима)

Вихър (Владимировци)

Вихър (Йонково)

Вихър (кв.Горубляне, София)

Вихър (Лопян)

Вихър (Мараш)

Вихър (Семерджиево)

Вихър 97 (Превала)

Вихър С (Сенокос)

Владислав (Варна)

Върбица 2008 (Ореше)

Вършец 99 (Вършец)

Въча (Йоаким Груево)

Въча (Кадиево)

Габер (Габровдол)

Габър (Габерово)

Галактика (Черник)

Галатасарай (Малко Йонково)

Герена (Кюстендил)

Големи връх (Долна Секирна)

Голое (Лозарево)

Голямоизворските тигри (Г.изв)

Гранит (Годешево)

Гранит (Кънчево)

Гранит (Слатина)

Гранит (Широки дол)

Гранит 2012 (Скобелево)

Граничар (Туховища)

Граничар 2008 (Доспат)

Грифид (Варна)

Гълъбец (Гълъбец)

Давидово (Давидово)

Девин (Девин)

Девня (Девня)

Диана 1924 (Правда)

Дивотино (Дивотино)

Димитровград II (Димитровгр.)

Димитровец 1 (Ковачевци)

Димча (Димча)

Динамо (София)

Динамо 2011 (Стамболово)

ДИТ Спорт (София)

Добромирка (Добромирка)

Добруджанец (Паскалево)

Долен (Долен)

Драгалевци (София)

Дрен 2011 (Дрен)

Дружба (Добровница)

ДСНМ (Своге)

ДСО Динамо (Враца)

ДСО Динамо (Лом)

ДСО Динамо (Пазарджик)

ДСО Динамо (Плевен)

ДСО Динамо (Пловдив)

ДСО Динамо (Русе)

ДСО Динамо (Ямбол)

ДСО Спартак (Русе)

ДСО Спартак (Шумен)

ДСО Строител (Видин)

ДСО Строител (Димитровград)

ДСО Строител (Свищов)

ДСО Строител (София)

ДСО Торпедо (Русе)

ДСО Торпедо (Хасково)

ДСО Ударник (Шумен)

ДСО Черв.знаме (Берковица)

ДСО Черв.знаме (Благоевград)

ДСО Червено знаме (Габрово)

ДСО Червено знаме (Дупница)

ДСО Черв.знаме (Кюстендил)

ДСО Червено знаме (Поморие)

ДСО Червено знаме (Самоков)

ДСО Червено знаме (Силистра)

ДСО Червено знаме (Ямбол)

Дунав (Вардим)

Дунав (Дунавци)

Дунав 09 (Лесковец)

Дянково (Дянково)

Единство (Китанчево)

Езерче (Езерче)

Елит (София)

Ера I (Севлиево)

Етър (Велико Търново)

Етър 1924 (Велико Търново)

Жиленци (Жиленци)

ЖСК Ихтиман (Ихтиман)

ЖФК Оборище (Панагюрище)

Завод 12 (София)

Загоре (Загоре)

Западно ехо (Бегуновци)

Заря (Крушаре)

Заря (Тодор Икономово)

Здравец (Груево)

Зенит (Памукчии)

Зенит 2012 (Православен)

ЗКМО (Бараково)

Златен клас (Благоево)

Златоград (Златоград)

Игнатиево (Игнатиево)

Илинден (Ключ)

Илинден 2005 (Илинден)

Имренчево (Имренчево)

Искра (Голямо градище)

Искра (Искрец)

Кабиюк (Коньовец)

Каблешково 07 (Каблешково)

Казичене (Казичене)

Кале (Крепча)

Кале (Руйно)

Калчево (Калчево)

Каменар (Каменар)

Камчийски сокол (Дъбравино)

Керамик (гара Елин Пелин)

Килифарево 2003 (Килифарево)

Ком-Миньор (Берковица)

Коматево 2001 (Пловдив)

Комуна 2011 (Черногорово)

Копривлен (Копривлен)

Космос (Каменец)

Костиево (Костиево)

Краище (Краище)

Лавров (Горни Дъбник)

Лазур (Сирищник)

Лайтс (Велико Търново)

Левски (Младово)

Левски (Одърне)

Левски (Пазарджик)

Левски (Чепинци, обл.Смолян)

Левски 2012 (Лом)

Левски (кв.Драгалевци)

Лисец (Осиково)

Ловско (Ловско)

Лозен (Лозен, обл.ВТ)

Локомотив (Вакарел)

Локомотив (Мездра)

Локомотив (Самуил)

Локомотив (София)

Локомотив (Стара Загора)

Локомотив (Хан Крум)

Локомотив (Черноград)

Локомотив 101 (София)

Локомотив 1929 (Мездра)

Локомотив 2012 (Мездра)

Лудогорец (Доброплодно)

Лудогорец (Разград)

Любимец 2007 (Любимец)

Люляк (Люляково)

Мадан (Мадан)

Манастирище (Манастирище)

Маниш (кв.Църква, Перник)

Марек 2007 (Дупница)

Марисан (Русе)

Марица (Крум)

Марица (Мененкьово)

Марица (Огняново)

Мария Луиза (Лом)

Месамбрия (Несебър)

МИГ 2010 (Девня)

Мизия (Мизия)

Миланово 2007 (Миланово)

Милковица 09 (Милковица)

Минерал (Овощник)

Минерал (Огняново)

Минерал (Рударци)

Миньор (Рудник)

Миньор 1919 (Перник)

Миньор 1934 (Рудник)

Мокреш 2005 (Мокреш)

Морена (Кладница)

Мортагоново (Мортагоново)

Мост (Мост)

Надежда 1926 (Оряхово)

Надежди (Сливен)

Неизвестен

Ник (Изгрев)

Нова Черна (Нова Черна)

Нови Искър (Нови Искър)

Нови Искър 2005 (Нови Искър)

Новосел (Новосел)

Обединение (Василево)

Олд Хаус (Каварна)

Олимпик (Бургас)

Олимпия (София)

Орел (Глухар)

Орел 19 (Оряхово)

Оризаре (Оризаре)

Орлите (Надарево)

Орлите (Стефан Караджа)

Оскар ЕЛ (София)

Осмар (Осмар)

Пазарджик 2012 (Пазарджик)

Паламара (Венец)

Партизани (Градина)

Пауталия (Соволяно)

ПГГС "Хр.Ботев" (Велинград)

Пелезо (Пелишат)

Перун (Кресна)

Пирин Бл (Благоевград)

Плевен 2009 (Плевен)

Победа (Вресово)

Победа (Градница)

Победа (Колобър)

Победа (Паламарца)

Пордим (Пордим)

Пороминово (Пороминово)

Прециз Интер (Иваново)

Просеник (Просеник)

Раковски (Ивайловград)

Раковски (Русе)

Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)

Реал (Божурово)

Републиканец (Енево)

Републиканец (Лисец)

Рила (Белица)

Рилски орли (Бистрица)

Родопа 1927 (Смолян)

Родопи (Сатовча)

Родопски сокол (Кърджали)

Рома (Тополчане)

Рома 2014 (Тервел)

Росица (Стоките)

Рудничар (Перник)

Руен 2008 (Руен)

Рьофикс (Симеоновец)

Сборен отбор (София)

Свети Влас 08 (Свети Влас)

Светкавица (Баните)

Светкавица 1922 (Търговище)

Светкавица 2004 (Гюльовца)

Свраките (Гълъбник)

Сейдол (Сейдол)

Селтик (Овчарово)

Септември (Градец)

Септември (Краводер)

Септември (Плевен)

Септември 2005 (Жабокрът)

Силистра 2009 (Силистра)

Сини вир (Цонево)

Синя вода (Синя вода)

Сион (Каблешково)

СК Марица (Пловдив)

Скала (гара Бов)

Скала (Камен)

Скалите (Русе)

Слава (Севар)

Слави мес (Ловеч)

Славилов (Търговище)

Славия (Асеновци)

Славия (Пловдив)

Смолян 2000 (Смолян)

Смоляновци (Смоляновци)

Сокол (Каравелово)

Сокол 2008 (Зърнево)

Сокол 2009 (Еленино)

Солей 97 (кв.Калкас, Перник)

СОУ "Кл.Охридски" (Ракитово)

София 2010 (София)

Спарта (Бургас)

Спарта (Самоводене)

Спартак (Бъзън)

Спартак (Бяла)

Спартак (Муселиево)

Спартак (Пещера)

Спартак (Подгумер)

Спартак (Самоков)

Спартак (Сливен)

Спартак (София)

Спартак (Триводици)

Спартак (Търнава)

Спартак 2001 (Пирдоп)

Спартак 2012 (Славеево)

Спортист (Баниска)

Спортист (Бата)

Спортист (Бели извор)

Спортист (Добрич)

Спортист (Книжовник)

Спортист (Петко Славейков)

Спортист (Преславци)

Спортист (София)

Старчево 2010 (Старчево)

Стефаново (Стефаново)

Стоби (Стоб)

Столипиново (Пловдив)

Сторгозия (Плевен)

Стражица 2012 (Стражица)

Стрела (Доброславци)

Стрела (Дъбник)

Стрела (Обединение)

Стрелец (Стрелча)

Струма (Кралев дол)

Струма 2005 (Струмяни)

Струмски сокол (Калище)

Стряма 2001 (Стряма)

Съкровището на (Кралево)

Титан (Лесново)

Тича (Варна)

Тича 1948 (Долни чифлик)

Тополите (Тополи)

Тополите 2005 (Тополчане)

Топчийско (Топчийско)

Торпедо (Косово)

Тракиец (Говедаре)

Тракия 2012 (Бяла река)

Трапище (Трапище)

Тръстиково (Тръстиково)

Тунджа (Веселиново)

Тунджа 2007 (Желю войвода)

Тунджа спорт (Елхово)

Удар 99 (Петко Каравелово)

Ураган (Белинци)

Ураган (Бъзовец)

Ураган (Владимир)

Ураган (Манастирци)

Ураган (Патреш)

Урожай (Българово)

Урума (Хасково)

Устрем (Белодол)

Устрем (Дропла)

Устрем (Пет могили)

Устрем (Раковски)

Фабрика "Първи май" (Варна)

Феникси (Варна)

ФК Берое (Стара Загора)

ФК Костинброд (Костинброд)

ФК Несебър (Несебър)

Х. Димитър (Хаджидимитрово)

Хебър 2011 (Пазарджик)

Химик (Димитровград)

Христо Ботев (Чешнегирово)

Церово 2006 (Церово)

ЦеСеKа (Лесичери)

Чавдар (Бяла Слатина)

Чавдар (Ковачите)

Чайка Конуш 2000 (Конуш)

Чарган (Чарган)

Челник (Реселец)

Чепинци (Чепинци)

Червена звезда (Глава)

Червено знаме (София)

Черно море (Топола)

Черно море (Черно море)

Чернолик (Чернолик)

Черноломец (Горско Абланово)

Черноломец (Острица)

Черноморец (Поморие)

Черноморец 2003 (Бяла)

Чиракман (Селце)

Шабла (Шабла)

Шемшево (Шемшево)

Шерба (Гроздьово)

Шипка (Стара Загора)

Шипка 1955 (Мало Конаре)

Шипченски сокол (Варна)

Шумен 2010 (Шумен)

Юнак (Юнаците)

Юнак 2000 (Ардино)

Юстина (Устина)

Яков (Яворница)

Якоруда 2007 (Якоруда)

Янково (Янково)

Ястреб (Страцин)

Локомотив 2012 (Мездра)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Възниква през 2012 г.

Хроника: Футболен клуб Локомотив 2012 е основан в град Мездра през 2012 г. От учредяването си към клуба функционира и детско-юношеска школа. Отборите му от всички възрасти играят домакинските си мачове на стадион „Локомотив” в общинския център.

Клубни цветове: червен и черен.

Прозвище: “пиратите”.

Адрес: -
Телефон: -
E-mail: -

Клубни върхове:
първо място във Северозападна “В” група: 2013/14 г.

Локомотив 2012 (Мездра)

"Б" Футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
25.07.2015 18:30 1 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:2
01.08.2015 18:00 2 кръг Д Созопол (Созопол) 1:3
08.08.2015 20:00 3 кръг Г Поморие (Поморие) 0:1
15.08.2015 18:00 4 кръг Д Ботев (Гълъбово) 3:0
22.08.2015 18:00 5 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:2
29.08.2015 18:00 6 кръг Д Оборище (Панагюрище) 1:3
12.09.2015 17:00 7 кръг Г Банско (Банско) 2:2
19.09.2015 17:00 8 кръг Г Септември (Симитли) 2:2
27.09.2015 17:00 9 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 0:0
03.10.2015 16:00 10 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 0:3
17.10.2015 16:00 11 кръг Д Пирин 2002 (Разлог) 2:0
23.10.2015 17:00 12 кръг Г Верея (Стара Загора) 0:1
02.11.2015 14:30 13 кръг Д Спартак Плевен (Плевен) 0:1
08.11.2015 14:30 14 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) 2:1
22.11.2015 14:30 15 кръг Д Литекс II (Ловеч) 4:2
28.11.2015 14:00 16 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:0
05.12.2015 15:00 17 кръг Г Созопол (Созопол) 0:2
27.02.2016 14:00 18 кръг Д Поморие (Поморие) 0:2
05.03.2016 15:30 19 кръг Г Ботев (Гълъбово) 1:2
12.03.2016 15:30 20 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 1:1
19.03.2016 15:30 21 кръг Г Оборище (Панагюрище) 0:1
02.04.2016 17:00 22 кръг Д Банско (Банско) 2:0
09.04.2016 17:00 23 кръг Д Септември (Симитли) 1:3
16.04.2016 17:00 24 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 1:3
23.04.2016 17:00 25 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 1:5
28.04.2016 17:00 26 кръг Г Пирин 2002 (Разлог) 1:3
08.05.2016 18:00 27 кръг Д Верея (Стара Загора) 0:3
14.05.2016 18:00 28 кръг Г Спартак Плевен (Плевен) 0:1
20.05.2016 18:00 29 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) 1:4
29.05.2016 18:00 30 кръг Г Литекс II (Ловеч) 1:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Нефтохимик 1962 (Бургас) 30 8 14 8 31:39 38
13 Спартак Плевен (Плевен) 30 9 9 12 35:42 36
14 Добруджа 1919 (Добрич) 30 8 10 12 27:33 34
15 Септември (Симитли) 30 6 5 19 26:50 23
16 Локомотив 2012 (Мездра) 30 5 5 20 28:55 20
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
22.09.2015 16:00 - Д Литекс (Ловеч) 0:3
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
26.03.2016 11:00 - Д Монтана 1921 (Монтана) 0:2

Локомотив 2012 (Мездра)

ЮСВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2015 16:00 1 кръг Г Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 1:2
30.09.2015 16:00 2 кръг Д Ботев 2008 (Козлодуй) 2:1
07.10.2015 15:00 3 кръг Г Спартак Плевен (Плевен) 0:7
14.10.2015 15:00 4 кръг Д Ботев (Враца) 1:2
21.10.2015 15:00 5 кръг Г Чардафон 1919 (Габрово) 2:0
28.10.2015 15:00 6 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 0:3
04.11.2015 14:00 7 кръг Д Етър В.Търново (Велико Търново) 0:3
30.03.2016 16:00 8 кръг Д Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 3:0
06.04.2016 16:00 9 кръг Г Ботев 2008 (Козлодуй) 0:4
13.04.2016 16:00 10 кръг Д Спартак Плевен (Плевен) 2:4
20.04.2016 16:00 11 кръг Г Ботев (Враца) 1:1
27.04.2016 16:00 12 кръг Д Чардафон 1919 (Габрово) 0:0
04.05.2016 16:00 13 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 7:2
11.05.2016 16:00 14 кръг Г Етър В.Търново (Велико Търново) 1:5

Локомотив 2012 (Мездра)

ЮМВ: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
25.09.2015 17:00 1 кръг Г Ботев (Криводол) 4:1
02.10.2015 16:00 2 кръг Д Дунав 98 (Селановци) 4:0
09.10.2015 16:00 3 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 0:10
16.10.2015 16:00 4 кръг Д Септември (Гложене) 11:0
23.10.2015 16:00 5 кръг Г Ботев (Враца) 0:4
30.10.2015 14:30 6 кръг Г Кариана (Ерден) 3:2
06.11.2015 14:30 7 кръг Д Ботев 2008 (Козлодуй) 1:4
13.11.2015 14:30 8 кръг Г Торпедо 2004 (Борован) 3:1
20.11.2015 14:30 9 кръг Д Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 5:2
18.03.2016 15:30 10 кръг Д Ботев (Криводол) 2:0
25.03.2016 15:30 11 кръг Г Дунав 98 (Селановци) 3:1
01.04.2016 16:00 12 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 1:8
08.04.2016 17:00 13 кръг Г Септември (Гложене) 3:0
15.04.2016 16:00 14 кръг Д Ботев (Враца) 2:8
22.04.2016 16:00 15 кръг Д Кариана (Ерден) 1:4
13.05.2016 17:00 16 кръг Г Ботев 2008 (Козлодуй) 0:7
20.05.2016 17:00 17 кръг Д Торпедо 2004 (Борован) 8:0
27.05.2016 18:00 18 кръг Г Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 0:8

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група:02 сезона

Последните 10 сезона

2015/2016 "Б" група 16 място
2014/2015 "Б" група 9 място
2013/2014 "В" група 1 място
2012/2013 А ОФГ ВР 3 място
2011/2012 - -
2010/2011 - -
2009/2010 - -
2008/2009 - -
2007/2008 - -
2006/2007 - -

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2016 4.694 81
април 2016 18.383 20
март 2016 11.819 41
ноември 2015 19.630 20
октомври 2015 17.978 24
август 2015 10.438 44
май 2015 12.092 42
април 2015 22.833 15
март 2015 32.118 10
декември 2014 7.886 64
октомври 2014 12.026 41
септември 2014 34.794 12
май 2014 14.243 41
април 2014 15.076 31
март 2014 13.415 38
ноември 2013 7.476 77
септември 2013 19.888 28
август 2013 26.064 20
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници