Марисан (Русе)

BGSupporters форум

Марисан (Русе)

Североизточна "В" Аматьорска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
15.08.2015 18:00 1 кръг Г Шумен 1929 (Шумен) 0:4
23.08.2015 18:00 2 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 2:3
30.08.2015 18:00 3 кръг Г Кубрат 2007 (Кубрат) 0:1
06.09.2015 17:00 4 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 2:1
13.09.2015 17:00 5 кръг Г Две могили (Две могили) 3:5
18.09.2015 17:00 6 кръг Д Черноморец (Балчик) 1:4
26.09.2015 15:00 7 кръг Г Ботев (Нови пазар) 1:2
04.10.2015 16:00 8 кръг Д Интер (Плачидол) 2:0
11.10.2015 16:00 9 кръг Г Септември 98 (Тервел) 1:6
18.10.2015 16:00 10 кръг Г Химик (Девня) 1:4
23.10.2015 16:00 11 кръг Д Калиакра (Каварна) 0:4
30.10.2015 15:00 12 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 1:2
08.11.2015 14:00 13 кръг Д Тича 1948 (Долни чифлик) 2:2
09.03.2016 15:00 14 кръг Д Шумен 1929 (Шумен) 3:0
06.03.2016 15:00 15 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 2:1
13.03.2016 15:00 16 кръг Д Кубрат 2007 (Кубрат) 2:0
20.03.2016 15:00 17 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 2:0
27.03.2016 15:00 18 кръг Д Две могили (Две могили) 3:0
03.04.2016 16:00 19 кръг Г Черноморец (Балчик) 1:0
09.04.2016 16:00 20 кръг Д Ботев (Нови пазар) 2:2
17.04.2016 16:00 21 кръг Г Интер (Плачидол) 1:2
24.04.2016 16:00 22 кръг Д Септември 98 (Тервел) 2:0
30.04.2016 16:00 23 кръг Д Химик (Девня) 1:0
07.05.2016 17:00 24 кръг Г Калиакра (Каварна) 1:2
15.05.2016 17:00 25 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 3:2
22.05.2016 17:00 26 кръг Г Тича 1948 (Долни чифлик) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Ботев (Нови пазар) 26 11 5 10 43:27 38
6 Интер (Плачидол) 26 11 5 10 34:33 38
7 Марисан (Русе) 26 12 2 12 42:47 38
8 Бенковски (Бяла, обл.Русе) 26 10 2 14 30:56 32
9 Химик (Девня) 26 10 2 14 36:64 32

Марисан (Русе)

ЮМВ: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2015 11:30 1 кръг Г Две могили (Две могили) 2:2
26.09.2015 11:30 2 кръг Д Черноломец 04 (Попово) 2:4
03.10.2015 11:30 3 кръг Г Кубрат 2007 (Кубрат) 0:2
- 4 кръг
почива
17.10.2015 11:30 5 кръг Д Мартен (Мартен) 2:0
- 6 кръг
почива
31.10.2015 11:30 7 кръг Д Бенковски (Бяла) 5:0
07.11.2015 11:30 8 кръг Д Две могили (Две могили) 2:0
14.11.2015 11:30 9 кръг Г Черноломец 04 (Попово) 1:2
21.11.2015 11:30 10 кръг Д Кубрат 2007 (Кубрат) 1:1
- 11 кръг
почива
18.03.2016 16:00 12 кръг Г Мартен (Мартен) 3:0
- 13 кръг
почива
30.03.2016 16:30 14 кръг Г Бенковски (Бяла) 1:2
09.04.2016 11:30 15 кръг Г Две могили (Две могили) 1:0
16.04.2016 11:30 16 кръг Д Черноломец 04 (Попово) 0:1
22.04.2016 16:30 17 кръг Г Кубрат 2007 (Кубрат) 0:3
- 18 кръг
почива
05.05.2016 12:30 19 кръг Д Мартен (Мартен) 8:3
- 20 кръг
почива
21.05.2016 11:30 21 кръг Д Бенковски (Бяла) 0:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Черноломец 04 (Попово) 15 11 1 3 42:21 34
3 Две могили (Две могили) 15 7 3 5 28:30 24
4 Марисан (Русе) 15 6 3 6 28:20 21
5 Бенковски (Бяла) 15 3 2 10 17:45 11
6 Мартен (Мартен) 15 1 0 14 15:52 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 "В" група 7 място
2014/2015 А ОФГ РС 2 място
2013/2014 А ОФГ РС 2 място
2012/2013 А ОФГ РС 1 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2016 12.971 36
април 2016 12.633 37
март 2016 21.778 17
ноември 2015 4.704 83
октомври 2015 4.608 83
август 2015 6.085 70
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници