СФК Спартак 1947 (Пловдив)

BGSupporters форум

СФК Спартак 1947 (Пловдив)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Г"
Дата Фаза Противник Рез.
отложен 1 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) -:-
30.09.2023 13:00 2 кръг Г ФК Хасково 1924 (Хасково) 1:8
07.10.2023 12:00 3 кръг Д Атлетик (Куклен) 5:2
14.10.2023 09:00 4 кръг Д Академия Канарче (Браниполе) 1:5
21.10.2023 13:00 5 кръг Г Спартак (Първенец) 10:2
28.10.2023 09:00 6 кръг Д Реал (Пловдив) 0:3
09.12.2023 09:00 7 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) 4:2
11.11.2023 13:00 8 кръг Д Академия Лион (Пловдив) 8:1
18.11.2023 13:00 9 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 3:0
25.11.2023 13:00 10 кръг Д ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) 2:1
02.12.2023 11:00 11 кръг Г СФК Раковски (Раковски) 5:1
16.03.2024 12:00 12 кръг Д Черноризец Храбър (Пловдив) 7:0
23.03.2024 11:00 13 кръг Д Житница (Житница) 6:0
30.03.2024 09:00 14 кръг Г Спартак (Първенец) 1:4
- 15 кръг Д Реал (Пловдив) -:-
- 16 кръг Г Металик 1938 (Сопот) -:-
- 17 кръг Д Академия Лион (Пловдив) -:-
- 18 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 19 кръг Д ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) -:-
- 20 кръг Г СФК Раковски (Раковски) -:-
- 21 кръг Д Траките 2007 II (Скутаре) -:-
- 22 кръг Г ФК Хасково 1924 (Хасково) -:-
- 23 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 24 кръг Г ФК Хасково (Хасково) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ФК Хасково 1924 (Хасково) 13 12 0 1 94:23 36
2 Академия Канарче (Браниполе) 11 9 1 1 65:16 28
3 СФК Спартак 1947 (Пловдив) 13 9 0 4 53:29 27
4 Тракия 2004 (Пловдив) 12 8 1 3 59:36 25
5 Траките 2007 (Скутаре) 13 7 3 3 53:29 24

СФК Спартак 1947 (Пловдив)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 11:00 1 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 2:4
01.10.2023 12:00 2 кръг Д Орлета (Пазарджик) 5:5
08.10.2023 11:00 3 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) 2:6
15.10.2023 12:00 4 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 5:1
22.10.2023 09:00 5 кръг Г Велд (Пловдив) 0:7
29.10.2023 12:00 6 кръг Г Пазарджик сити (Пазарджик) 6:4
05.11.2023 09:00 7 кръг Д Академия Лион (Пловдив) 4:3
- 8 кръг
почива
19.11.2023 10:00 9 кръг Д Пълдин (Пловдив) 0:4
отложен 10 кръг Г Сокол (Марково) -:-
отложен 11 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Орлета (Пазарджик) 9 4 1 4 39:50 13
7 Пазарджик сити (Пазарджик) 10 4 0 6 24:41 12
8 СФК Спартак 1947 (Пловдив) 8 3 1 4 24:34 10
9 Пловдив сити (Пловдив) 8 2 0 6 18:31 6
10 Пълдин (Пловдив) 9 2 0 7 29:30 6

СФК Спартак 1947 (Пловдив)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "Г"
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 09:00 1 кръг Г Академия Канарче (Браниполе) 1:7
01.10.2023 13:00 2 кръг Д Велд (Пловдив) 1:5
08.10.2023 10:00 3 кръг Г Спартак (Първенец) 2:7
15.10.2023 14:00 4 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) 4:5
отложен 5 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
29.10.2023 10:00 6 кръг Г Марица II (Марково) 1:2
05.11.2023 12:00 7 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 8:3
12.11.2023 13:00 8 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 7:0
19.11.2023 10:00 9 кръг Д Марица (Марково) 2:6
отложен 10 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) -:-
отложен 11 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
- 12 кръг Д Академия Канарче (Браниполе) -:-
- 13 кръг Г Велд (Пловдив) -:-
- 14 кръг Д Спартак (Първенец) -:-
- 15 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) -:-
- 16 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 17 кръг Д Марица II (Марково) -:-
- 18 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 19 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 20 кръг Г Марица (Марково) -:-
- 21 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 22 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 10 3 2 5 27:42 11
9 Марица II (Марково) 11 2 2 7 21:40 8
10 СФК Спартак 1947 (Пловдив) 8 2 0 6 26:35 6
11 Пловдив сити (Пловдив) 11 1 3 7 17:55 6
12 Кронос 2016 (Пловдив) 10 0 2 8 16:69 2

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници