Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Арес (София)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Разбойна)

Барокко (София)

Белица 2017 (Килифарево)

Бенковски (Подгорица)

Бенковски (Тетевен)

Биоелит (Момино)

Болярчета (Велико Търново)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев 2002 (Пловдив)

Бургас спорт (Бургас)

Бутан (Бутан)

Векта (Пловдив)

Видин (Видин)

Витоша 13 (София)

Въбел (кв.Въбел, Търговище)

Граничар (Кирково)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

Доростол Силистра (Силистра)

Дунав 2016 (Селановци)

Евророма (Свиленград)

Единство (Търговище)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Здравец (Здравец)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Златоград (Златоград)

Интернационал (София)

Искра (Голямо градище)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Конкордия (София)

Левски 2000 (Русе)

Ленчо (Якимово)

Локомотив (Стара Загора)

Лъвчетата (София)

Любляна (Люблен)

Мадан (Мадан)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

МФК Тича (Варна)

Мъглиж (Мъглиж)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Одесос 2014 (Варна)

Олимпик (Варна)

Олимпик 2000 (Тетевен)

Олимпия ФК (София)

Орел (Разделци)

Орлета (Пазарджик)

ОФК София (София)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Победа 2013 (София)

Поломие 2016 (Лом)

Пордим 2017 (Пордим)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РД Спорт (София)

Респект (Хасково)

Ружинци (Ружинци)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светкавица 2014 (Търговище)

Светлина (Черковна)

Свиленград (Свиленград)

Септември (Медковец)

Сердика (София)

Сините камъни 2013 (Сливен)

Сливен 2000 (Сливен)

София 2010 (София)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Талант (София)

Ултраспорт академия (София)

Урожай (Гърчиново)

Ферион (София)

ФК Арда 1924 (Кърджали)

ФК Рилски спортист (Самоков)

Фортуна (Плевен)

Хан Кардам (Кардам)

Чавдар (Пловдив)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Чардафон 1919 (Габрово)

Черноломец 2017 (Попово)

Шампиони 2014 (Варна)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Златоград (Златоград)

BGSupporters форум

Златоград (Златоград)

Деца: Кърджали - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
07.10.2017 11:00 2 кръг Г Палас (Рудозем) 0:9
15.10.2017 16:00 3 кръг Д Арда (Кърджали) 0:12
21.10.2017 11:00 4 кръг Д Мадан (Мадан) 1:9
27.10.2017 16:00 5 кръг Г Левски 2005 (Крумовград) 1:7
01.11.2017 14:00 6 кръг Д Джебел 1928 (Джебел) 1:5
03.11.2017 13:00 7 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 0:9
11.11.2017 11:00 8 кръг Д Родопи 1935 (Момчилград) 0:13
18.11.2017 14:00 9 кръг Г Граничар (Кирково) 0:8
- 10 кръг
почива
17.03.2018 11:00 11 кръг Д Палас (Рудозем) 3:9
28.03.2018 15:00 12 кръг Г Арда (Кърджали) 2:13
31.03.2018 11:00 13 кръг Г Мадан (Мадан) 0:10
14.04.2018 11:00 14 кръг Д Левски 2005 (Крумовград) 0:10
21.04.2018 11:00 15 кръг Г Джебел 1928 (Джебел) 3:0
28.04.2018 11:00 16 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 0:5
05.05.2018 11:00 17 кръг Г Родопи 1935 (Момчилград) 0:16
12.05.2018 11:00 18 кръг Д Граничар (Кирково) 1:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Левски 2005 (Крумовград) 16 6 2 8 53:41 20
6 Мадан (Мадан) 16 6 2 8 43:32 20
7 Граничар (Кирково) 16 6 1 9 33:50 19
8 Златоград (Златоград) 16 1 0 15 12:139 3
9 Джебел 1928 (Джебел) 16 1 0 15 9:85 3

Златоград (Златоград)

Държавно първенство за девойки до 16 г.
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
03.04.2018 15:00 1 кръг Г ЛП Супер спорт (София) 0:9
01.05.2018 16:00 2 кръг Д Спортика (Благоевград) 0:18
07.05.2018 16:00 3 кръг Г Енко (Пловдив) 2:9
27.05.2018 16:30 4 кръг Д Риал (Ковачевци) 0:11
06.06.2018 17:00 5 кръг Г Пълдин (Пловдив) 1:11
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Спортика (Благоевград) 5 4 0 1 33:3 12
3 ЛП Супер спорт (София) 5 3 0 2 15:8 9
4 Риал (Ковачевци) 5 2 0 3 14:13 6
5 Енко (Пловдив) 5 1 0 4 10:12 3
6 Златоград (Златоград) 5 0 0 5 3:58 0
Втора фаза / Група "В"
17.06.2018 17:00 1 кръг Г Енко (Пловдив) 0:3
24.06.2018 17:00 2 кръг Д Севлиево лейдис (Севлиево) 2:5
27.06.2018 10:30 3 кръг Г Светкавица (Градежница) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Севлиево лейдис (Севлиево) 3 3 0 0 11:2 9
10 Енко (Пловдив) 3 2 0 1 6:3 6
11 Златоград (Златоград) 3 1 0 2 4:8 3
12 Светкавица (Градежница) 3 0 0 3 0:8 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ СМ 3 място
2014/2015 - -
2009/2010 А ОФГ СМ 4 място

Интернет страници

 » няма интернет страници