Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Аида (Караманци)

Академик (Пловдив)

Академия Мургаш (Нови хан)

Арена (Ямбол)

Арес (София)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Асти АБ (Хасково)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Атлетико Артен (София)

Барокко (София)

Батак (Батак)

Белица 2017 (Килифарево)

Беломорец (Асеновград)

Бенковски (Тетевен)

Ботев 2002 (Пловдив)

Ботев 57 СОУ (София)

Бригада (Димитровград)

Варна 2017 (Варна)

Векта (Пловдив)

Велд (Пловдив)

Вива (София)

Витоша 13 (София)

Вихър (Завет)

Гранд Про (Варна)

Граничар (Кирково)

ДАФ (София)

Девин (Девин)

ДИТ Спорт (София)

Дуло 2018 (Дулово)

ДФК Видин (Видин)

Евророма (Свиленград)

Елит София (София)

Звездичка (Бургас)

Златоград (Златоград)

Интер Джесика 2010 (София)

Конкордия (София)

Кронос 2016 (Пловдив)

Кърджали (Кърджали)

Левски Спартак 1962 (София)

Лидер Пловдив (Ягодово)

Лион (Пловдив)

Лъвчетата (Дебрен)

Лъвчетата (София)

Мадан (Мадан)

Малеш (Микрево)

Марев старс (Варна)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

МФК Тича (Варна)

Н спорт (София)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Ника (Сливен)

Олимпиец (София)

Олимпик (Варна)

Олимпия спорт (Стара Загора)

Олимпия ФК (София)

Орлета (Пазарджик)

Осанна (Пловдив)

ОФК София (София)

Палас (Рудозем)

Пирин 2001 (Благоевград)

Пирин сити (Разлог)

Пловдив сити (Пловдив)

Победа 2013 (София)

Прециз (Монтана)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РМФ (София)

РД Спорт (София)

Реал (Пловдив)

Респект (Хасково)

Родопа 1927 (Смолян)

Родопи 1935 (Момчилград)

Руен юнайтед 2019 (Руен)

Сакарски спортист (Тополовгр.)

Сердика (София)

Славия (Ново село)

Сливен 2000 (Сливен)

Смядово 2018 (Смядово)

София 2010 (София)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спорт за всички (София)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Супер старс (Пловдив)

Талант (София)

Торпедо 2004 (Борован)

Тракия 2004 (Пловдив)

Улпия (Пловдив)

Ултраспорт академия (София)

УСК П.Хилендарски (Пловдив)

УФК Васил Левски (Пловдив)

ФА Карлово (Карлово)

ФА Спартак (Пловдив)

Феникс (Пловдив)

Ферион (София)

ФК Рилски спортист (Самоков)

ФК Свиленград (Свиленград)

ФК Тича (Варна)

ФК Хасково 1924 (Хасково)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Шампион (София)

Шампион (Стара Загора)

Шампиони 2014 (Варна)

Шипка 2018 (Асеновград)

Шипка старс (Асеновград)

Щурче (София)

Юнайтед (Пловдив)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Ямбол 2004 (Ямбол)

BGSupporters форум

Николай Лъсков (Ямбол)

Южна "Б" Републиканска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.1962 17:30 1 кръг Г Генерал Заимов (Сливен) 0:5
19.08.1962 17:30 2 кръг Д Арда (Кърджали) 0:1
23.08.1962 17:30 3 кръг Г Левски (Кюстендил) 0:2
26.08.1962 17:30 4 кръг Д Беласица (Петрич) 3:0
02.09.1962 17:00 5 кръг Г Орлин (Пирдоп) 1:3
09.09.1962 17:00 6 кръг Д Левски (Карлово) 0:0
16.09.1962 17:00 7 кръг Г Шипка (Асеновград) 0:2
23.09.1962 16:30 8 кръг Д Чепинец (Велинград) 3:3
30.09.1962 16:00 9 кръг Г Яворов (Чирпан) 4:0
07.10.1962 16:00 10 кръг Д Миньор (Бургас) 3:0
21.10.1962 15:30 11 кръг Г Хаджи Димитър (Сливен) 0:0
28.10.1962 15:30 12 кръг Д Миньор (Димитровград) 5:2
04.11.1962 10:00 13 кръг Г Академик (София) 0:0
11.11.1962 15:00 14 кръг Д Ботев (Благоевград) 2:1
18.11.1962 15:00 15 кръг Г Миньор (Перник) 1:1
25.11.1962 15:00 16 кръг Д Димитър Канев (Хасково) 1:1
02.12.1962 14:30 17 кръг Г Ботев (Пазарджик) 3:2
09.12.1962 14:30 18 кръг Г Горубсо (Мадан) 1:3
16.12.1962 14:30 19 кръг Д Ботев (Бургас) 2:1
10.03.1963 16:00 20 кръг Д Генерал Заимов (Сливен) 1:2
17.03.1963 16:00 21 кръг Г Арда (Кърджали) 0:1
24.03.1963 16:00 22 кръг Д Левски (Кюстендил) 1:1
31.03.1963 16:30 23 кръг Г Беласица (Петрич) 0:2
07.04.1963 16:30 24 кръг Д Орлин (Пирдоп) 0:1
14.04.1963 16:30 25 кръг Г Левски (Карлово) 0:1
21.04.1963 17:00 26 кръг Д Шипка (Асеновград) 3:0
28.04.1963 17:00 27 кръг Г Чепинец (Велинград) 1:3
05.05.1963 17:30 28 кръг Д Яворов (Чирпан) 5:1
12.05.1963 17:30 29 кръг Г Миньор (Бургас) 1:2
19.05.1963 17:30 30 кръг Д Хаджи Димитър (Сливен) 0:1
26.05.1963 18:00 31 кръг Г Миньор (Димитровград) 0:3
02.06.1963 18:00 32 кръг Д Академик (София) 0:2
09.06.1963 18:00 33 кръг Г Ботев (Благоевград) 0:1
16.06.1963 18:00 34 кръг Д Миньор (Перник) 0:0
23.06.1963 18:00 35 кръг Г Димитър Канев (Хасково) 1:1
30.06.1963 18:00 36 кръг Д Ботев (Пазарджик) 1:0
07.07.1963 18:00 37 кръг Д Горубсо (Мадан) 3:1
14.07.1963 18:00 38 кръг Г Ботев (Бургас) 0:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
14 Беласица (Петрич) 38 11 11 16 42:57 33
15 Горубсо (Мадан) 38 11 11 16 45:66 33
16 Николай Лъсков (Ямбол) 38 11 10 17 46:50 32
17 Чепинец (Велинград) 38 11 9 18 50:67 31
18 Шипка (Асеновград) 38 10 8 20 46:59 28
Купа на Съветската армия
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
02.01.1963 - Г Миньор (Маджарово) П
1/16 финали
24.02.1963 15:00 - Г Химик (Димитровград) 0:2

Николай Лъсков (Ямбол)

Бургаска юношеска зонова група
Дата Фаза Противник Рез.
- - - -
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Миньор (Бургас) 14 9 4 1 28:6 22
3 Хаджи Димитър (Сливен) 14 6 7 1 32:11 19
4 Николай Лъсков (Ямбол) 14 6 3 5 21:13 15
5 Николай Лъсков (Поморие) 14 5 2 7 17:17 12
6 Генерал Заимов (Сливен) 14 3 5 6 16:27 11

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2009/2010 А ОФГ ЯБ 6 място
1963/1964 "Б" група 2 място
1962/1963 "Б" група 16 място
1961/1962 ЗФГ 5 място

Интернет страници

 » няма интернет страници