Респект (Хасково)

BGSupporters форум

Респект (Хасково)

ЮМВ: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2019 10:30 1 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 2:1
29.09.2019 10:30 2 кръг Д Хеброс 1921 (Харманли) 4:2
06.10.2019 10:30 3 кръг Г Ботев (Гълъбово) 6:0
13.10.2019 10:30 4 кръг Г Арсенал (Казанлък) 1:2
- 5 кръг
почива
06.11.2019 10:30 6 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:5
03.11.2019 10:30 7 кръг Г Хеброс 1921 (Харманли) 1:2
10.11.2019 10:30 8 кръг Д Ботев (Гълъбово) 1:0
17.11.2019 10:30 9 кръг Д Арсенал (Казанлък) 0:2
- 10 кръг
почива
15.03.2020 11:00 11 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) анл.
22.03.2020 11:00 12 кръг Д Хеброс 1921 (Харманли) анл.
29.03.2020 11:00 13 кръг Г Ботев (Гълъбово) анл.
05.04.2020 11:00 14 кръг Г Арсенал (Казанлък) анл.
- 15 кръг
почива
26.04.2020 11:00 16 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) анл.
03.05.2020 11:00 17 кръг Г Хеброс 1921 (Харманли) анл.
10.05.2020 11:00 18 кръг Д Ботев (Гълъбово) анл.
17.05.2020 11:00 19 кръг Д Арсенал (Казанлък) анл.
- 20 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Димитровград 1947 (Димитровград) 8 5 1 2 24:14 16
2 Арсенал (Казанлък) 6 5 0 1 16:4 15
3 Респект (Хасково) 8 4 0 4 17:14 12
4 Хеброс 1921 (Харманли) 6 2 1 3 14:14 7
5 Ботев (Гълъбово) 8 1 0 7 4:29 3

Респект (Хасково)

Деца: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2019 12:00 1 кръг Г Розова долина (Казанлък) 1:1
28.09.2019 12:00 2 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 0:3
05.10.2019 12:00 3 кръг Г Арена (Ямбол) анл.
12.10.2019 12:00 4 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 8:2
19.10.2019 12:00 5 кръг Г Миньор (Раднево) 8:0
06.11.2019 12:00 6 кръг Д Ботев (Гълъбово) 4:2
02.11.2019 12:00 7 кръг Г Мъглиж (Мъглиж) 5:1
09.11.2019 12:00 8 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) анл.
16.11.2019 12:00 9 кръг Г Арсенал (Казанлък) 2:1
23.11.2019 12:00 10 кръг Г Ника (Сливен) 4:0
30.11.2019 12:00 11 кръг Д Загорец (Нова Загора) 3:1
07.03.2020 11:00 12 кръг Д Розова долина (Казанлък) анл.
14.03.2020 11:00 13 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) анл.
21.03.2020 11:00 14 кръг Д Арена (Ямбол) анл.
28.03.2020 11:00 15 кръг Г Локомотив (Стара Загора) анл.
04.04.2020 11:00 16 кръг Д Миньор (Раднево) анл.
11.04.2020 11:00 17 кръг Г Ботев (Гълъбово) анл.
25.04.2020 11:00 18 кръг Д Мъглиж (Мъглиж) анл.
02.05.2020 11:00 19 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) анл.
09.05.2020 11:00 20 кръг Д Арсенал (Казанлък) анл.
16.05.2020 11:00 21 кръг Д Ника (Сливен) анл.
23.05.2020 11:00 22 кръг Г Загорец (Нова Загора) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Свиленград 1921 (Свиленград) 11 8 2 1 45:16 26
2 Респект (Хасково) 9 7 1 1 35:11 22
3 Сините камъни 2013 (Сливен) 10 7 0 3 26:15 21
4 Арена (Ямбол) 9 7 0 2 31:11 21
5 Арсенал (Казанлък) 10 5 2 3 33:26 17

Респект (Хасково)

ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2019 10:00 1 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:1
28.09.2019 10:00 2 кръг Д Чирпан (Чирпан) 13:0
05.10.2019 10:00 3 кръг Г Арена (Ямбол) анл.
12.10.2019 10:00 4 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 3:1
19.10.2019 10:00 5 кръг Г Миньор (Раднево) 9:0
06.11.2019 10:00 6 кръг Д Ботев (Гълъбово) 6:2
02.11.2019 10:00 7 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:2
09.11.2019 10:00 8 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) 0:5
16.11.2019 10:00 9 кръг Г Верея (Стара Загора) 5:0
23.11.2019 10:00 10 кръг Г Ника (Сливен) 10:0
- 11 кръг
почива
07.03.2020 10:00 12 кръг Д Розова долина (Казанлък) анл.
14.03.2020 10:00 13 кръг Г Чирпан (Чирпан) анл.
21.03.2020 10:00 14 кръг Д Арена (Ямбол) анл.
28.03.2020 10:00 15 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) анл.
04.04.2020 10:00 16 кръг Д Миньор (Раднево) анл.
11.04.2020 10:00 17 кръг Г Ботев (Гълъбово) анл.
25.04.2020 10:00 18 кръг Д Берое (Стара Загора) анл.
02.05.2020 10:00 19 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) анл.
09.05.2020 10:00 20 кръг Д Верея (Стара Загора) анл.
16.05.2020 10:00 21 кръг Д Ника (Сливен) анл.
- 22 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Берое (Стара Загора) 10 9 0 1 54:6 27
3 Розова долина (Казанлък) 9 7 0 2 40:6 21
4 Респект (Хасково) 9 6 0 3 46:11 18
5 Димитровград 1947 (Димитровград) 9 5 0 4 31:22 15
6 Арена (Ямбол) 9 5 0 4 24:10 15

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници