Неизвестно

Алмус 2012 (Лом)

Арсенал (Лъвино)

Балкан (Банище)

Балкан (Селиминово)

Белица (Белица)

Бенковски (Симеоновград)

Ботев 1 (Батановци)

Брусарци (Брусарци)

Възход (Радиево)

Гагарин (Крумово)

Гелеменово (Гелеменово)

Глоджево (Глоджево)

Доростол Силистра (Силистра)

Дунав 2016 (Селановци)

Дъбене (Дъбене)

Златия (Вълчедръм)

Камбурово (Камбурово)

Конелиано 2005 (Герман)

Космос 2013 (Браничево)

Котел (Котел)

Кошарица (Кошарица)

Левски (Коняво)

Левски 2012 (Карапелит)

Ленчо (Якимово)

Лъки 2004 (Лъки)

Люта (Владимирово)

Меричлери 2017 (Меричлери)

Мъглиж (Мъглиж)

Олимпик (Варна)

Олимпик (Галата)

Олимпия (Оризари)

Осогово (Багренци)

Осъм (Козар Белене)

ОФК Твърдица (Твърдица)

Поповица (Поповица)

Ракета 1111 (Буковлък)

Рилци 2006 (Рилци)

Сарата (Долни Раковец)

Светкавица (Манолско Конаре)

Светкавица (Чудомир)

Своге (Своге)

Селяк (Стубел)

Септември (Медковец)

Септември 2009 (Лехчево)

Скала (Зверино)

Скобелево (Сливен)

Славия 1947 (Хаджиево)

Сокол (кв.Бенковски, София)

Сокол 2014 (кв.Д.Воден, Ас)

Спартак 76 (Плевен)

Спортист (Благово)

Странджа (Малко Търново)

Сунгурларска дол. (Сунгурларе)

Съединение (Съединение)

Топлика 77 (Минерални бани)

Тунджа 2010 (Копринка)

Урожай (Пиргово)

Феърплей (кв.Мътница, Шумен)

ФК Спартак (Варна)

Шампиони 2014 (Варна)

Ракета 1111 (Буковлък)

BGSupporters форум

Ракета 1111 (Буковлък)

"А" ОФГ Плевен
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2016 18:00 1 кръг Д Гигант (Белене) 3:0
03.09.2016 17:00 2 кръг Д Ботев (Комарево) 3:0
10.09.2016 17:00 3 кръг Г Ботев (Трънчовица) 3:0
17.09.2016 17:00 4 кръг Д Ситомир (Никопол) 3:0
22.09.2016 17:00 5 кръг Г Светослав (Лепица) 3:1
25.09.2016 17:00 6 кръг Д Устрем (Крета) 3:0
01.10.2016 16:00 7 кръг Г Левски (Брест) 3:1
08.10.2016 16:00 8 кръг Д Левски (Сухаче) 3:0
15.10.2016 16:00 9 кръг Г Чавдар (Бръшляница) 3:0
22.10.2016 16:00 10 кръг Д Обнова (Обнова) 3:0
29.10.2016 16:00 11 кръг Г Спартак (Койнаре) 0:4
11.03.2017 15:00 12 кръг Г Гигант (Белене) 0:1
18.03.2017 15:00 13 кръг Г Ботев (Комарево) 1:4
01.04.2017 17:00 14 кръг Д Ботев (Трънчовица) 3:0
08.04.2017 17:00 15 кръг Г Ситомир (Никопол) 0:2
03.06.2017 18:00 16 кръг Д Светослав (Лепица) 3:0
22.04.2017 17:00 17 кръг Г Устрем (Крета) 3:1
29.04.2017 17:00 18 кръг Д Левски (Брест) 2:0
06.05.2017 18:00 19 кръг Г Левски (Сухаче) 3:0
13.05.2017 18:00 20 кръг Д Чавдар (Бръшляница) 3:0
20.05.2017 18:00 21 кръг Г Обнова (Обнова) 0:3
27.05.2017 18:00 22 кръг Д Спартак (Койнаре) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ботев (Трънчовица) 22 17 2 3 61:19 53
2 Ракета 1111 (Буковлък) 22 17 0 5 51:17 51
3 Ботев (Комарево) 22 15 2 5 49:23 47
4 Ситомир (Никопол) 22 14 1 7 53:29 43
5 Гигант (Белене) 22 14 1 7 49:41 43

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ ПЛ 2 място
2015/2016 А ОФГ ПЛ 2 място
2014/2015 Б ОФГ ПЛ 1 място
2012/2013 А ОФГ ПЛ 6 място

Интернет страници

 » няма интернет страници