Девня 2005 (Девня)

BGSupporters форум

Химик (Девня)

Североизточна "В" Аматьорска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
16.08.2015 18:00 1 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 1:5
23.08.2015 18:00 2 кръг Д Черноморец (Балчик) 0:5
30.08.2015 18:00 3 кръг Г Тича 1948 (Долни чифлик) 2:5
06.09.2015 17:00 4 кръг Д Ботев (Нови пазар) 2:1
12.09.2015 17:00 5 кръг Г Шумен 1929 (Шумен) 0:3
20.09.2015 17:00 6 кръг Д Интер (Плачидол) 2:0
27.09.2015 17:00 7 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:4
04.10.2015 16:00 8 кръг Д Септември 98 (Тервел) 3:2
11.10.2015 16:00 9 кръг Г Кубрат 2007 (Кубрат) 1:4
18.10.2015 16:00 10 кръг Д Марисан (Русе) 4:1
23.10.2015 16:00 11 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 0:3
30.10.2015 15:00 12 кръг Д Калиакра (Каварна) 0:4
08.11.2015 14:00 13 кръг Г Две могили (Две могили) 1:3
28.02.2016 14:00 14 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 2:2
06.03.2016 15:00 15 кръг Г Черноморец (Балчик) 1:3
13.03.2016 15:00 16 кръг Д Тича 1948 (Долни чифлик) 3:0
19.03.2016 15:00 17 кръг Г Ботев (Нови пазар) 0:6
26.03.2016 15:00 18 кръг Д Шумен 1929 (Шумен) 4:2
03.04.2016 16:00 19 кръг Г Интер (Плачидол) 2:1
10.04.2016 16:00 20 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 1:0
17.04.2016 16:00 21 кръг Г Септември 98 (Тервел) 1:2
24.04.2016 16:00 22 кръг Д Кубрат 2007 (Кубрат) 0:0
30.04.2016 16:00 23 кръг Г Марисан (Русе) 0:1
05.05.2016 17:00 24 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 3:0
15.05.2016 17:00 25 кръг Г Калиакра (Каварна) 0:7
22.05.2016 17:00 26 кръг Д Две могили (Две могили) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Марисан (Русе) 26 12 2 12 42:47 38
8 Бенковски (Бяла, обл.Русе) 26 10 2 14 30:56 32
9 Химик (Девня) 26 10 2 14 36:64 32
10 Септември 98 (Тервел) 26 9 4 13 42:39 31
11 Шумен 1929 (Шумен) 26 8 6 12 40:39 30
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Варна / 1/2 финали
23.09.2015 17:00 - Д ФК Спартак (Варна) 0:1

Химик (Девня)

ЮМВ: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2015 10:00 1 кръг Г Калиакра (Каварна) 2:15
12.09.2015 10:00 2 кръг Д Тича 1948 (Долни чифлик) 9:1
- 3 кръг
почива
- 4 кръг
почива
04.10.2015 10:00 5 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 3:2
11.10.2015 09:15 6 кръг Г Варненчик (Варна) анл.
18.10.2015 10:00 7 кръг Д Септември 98 (Тервел) 5:2
23.10.2015 09:00 8 кръг Г Атлетик (Провадия) 8:0
- 9 кръг
почива
30.10.2015 10:00 10 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 1:4
02.11.2015 10:00 11 кръг Д Аксаково 1948 (Аксаково) 2:0
07.11.2015 10:00 12 кръг Г Локомотив 2008 (Каспичан) 3:4
15.11.2015 10:00 13 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 5:1
22.11.2015 10:00 14 кръг Г Провадия (Провадия) 3:5
29.11.2015 10:00 15 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) 5:3
28.02.2016 09:15 16 кръг Д Калиакра (Каварна) 3:2
03.03.2016 10:00 17 кръг Г Тича 1948 (Долни чифлик) 3:0
- 18 кръг
почива
- 19 кръг
почива
20.03.2016 10:00 20 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 2:4
27.03.2016 10:00 21 кръг Д Варненчик (Варна) 1:4
03.04.2016 10:00 22 кръг Г Септември 98 (Тервел) 0:2
10.04.2016 10:00 23 кръг Д Атлетик (Провадия) 7:1
- 24 кръг
почива
23.04.2016 10:00 25 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 2:4
02.05.2016 10:00 26 кръг Г Аксаково 1948 (Аксаково) 1:4
08.05.2016 10:00 27 кръг Д Локомотив 2008 (Каспичан) 5:3
15.05.2016 10:00 28 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 0:3
22.05.2016 10:00 29 кръг Д Провадия (Провадия) 3:3
29.05.2016 10:00 30 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) 3:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Спортист 2011 (Генерал Тошево) 24 14 1 9 74:47 43
6 Провадия (Провадия) 24 11 3 10 69:49 36
7 Химик (Девня) 23 11 1 11 76:72 34
8 Локомотив 2008 (Каспичан) 24 10 1 13 58:46 31
9 Велики Преслав (Велики Преслав) 24 8 1 15 42:51 25

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 А ОФГ ВН 11 място
2019/2020 А ОФГ ВН 12 място
2018/2019 А ОФГ ВН 1 място
2017/2018 А ОФГ ВН 2 място
2016/2017 А ОФГ ВН 9 място
2015/2016 "В" група 9 място
2014/2015 А ОФГ ВН 6 място
2013/2014 А ОФГ ВН 6 място
2012/2013 "В" група 15 място
2011/2012 "В" група 9 място

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници