Свети Никола (Бургас)

BGSupporters форум

Свети Никола (Бургас)

"А" ОФГ Бургас
Дата Фаза Противник Рез.
28.11.2015 14:30 1 кръг Д Странджа (Малко Търново) 5:0
20.09.2015 17:00 2 кръг Г Равда (Равда) 4:1
27.09.2015 17:00 3 кръг Д Аполония (Созопол) 3:1
03.10.2015 16:00 4 кръг Г Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 0:4
11.10.2015 16:00 5 кръг Д Кошарица (Кошарица) 2:2
18.10.2015 16:00 6 кръг Д Ропотамо (Приморско) 0:0
23.10.2015 16:00 7 кръг Г Камено (Камено) 2:0
31.10.2015 14:30 8 кръг Д Вихър (Айтос) 2:2
08.11.2015 14:30 9 кръг Г Бяла река 1 (Зайчар) 3:0
15.11.2015 14:30 10 кръг Д Русокастро (Русокастро) 1:3
21.11.2015 14:30 11 кръг Г Странджанец (Царево) 4:2
13.03.2016 15:30 12 кръг Г Странджа (Малко Търново) 2:1
20.03.2016 15:30 13 кръг Д Равда (Равда) 1:2
27.03.2016 15:30 14 кръг Г Аполония (Созопол) 0:1
02.04.2016 17:00 15 кръг Д Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 1:3
09.04.2016 17:00 16 кръг Г Кошарица (Кошарица) 6:2
17.04.2016 17:00 17 кръг Г Ропотамо (Приморско) 1:1
24.04.2016 17:00 18 кръг Д Камено (Камено) 0:0
29.04.2016 17:00 19 кръг Г Вихър (Айтос) 3:2
08.05.2016 18:00 20 кръг Д Бяла река 1 (Зайчар) 4:2
15.05.2016 18:00 21 кръг Г Русокастро (Русокастро) 5:2
21.05.2016 18:00 22 кръг Д Странджанец (Царево) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Аполония (Созопол) 22 14 2 6 51:28 44
4 Вихър (Айтос) 22 13 3 6 65:37 42
5 Свети Никола (Бургас) 22 12 5 5 52:31 41
6 Камено (Камено) 22 12 4 6 41:30 40
7 Равда (Равда) 22 8 1 13 40:56 25

Свети Никола (Бургас)

ЮМВ: Бургас - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2015 10:00 1 кръг Д Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 2:7
19.09.2015 10:00 2 кръг Г Поморие (Поморие) 0:9
28.11.2015 10:30 3 кръг Д Созопол (Созопол) 1:4
03.10.2015 09:30 4 кръг Г Вихър (Айтос) 1:8
10.10.2015 11:00 5 кръг Д Несебър (Несебър) 0:14
17.10.2015 10:00 6 кръг Г Карнобат (Карнобат) 0:3
28.10.2015 15:00 7 кръг Д Елхово (Елхово) 3:0
01.11.2015 10:30 8 кръг Г Тунджа 1915 (Ямбол) 0:3
07.11.2015 10:30 9 кръг Д Стралджа (Стралджа) 1:8
14.11.2015 10:00 10 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:8
21.11.2015 10:30 11 кръг Г Ураган (Бояджик) 0:3
12.03.2016 10:00 12 кръг Г Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 1:6
19.03.2016 10:00 13 кръг Д Поморие (Поморие) 0:4
26.03.2016 10:00 14 кръг Г Созопол (Созопол) 3:10
02.04.2016 10:00 15 кръг Д Вихър (Айтос) 3:6
09.04.2016 10:00 16 кръг Г Несебър (Несебър) 3:11
16.04.2016 10:00 17 кръг Д Карнобат (Карнобат) 2:6
23.04.2016 10:30 18 кръг Г Елхово (Елхово) 1:3
29.04.2016 10:30 19 кръг Д Тунджа 1915 (Ямбол) 3:0
07.05.2016 10:30 20 кръг Г Стралджа (Стралджа) 1:6
14.05.2016 11:00 21 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:12
21.05.2016 10:30 22 кръг Д Ураган (Бояджик) 2:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Вихър (Айтос) 22 8 2 12 44:61 26
9 Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 22 5 2 15 34:56 17
10 Елхово (Елхово) 22 4 1 17 13:64 13
11 Тунджа 1915 (Ямбол) 22 3 3 16 25:72 12
12 Свети Никола (Бургас) 22 2 0 20 29:137 6

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ БС 4 място
2018/2019 А ОФГ БС 11 място
2017/2018 Б ОФГ БС 1 място
2016/2017 А ОФГ БС 11 място
2015/2016 А ОФГ БС 5 място
2014/2015 А ОФГ БС 7 място
2012/2013 А ОФГ БС 7 място

Интернет страници

 » няма интернет страници