Бригада 2010 (Димитровград)

BGSupporters форум

Бригада 2010 (Димитровград)

ЮМВ: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2023 16:00 1 кръг Г Минерал (Ягода) 6:0
21.09.2023 15:00 2 кръг Д Верея (Стара Загора) 7:1
28.09.2023 15:00 3 кръг Г Арсенал 2000 (Казанлък) анл.
05.10.2023 15:00 4 кръг Д Загорец (Нова Загора) 8:0
12.10.2023 15:00 5 кръг Г Саяна (Хасково) 1:6
19.10.2023 15:00 6 кръг Д Овощник (Овощник) 4:0
07.12.2023 14:30 7 кръг Г Розова долина (Казанлък) 2:5
01.11.2023 15:00 8 кръг Г ОФК Хасково (Хасково) 8:0
09.11.2023 15:00 9 кръг Д Арена (Ямбол) 4:2
16.11.2023 15:00 10 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 5:3
23.11.2023 15:00 11 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:1
14.03.2024 13:00 12 кръг Д Минерал (Ягода) 6:0
21.03.2024 15:00 13 кръг Г Верея (Стара Загора) 3:0
- 14 кръг
почива
13.05.2024 15:00 15 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:8
11.04.2024 15:00 16 кръг Д Саяна (Хасково) 4:1
18.04.2024 15:00 17 кръг Г Овощник (Овощник) 4:0
25.04.2024 13:00 18 кръг Д Розова долина (Казанлък) 2:5
01.05.2024 16:00 19 кръг Д ОФК Хасково (Хасково) 14:0
09.05.2024 15:00 20 кръг Г Арена (Ямбол) 0:9
16.05.2024 15:00 21 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 13:0
23.05.2024 15:00 22 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Саяна (Хасково) 20 15 2 3 71:17 47
3 Розова долина (Казанлък) 19 15 1 3 63:23 46
4 Бригада 2010 (Димитровград) 19 14 0 5 93:41 42
5 Овощник (Овощник) 20 10 3 7 40:28 33
6 Загорец (Нова Загора) 19 6 3 10 31:40 21

Бригада 2010 (Димитровград)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "А2"
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 12:45 1 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1
- 2 кръг
почива
01.10.2023 11:30 3 кръг Д Чавдар (Пловдив) 8:1
08.10.2023 12:45 4 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 2:2
15.10.2023 12:45 5 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 2:7
22.10.2023 11:30 6 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 1:2
05.11.2023 11:30 7 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 3:5
12.11.2023 12:45 8 кръг Г ФК Арда 1924 II (Кърджали) 1:0
19.11.2023 11:30 9 кръг Д Ботев II (Пловдив) 3:1
17.03.2024 10:15 10 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:2
- 11 кръг
почива
31.03.2024 11:30 12 кръг Д Чавдар (Пловдив) 2:1
07.04.2024 10:15 13 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 6:1
14.04.2024 12:45 14 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 3:1
21.04.2024 09:00 15 кръг Г Ботев II (Пловдив) 3:1
28.04.2024 12:45 16 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 3:2
19.05.2024 11:30 18 кръг Д Академик (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив 1926 (Пловдив) 15 11 2 2 46:17 35
2 Ботев II (Пловдив) 15 9 2 4 57:18 29
3 Бригада 2010 (Димитровград) 14 8 1 5 37:27 25
4 ФА Карлово (Карлово) 15 7 1 7 44:33 22
5 Ботев 2002 (Пловдив) 8 6 1 1 43:13 19

Бригада 2010 (Димитровград)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 11:00 1 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 14:3
22.09.2023 14:00 2 кръг Г Родопа Смолян II (Смолян) 3:0
24.09.2023 14:00 3 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 6:3
01.10.2023 11:00 4 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:5
08.10.2023 12:00 5 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 7:1
15.10.2023 11:00 6 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) 4:10
22.10.2023 12:00 7 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 3:3
отложен 8 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
05.11.2023 13:00 9 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) 8:2
12.11.2023 12:00 10 кръг Г Орлета (Пазарджик) 5:5
19.11.2023 12:00 11 кръг Д Академик (Пловдив) 4:4
отложен 12 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
03.12.2023 13:00 13 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 9:0
- 14 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Родопа Смолян II (Смолян) -:-
- 16 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 18 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) -:-
- 19 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) -:-
- 20 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 22 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 23 кръг Д Орлета (Пазарджик) -:-
- 24 кръг Г Академик (Пловдив) -:-
- 25 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 26 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 ФК Кърджали (Кърджали) 10 8 0 2 52:33 24
4 Локомотив 1926 (Пловдив) 12 7 1 4 61:23 22
5 Бригада 2010 (Димитровград) 11 6 3 2 64:36 21
6 Шипка старс 2015 (Асеновград) 13 6 1 6 58:51 19
7 Пловдив сити (Пловдив) 10 6 0 4 39:26 18

Бригада 2010 (Димитровград)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 15:00 1 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 6:5
отложен 2 кръг Г Академия Спартак (Пловдив) -:-
24.09.2023 15:00 3 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 4:3
01.10.2023 12:00 4 кръг Г Ботев (Пловдив) 2:5
08.10.2023 13:00 5 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 4:1
15.10.2023 12:00 6 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 3:4
22.10.2023 13:00 7 кръг Д Труд (Труд) 2:8
отложен 8 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
05.11.2023 11:00 9 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) 2:2
12.11.2023 10:00 10 кръг Г ФК Хасково 2022 II (Хасково) 4:6
19.11.2023 13:00 11 кръг Д Чавдар (Пловдив) 6:1
10.12.2023 12:00 12 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 10:4
03.12.2023 13:00 13 кръг Д Академик (Пловдив) 2:7
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Пловдив сити (Пловдив) 10 5 4 1 43:27 19
7 Ботев (Пловдив) 10 5 3 2 31:26 18
8 Бригада 2010 (Димитровград) 11 5 1 5 45:46 16
9 Спартак 1947 (Пловдив) 12 4 4 4 53:41 16
10 Юнайтед (Пловдив) 12 3 2 7 45:54 11

Бригада 2010 (Димитровград)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 13:00 1 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 8:1
01.10.2023 13:00 2 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 4:0
08.10.2023 11:00 3 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 9:1
15.10.2023 11:00 4 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 5:3
22.10.2023 10:00 5 кръг Д Чавдар (Пловдив) 9:1
29.10.2023 11:00 6 кръг Г Орлета (Пазарджик) 9:1
05.11.2023 12:00 7 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 3:6
12.11.2023 11:00 8 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 6:0
19.11.2023 13:00 9 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) 8:5
отложен 10 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
03.12.2023 10:00 11 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 2:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спартак 1947 (Пловдив) 10 9 1 0 56:17 28
2 Траките 2007 (Скутаре) 10 8 1 1 65:26 25
3 Бригада 2010 (Димитровград) 10 8 0 2 63:21 24
4 Орлета (Пазарджик) 10 7 0 3 58:28 21
5 Локомотив 1926 (Пловдив) 10 7 0 3 59:21 21

Бригада 2010 (Димитровград)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 13:00 1 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) 1:2
01.10.2023 10:00 2 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 2:0
08.10.2023 14:00 3 кръг Г Марица (Ясно поле) 2:6
15.10.2023 10:00 4 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) 5:2
22.10.2023 13:00 5 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 12:3
29.10.2023 13:00 6 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 7:1
05.11.2023 13:00 7 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 7:4
12.11.2023 10:00 8 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 3:5
19.11.2023 11:00 9 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 4:2
отложен 10 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
03.12.2023 14:00 11 кръг Д Пловдив сити II (Пловдив) 6:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Марица (Ясно поле) 9 9 0 0 53:8 27
2 Тракия 2004 (Пловдив) 8 7 0 1 32:12 21
3 Бригада 2010 (Димитровград) 10 7 0 3 49:28 21
4 Спартак 1947 (Пловдив) 9 6 0 3 38:20 18
5 Кронос 2016 (Пловдив) 11 5 1 5 37:37 16

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници