Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Арда 1924 (Кърджали)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Атлетик 11 (София)

Атлетико (Лом)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Разбойна)

Батак (Батак)

Бенковски (Подгорица)

Бенковски (Симеоновград)

Бенковски (Тетевен)

Биоелит (Момино)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев 1921 (Златарица)

Ботев 2002 (Пловдив)

Бургас спорт (Бургас)

Варна (Варна)

Варненчик (Варна)

Векта (Пловдив)

Видин (Видин)

Витоша 13 (София)

Вихър (Завет)

Въбел (кв.Въбел, Търговище)

Върба 1917 (Радомир)

Върбица 2006 (Бенковски)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

Делфините (Варна)

Евророма (Свиленград)

Единство (Търговище)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Здравец (Здравец)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Интернационал (София)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Ком 98 (Годеч)

Конкордия (София)

Левски (Долна баня)

Левски (Ракитово)

Левски 2000 (Русе)

Локомотив (Карнобат)

Локомотив (Левски)

Лъвчетата (София)

Любляна (Люблен)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

Миньор 2013 (Перник)

Младост 2015 (София)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Обеля (кв.Обеля, София)

Одесос (Варна)

Олимпия ФК (София)

Орел (Разделци)

Орлета (Пазарджик)

Орловец 94 (Габрово)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Победа 2013 (София)

Прециз (Монтана)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РД Спорт (София)

Реал (Пловдив)

Респект (Хасково)

Ружинци (Ружинци)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светлина (Черковна)

Свиленград (Свиленград)

Сердика (София)

Сините камъни (Сливен)

Сливен 2000 (Сливен)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спартак-С 94 (Пловдив)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Стара Загора (Стара Загора)

Стралджа (Стралджа)

Талант (София)

Торпедо 2004 (Борован)

Тракия 1931 (Стамболийски)

Тракия 2004 (Пловдив)

Тунджа 1915 (Ямбол)

Урожай (Гърчиново)

Ферион (София)

ФК Рилски спортист (Самоков)

Фортуна (Плевен)

Хан Кардам (Кардам)

Харманли 04 (Харманли)

Хисаря 2013 (Хисаря)

Чавдар (Пловдив)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Шампиони (София)

Шумен 1929 (Шумен)

Шумен 2007 (Шумен)

Щурче (София)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Яворов (Чирпан)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Янтра 2013 (Габрово)

Шумен 1929 (Шумен)

BGSupporters форум

Волов (Шумен)

ЮСВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
09.11.2016 14:00 1 кръг Г Доростол 2013 (Силистра) 3:2
14.09.2016 16:00 2 кръг Д Аксаково 1948 (Аксаково) 7:0
21.09.2016 16:00 3 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:1
28.09.2016 16:00 4 кръг Д Калиакра (Каварна) 1:2
16.11.2016 14:00 5 кръг Г Локомотив 2008 (Каспичан) 10:0
12.10.2016 14:00 6 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 7:0
19.10.2016 15:00 7 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 2:2
26.10.2016 15:00 8 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 2:1
02.11.2016 14:00 9 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 3:2
08.03.2017 15:00 10 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) 3:0
- 11 кръг
почива
22.03.2017 15:00 12 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 8:3
29.03.2017 15:00 13 кръг Г Калиакра (Каварна) 3:3
05.04.2017 16:00 14 кръг Д Локомотив 2008 (Каспичан) 3:0
17.05.2017 14:00 15 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 2:0
19.04.2017 16:00 16 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 1:0
26.04.2017 16:00 17 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 5:1
03.05.2017 16:00 18 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Дунав 2010 (Русе) 16 13 1 2 58:13 40
2 Калиакра (Каварна) 16 11 2 3 50:17 35
3 Волов (Шумен) 16 11 2 3 53:20 35
4 Светкавица Търговище (Търговище) 16 8 1 7 35:35 25
5 Добруджа 1919 (Добрич) 16 7 4 5 32:23 25

Волов (Шумен)

ЮМВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
22.02.2017 10:00 1 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 3:0
18.09.2016 10:00 2 кръг Д Спартак 1918 II (Варна) 2:2
22.09.2016 10:00 3 кръг Г Черно море (Варна) 0:9
25.09.2016 10:00 4 кръг Д Интер (Добрич) 2:1
02.10.2016 10:00 5 кръг Г Септември 98 (Тервел) 8:1
09.10.2016 10:00 6 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:4
16.10.2016 10:00 7 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 1:2
17.11.2016 10:00 8 кръг Д Варненчик (Варна) 6:1
30.10.2016 10:00 9 кръг Г Доростол 2013 (Силистра) 0:1
04.11.2016 12:00 10 кръг Д Калиакра (Каварна) 8:0
11.11.2016 10:00 11 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 4:0
20.11.2016 10:00 12 кръг Д Ботев (Нови пазар) 6:1
- 13 кръг
почива
04.12.2016 10:00 14 кръг Д Атлетик (Провадия) 5:0
24.03.2017 10:00 15 кръг Г Хитрино (Хитрино) 2:1
26.02.2017 10:00 16 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 3:0
05.03.2017 10:00 17 кръг Г Спартак 1918 II (Варна) 1:3
12.03.2017 10:00 18 кръг Д Черно море (Варна) 4:4
19.03.2017 10:00 19 кръг Г Интер (Добрич) 2:3
27.03.2017 10:00 20 кръг Д Септември 98 (Тервел) 6:0
02.04.2017 10:00 21 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:7
09.04.2017 10:00 22 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 1:1
12.04.2017 10:00 23 кръг Г Варненчик (Варна) 3:0
15.04.2017 12:00 24 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) 3:2
24.04.2017 11:00 25 кръг Г Калиакра (Каварна) 1:0
30.04.2017 10:00 26 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 1:3
07.05.2017 10:00 27 кръг Г Ботев (Нови пазар) 1:0
- 28 кръг
почива
21.05.2017 10:00 29 кръг Г Атлетик (Провадия) 5:0
28.05.2017 16:00 30 кръг Д Хитрино (Хитрино) 1:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Лудогорец 1945 (Разград) 28 24 2 2 141:13 74
3 Дунав 2010 (Русе) 28 19 3 6 94:40 60
4 Волов (Шумен) 28 17 3 8 79:46 54
5 Доростол 2013 (Силистра) 28 16 3 9 70:41 51
6 Светкавица Търговище (Търговище) 28 15 3 10 63:42 48

Волов (Шумен)

Деца: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
22.02.2017 1 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 3:0
18.09.2016 11:30 2 кръг Д Спартак 1918 II (Варна) 6:0
22.09.2016 11:30 3 кръг Г Черно море (Варна) 0:8
25.09.2016 11:30 4 кръг Д Интер (Добрич) 1:1
02.10.2016 11:30 5 кръг Г Септември 98 (Тервел) 1:5
09.10.2016 11:30 6 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:7
16.10.2016 11:30 7 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 1:6
17.11.2016 11:30 8 кръг Д Варненчик (Варна) 0:0
30.10.2016 11:30 9 кръг Г Доростол 2013 (Силистра) 0:3
04.11.2016 13:30 10 кръг Д Калиакра (Каварна) 2:5
11.11.2016 11:30 11 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 1:3
20.11.2016 11:30 12 кръг Д Ботев (Нови пазар) 1:5
- 13 кръг
почива
04.12.2016 11:30 14 кръг Д Атлетик (Провадия) 0:1
24.03.2017 11:30 15 кръг Г Хитрино (Хитрино) 5:3
26.02.2017 11:30 16 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 3:0
05.03.2017 11:30 17 кръг Г Спартак 1918 II (Варна) 2:2
12.03.2017 11:30 18 кръг Д Черно море (Варна) 2:5
19.03.2017 11:30 19 кръг Г Интер (Добрич) 0:4
27.03.2017 11:30 20 кръг Д Септември 98 (Тервел) 1:1
02.04.2017 11:30 21 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:7
09.04.2017 11:30 22 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 2:2
12.04.2017 11:30 23 кръг Г Варненчик (Варна) 3:0
15.04.2017 13:30 24 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) 0:4
24.04.2017 12:30 25 кръг Г Калиакра (Каварна) 2:2
30.04.2017 11:30 26 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 0:3
07.05.2017 11:30 27 кръг Г Ботев (Нови пазар) 1:2
- 28 кръг
почива
21.05.2017 11:30 29 кръг Г Атлетик (Провадия) 1:0
28.05.2017 17:30 30 кръг Д Хитрино (Хитрино) 5:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Ботев (Нови пазар) 28 11 4 13 65:81 37
10 Атлетик (Провадия) 28 10 2 16 50:74 32
11 Волов (Шумен) 28 7 6 15 43:79 27
12 Спартак 1918 II (Варна) 28 5 1 22 25:136 16
13 Хитрино (Хитрино) 28 4 3 21 36:129 15

Волов (Шумен)

ДПГ13: Варна - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2016 14:30 1 кръг Д Черно море II (Варна) 0:3
17.09.2016 10:30 2 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 3:0
24.09.2016 10:30 3 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:10
01.10.2016 10:30 4 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 0:4
08.10.2016 10:30 5 кръг Г Аксаково 1948 (Аксаково) 2:1
15.10.2016 10:30 6 кръг Д ФК Спартак (Варна) 0:5
22.10.2016 10:30 7 кръг Г Черно море (Варна) 0:3
29.10.2016 10:30 8 кръг Д Атлетик (кв.Макак, Шумен) 1:3
- 9 кръг
почива
14.11.2016 10:30 10 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 1:0
20.11.2016 10:30 11 кръг Г Черноморец (Балчик) 4:1
26.11.2016 10:30 12 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) 1:2
03.12.2016 10:30 13 кръг Г Аристон (Русе) 0:6
11.03.2017 10:30 14 кръг Г Черно море II (Варна) 0:4
18.03.2017 10:30 15 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 1:10
25.03.2017 10:30 16 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:8
01.04.2017 10:30 17 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 1:6
08.04.2017 10:30 18 кръг Д Аксаково 1948 (Аксаково) 1:1
12.04.2017 14:30 19 кръг Г ФК Спартак (Варна) 0:2
15.04.2017 10:30 20 кръг Д Черно море (Варна) 0:7
22.04.2017 10:30 21 кръг Г Атлетик (кв.Макак, Шумен) 1:3
- 22 кръг
почива
06.05.2017 10:30 23 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:2
14.05.2017 10:30 24 кръг Д Черноморец (Балчик) 10:0
20.05.2017 10:30 25 кръг Г Доростол 2013 (Силистра) 0:1
27.05.2017 10:30 26 кръг Д Аристон (Русе) 1:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Черно море II (Варна) 24 6 5 13 40:56 23
10 Светкавица Търговище (Търговище) 24 5 2 17 53:83 17
11 Волов (Шумен) 24 5 1 18 27:86 16
12 Черноморец (Балчик) 24 2 0 22 17:184 6
13 Аксаково 1948 (Аксаково) 24 1 1 22 12:141 4

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 "В" група 11 място
2014/2015 "В" група 12 място
2013/2014 "В" група 12 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2016 9.002 52
април 2016 8.272 60
март 2016 7.109 70
ноември 2015 3.362 89
октомври 2015 16.063 27
август 2015 5.793 73
май 2015 10.686 46
април 2015 3.212 77
март 2015 4.760 76
декември 2014 13.427 40
октомври 2014 10.185 54
септември 2014 7.860 68
май 2014 7.185 69
април 2014 8.028 69
март 2014 6.485 72
ноември 2013 2.256 92
септември 2013 8.096 73
август 2013 13.338 51
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници