Локомотив Мездра (Мездра)

BGSupporters форум

Локомотив Мездра (Мездра)

"А" ОФГ Враца
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2016 18:00 1 кръг Г Манастирище (Манастирище) 0:4
04.09.2016 15:00 2 кръг Д Ботев (Криводол) 4:0
11.09.2016 17:00 3 кръг Г Дунав 2016 (Селановци) 1:0
18.09.2016 17:00 4 кръг Д Искър 1923 (Роман) 4:0
25.09.2016 17:00 5 кръг Г Монолит (Манастирище) 1:2
02.10.2016 16:00 6 кръг Д Огоста (Хайредин) 2:2
09.10.2016 16:00 7 кръг Г Ботев (Рогозен) 1:0
16.10.2016 16:00 8 кръг Д Миньор 2005 (Згориград) 6:1
22.10.2016 16:00 9 кръг Г Скала (Зверино) 2:0
30.10.2016 14:30 10 кръг Г Околчица (Моравица) 3:2
03.12.2016 14:30 11 кръг Д Строител (Кунино) 7:0
10.12.2016 14:30 12 кръг Г Скала 2015 (Оселна) 2:1
27.11.2016 14:30 13 кръг Д Балкански (Михайлово) 6:0
05.03.2017 15:30 14 кръг Д Манастирище (Манастирище) 1:1
11.03.2017 15:30 15 кръг Г Ботев (Криводол) 4:2
19.03.2017 15:30 16 кръг Д Дунав 2016 (Селановци) 4:0
02.04.2017 17:00 17 кръг Г Искър 1923 (Роман) 6:2
08.04.2017 17:00 18 кръг Д Монолит (Манастирище) 5:1
16.04.2017 17:00 19 кръг Г Огоста (Хайредин) 2:4
23.04.2017 17:00 20 кръг Д Ботев (Рогозен) -:-
30.04.2017 17:00 21 кръг Г Миньор 2005 (Згориград) -:-
06.05.2017 18:00 22 кръг Д Скала (Зверино) -:-
14.05.2017 18:00 23 кръг Д Околчица (Моравица) -:-
20.05.2017 18:00 24 кръг Г Строител (Кунино) -:-
28.05.2017 18:00 25 кръг Д Скала 2015 (Оселна) -:-
03.06.2017 18:00 26 кръг Г Балкански (Михайлово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Манастирище (Манастирище) 19 15 3 1 49:12 48
2 Локомотив Мездра (Мездра) 19 14 2 3 61:22 44
3 Огоста (Хайредин) 19 14 1 4 63:21 43
4 Скала 2015 (Оселна) 19 12 1 6 62:26 37
5 Дунав 2016 (Селановци) 19 11 2 6 41:24 35
6 Околчица (Моравица) 19 10 3 6 69:38 33
7 Монолит (Манастирище) 19 10 3 6 38:28 33
8 Искър 1923 (Роман) 19 8 1 10 45:43 25

Локомотив Мездра (Мездра)

ЮМВ: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2016 17:00 1 кръг Д Искър 1923 (Роман) 4:1
- 2 кръг
почива
07.10.2016 16:00 3 кръг Д Ботев (Враца) 1:5
14.10.2016 16:00 4 кръг Г Ком (Берковица) 3:0
21.10.2016 16:00 5 кръг Д Кариана (Ерден) 1:1
28.10.2016 16:00 6 кръг Д Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 3:1
04.11.2016 14:30 7 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 1:0
11.11.2016 14:30 8 кръг Г Искър 1923 (Роман) 0:7
- 9 кръг
почива
25.11.2016 14:00 10 кръг Г Ботев (Враца) 0:2
- 11 кръг Д Ком (Берковица) -:-
- 12 кръг Г Кариана (Ерден) -:-
- 13 кръг Г Чавдар 1957 (Бяла Слатина) -:-
- 14 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ботев (Враца) 9 8 1 0 32:5 25
2 Първа атомна (Козлодуй) 9 7 1 1 32:7 22
3 Кариана (Ерден) 9 4 1 4 18:19 13
4 Локомотив Мездра (Мездра) 8 4 1 3 13:17 13
5 Искър 1923 (Роман) 9 3 0 6 20:36 9
6 Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 8 2 0 6 16:28 6
7 Ком (Берковица) 8 0 0 8 13:32 0

Локомотив Мездра (Мездра)

Деца: Враца - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2016 10:30 1 кръг Г Любимец (Търнава) 2:1
24.09.2016 11:30 2 кръг Д Кариана (Ерден) 3:0
- 3 кръг
почива
08.10.2016 11:30 4 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 1:1
15.10.2016 10:30 5 кръг Д Огоста (Хайредин) 7:0
22.10.2016 11:30 6 кръг Г Торпедо 2004 (Борован) 3:6
29.10.2016 11:30 7 кръг Д Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 1:3
05.11.2016 11:30 8 кръг Г Дунав 2016 (Селановци) 1:0
12.11.2016 11:30 9 кръг Д Ботев (Враца) 0:12
19.11.2016 10:30 10 кръг Г Скала 2015 (Оселна) 10:0
- 11 кръг
почива
- 12 кръг
почива
10.12.2016 10:30 13 кръг Д Септември 98 (Гложене) -:-
- 14 кръг Д Любимец (Търнава) -:-
- 15 кръг Г Кариана (Ерден) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) -:-
- 18 кръг Г Огоста (Хайредин) -:-
- 19 кръг Д Торпедо 2004 (Борован) -:-
- 20 кръг Г Чавдар 1957 (Бяла Слатина) -:-
- 21 кръг Д Дунав 2016 (Селановци) -:-
- 22 кръг Г Ботев (Враца) -:-
- 23 кръг Д Скала 2015 (Оселна) -:-
- 24 кръг
почива
- 25 кръг
почива
- 26 кръг Г Септември 98 (Гложене) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ботев (Враца) 8 8 0 0 77:0 24
2 Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 8 5 3 0 23:4 18
3 Локомотив Мездра (Мездра) 9 5 1 3 28:23 16
4 Дунав 2016 (Селановци) 8 5 1 2 34:5 16
5 Първа атомна (Козлодуй) 8 4 2 2 30:9 14
6 Торпедо 2004 (Борован) 9 4 1 4 22:30 13
7 Любимец (Търнава) 9 4 1 4 20:15 13
8 Кариана (Ерден) 8 3 1 4 36:18 10

Локомотив Мездра (Мездра)

ДПГ13: Враца - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
24.09.2016 10:00 2 кръг Д Прециз (Монтана) 0:2
- 3 кръг
почива
08.10.2016 10:00 4 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 4:0
- 5 кръг
почива
22.10.2016 10:00 6 кръг Г Торпедо 2004 (Борован) 8:0
29.10.2016 10:00 7 кръг Д Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 3:2
05.11.2016 10:00 8 кръг Г Дунав 2016 (Селановци) 0:0
12.11.2016 10:00 9 кръг Д Ботев (Враца) 0:4
- 10 кръг
почива
26.11.2016 10:30 11 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 1:1
отложен 12 кръг Г Околчица (Моравица) -:-
10.12.2016 10:00 13 кръг Д Септември 98 (Гложене) -:-
- 14 кръг
почива
- 15 кръг Г Прециз (Монтана) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) -:-
- 18 кръг
почива
- 19 кръг Д Торпедо 2004 (Борован) -:-
- 20 кръг Г Чавдар 1957 (Бяла Слатина) -:-
- 21 кръг Д Дунав 2016 (Селановци) -:-
- 22 кръг Г Ботев (Враца) -:-
- 23 кръг
почива
- 24 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
- 25 кръг Д Околчица (Моравица) -:-
- 26 кръг Г Септември 98 (Гложене) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ботев (Враца) 7 7 0 0 53:3 21
2 Прециз (Монтана) 8 7 0 1 54:10 21
3 Монтана 1921 (Монтана) 7 4 1 2 33:10 13
4 Дунав 2016 (Селановци) 7 4 1 2 13:7 13
5 Локомотив Мездра (Мездра) 7 3 2 2 16:9 11
6 Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 8 2 1 5 13:33 7
7 Околчица (Моравица) 8 2 1 5 7:33 7
8 Торпедо 2004 (Борован) 8 1 3 4 5:36 6

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници