Аристон (Русе)

BGSupporters форум

Аристон (Русе)

ЮМВ: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
29.09.2018 11:30 2 кръг Д Левски 2000 (Русе) 0:2
06.10.2018 11:30 3 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 2:4
13.10.2018 11:30 4 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 8:1
20.10.2018 11:30 5 кръг Г Две могили (Две могили) 1:1
27.10.2018 11:30 6 кръг Д Черноломец 2017 (Попово) 3:3
03.11.2018 11:30 7 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 0:0
10.11.2018 11:30 8 кръг Д Вихър (Завет) 4:1
17.11.2018 11:30 9 кръг Г Локомотив (Русе) 3:3
- 10 кръг
почива
30.03.2019 11:30 11 кръг Г Левски 2000 (Русе) 3:0
13.04.2019 11:30 12 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 3:0
20.04.2019 11:30 13 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 4:0
27.04.2019 11:30 14 кръг Д Две могили (Две могили) 6:0
04.05.2019 11:30 15 кръг Г Черноломец 2017 (Попово) 3:0
11.05.2019 11:30 16 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 1:2
18.05.2019 10:30 17 кръг Г Вихър (Завет) 1:0
23.03.2019 11:30 18 кръг Д Локомотив (Русе) 6:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Кубрат 2016 (Кубрат) 16 10 3 3 35:15 33
2 Аристон (Русе) 16 9 4 3 48:17 31
3 Бенковски (Бяла, обл.Русе) 16 9 2 5 53:32 29
4 Вихър (Завет) 16 9 1 6 44:28 28
5 Локомотив (Русе) 16 8 1 7 34:42 25

Аристон (Русе)

Деца: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
29.09.2018 10:00 2 кръг Д Левски 2000 (Русе) 4:0
06.10.2018 10:00 3 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 3:1
13.10.2018 10:00 4 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 2:0
20.10.2018 10:00 5 кръг Г Две могили (Две могили) 0:1
27.10.2018 10:00 6 кръг Д Черноломец 2017 (Попово) 4:0
03.11.2018 10:00 7 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 1:2
10.11.2018 10:00 8 кръг Д Вихър (Завет) 11:0
17.11.2018 10:00 9 кръг Г Локомотив (Русе) 1:0
- 10 кръг
почива
30.03.2019 10:00 11 кръг Г Левски 2000 (Русе) 3:0
13.04.2019 10:00 12 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 2:0
20.04.2019 10:00 13 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 1:0
27.04.2019 10:00 14 кръг Д Две могили (Две могили) 4:0
04.05.2019 10:00 15 кръг Г Черноломец 2017 (Попово) 3:0
11.05.2019 10:00 16 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 1:1
18.05.2019 10:00 17 кръг Г Вихър (Завет) 3:4
23.03.2019 10:00 18 кръг Д Локомотив (Русе) 1:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Аристон (Русе) 16 12 1 3 44:9 37
2 Кубрат 2016 (Кубрат) 16 11 3 2 48:11 36
3 Бенковски (Бяла, обл.Русе) 16 11 2 3 51:14 35
4 Черноломец 1919 (Попово) 16 9 3 4 49:22 30
5 Две могили (Две могили) 16 8 3 5 34:24 27

Аристон (Русе)

ДПГ13: Варна - Зонална група - първа подгрупа (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2018 10:30 1 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 1:3
22.09.2018 10:30 2 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 4:0
29.09.2018 13:30 3 кръг Д Черно море (Варна) 0:2
06.10.2018 10:30 4 кръг Д Олимпик (Варна) 3:1
13.10.2018 13:30 5 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:5
20.10.2018 10:30 6 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 5:1
27.10.2018 10:30 7 кръг Г Черно море II (Варна) 1:1
03.11.2018 10:30 8 кръг Д МФК Тича (Варна) 3:0
02.03.2019 11:00 9 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) 2:3
17.11.2018 10:30 10 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:4
24.11.2018 10:30 11 кръг Г Добруджа 1919 II (Добрич) 2:1
09.03.2019 10:30 12 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 3:1
16.03.2019 10:30 13 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 0:1
23.03.2019 12:00 14 кръг Г Черно море (Варна) 0:8
30.03.2019 10:30 15 кръг Г Олимпик (Варна) 2:1
05.04.2019 11:00 16 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 0:1
13.04.2019 10:30 17 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 5:3
20.04.2019 10:30 18 кръг Д Черно море II (Варна) 2:1
01.05.2019 11:30 19 кръг Г МФК Тича (Варна) 2:0
11.05.2019 14:00 20 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) 0:3
18.05.2019 10:30 21 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:9
24.05.2019 15:00 22 кръг Д Добруджа 1919 II (Добрич) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Дунав 2010 (Русе) 22 14 2 6 57:30 44
4 Доростол Силистра (Силистра) 22 14 1 7 51:27 43
5 Аристон (Русе) 22 11 1 10 39:49 34
6 Спартак 1918 (Варна) 22 11 0 11 48:48 33
7 Олимпик (Варна) 22 9 0 13 30:59 27

Аристон (Русе)

ДПГ12: Русе - Междуобластна група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2018 09:00 1 кръг Г Дунав 2010 II (Русе) 1:2
22.09.2018 11:00 2 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 5:1
13.10.2018 10:00 3 кръг Г Смядово 2018 (Смядово) 5:1
13.10.2018 11:00 4 кръг Д Светкавица 2014 (Търговище) 3:0
03.11.2018 10:00 5 кръг Г Атлетик (кв.Макак, Шумен) 1:2
03.11.2018 11:00 6 кръг Г Локомотив (Русе) 3:3
03.11.2018 14:00 7 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 3:0
07.04.2019 09:00 8 кръг Д Дунав 2010 II (Русе) 0:2
07.04.2019 11:00 9 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 3:0
21.04.2019 10:00 10 кръг Д Смядово 2018 (Смядово) 8:0
21.04.2019 11:00 11 кръг Г Светкавица 2014 (Търговище) 7:0
12.05.2019 10:00 12 кръг Д Атлетик (кв.Макак, Шумен) 2:0
12.05.2019 11:00 13 кръг Д Локомотив (Русе) 4:0
12.05.2019 14:00 14 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Дунав 2010 II (Русе) 14 14 0 0 59:9 42
2 Аристон (Русе) 14 10 1 3 47:12 31
3 Светкавица 2014 (Търговище) 14 7 1 6 30:33 22
4 Дунав 2010 (Русе) 14 6 1 7 31:24 19
5 Локомотив (Русе) 14 4 4 6 27:38 16

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2012/2013 "В" група 14 място
2011/2012 А ОФГ РС 1 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2012 3.397 84
октомври 2012 13.241 43
септември 2012 11.317 55
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници