Палас (Рудозем)

BGSupporters форум

Палас (Рудозем)

"А" МОГ Кърджали/Смолян
Дата Фаза Противник Рез.
27.09.2020 16:00 1 кръг Г Върбица 2006 (Бенковски) 0:2
04.10.2020 14:00 2 кръг Г Арда 1924 III (Кърджали) 1:2
11.10.2020 15:00 3 кръг Д Искра (Черноочене) 4:0
18.10.2020 11:00 4 кръг Г Левски 2005 (Крумовград) 2:4
24.10.2020 14:00 5 кръг Д Арда 1924 II (Кърджали) 3:0
- 6 кръг Д Върбица 2006 (Бенковски) -:-
- 7 кръг Д Арда 1924 III (Кърджали) -:-
- 8 кръг Г Искра (Черноочене) -:-
- 9 кръг Д Левски 2005 (Крумовград) -:-
- 10 кръг Г Арда 1924 II (Кърджали) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Върбица 2006 (Бенковски) 5 2 2 1 10:3 8
3 Арда 1924 II (Кърджали) 4 2 1 1 5:5 7
4 Палас (Рудозем) 5 2 0 3 10:8 6
5 Искра (Черноочене) 5 2 0 3 8:14 6
6 Левски 2005 (Крумовград) 5 1 0 4 5:20 3
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Смолян / Финал
14.10.2020 16:00 - Д Родопа Смолян (Смолян) 1:5

Палас (Рудозем)

Деца: Кърджали - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
03.10.2020 11:00 2 кръг Г Върбица 2006 (Бенковски) 2:1
10.10.2020 11:00 3 кръг Д Родопи 1935 (Момчилград) 4:0
17.10.2020 11:00 4 кръг Г ФК Вихър 1965 (Златоград) 2:1
24.10.2020 11:00 5 кръг Д Левски 2005 (Крумовград) 3:0
31.10.2020 11:00 6 кръг Г Раковски (Ивайловград) 1:3
07.11.2020 11:00 7 кръг Д Златоград (Златоград) 6:0
- 8 кръг
почива
- 9 кръг Д Върбица 2006 (Бенковски) -:-
- 10 кръг Г Родопи 1935 (Момчилград) -:-
- 11 кръг Д ФК Вихър 1965 (Златоград) -:-
- 12 кръг Г Левски 2005 (Крумовград) -:-
- 13 кръг Д Раковски (Ивайловград) -:-
- 14 кръг Г Златоград (Златоград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Палас (Рудозем) 6 5 0 1 18:5 15
2 Раковски (Ивайловград) 6 4 1 1 17:8 13
3 Левски 2005 (Крумовград) 6 4 0 2 25:11 12
4 Родопи 1935 (Момчилград) 6 3 1 2 12:12 10
5 Златоград (Златоград) 6 2 0 4 13:25 6

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 МОГ КЖ/СМ 7 място
2017/2018 МОФГ КЖ/СМ 2 място
2016/2017 МОФГ КЖ/СМ 2 място
2015/2016 А ОФГ СМ 1 място
2014/2015 - -
2009/2010 А ОФГ СМ 3 място
1963/1964 ЗФГ 1 място
1962/1963 ЗФГ 1 място
1961/1962 ЗФГ 8 място

Интернет страници