Бригада 2010 (Димитровград)

BGSupporters форум

Бригада 2010 (Димитровград)

ЮМВ: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2022 15:00 1 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) 3:1
отложен 2 кръг Г Саяна (Хасково) -:-
29.09.2022 15:00 3 кръг Д Верея (Стара Загора) 1:0
06.10.2022 15:00 4 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 1:7
13.10.2022 15:00 5 кръг Д Кортен 2012 (Кортен) 6:1
20.10.2022 15:00 6 кръг Д Чирпан 1929 (Чирпан) 2:1
27.10.2022 15:00 7 кръг Г Арена (Ямбол) 2:2
03.11.2022 12:00 8 кръг Д Овощник (Овощник) 2:1
10.11.2022 15:00 9 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:2
17.11.2022 15:00 10 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 0:2
24.11.2022 15:00 11 кръг Г Ботев (Гълъбово) 2:2
- 12 кръг
почива
- 13 кръг Д Саяна (Хасково) -:-
- 14 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
- 15 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
- 16 кръг Г Кортен 2012 (Кортен) -:-
- 17 кръг Г Чирпан 1929 (Чирпан) -:-
- 18 кръг Д Арена (Ямбол) -:-
- 19 кръг Г Овощник (Овощник) -:-
- 20 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 21 кръг Г Локомотив (Стара Загора) -:-
- 22 кръг Д Ботев (Гълъбово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Свиленград 1921 (Свиленград) 10 6 1 3 35:14 19
5 Саяна (Хасково) 7 6 0 1 41:5 18
6 Бригада 2010 (Димитровград) 9 4 2 3 16:18 14
7 Чирпан 1929 (Чирпан) 10 4 2 4 32:13 14
8 Овощник (Овощник) 10 3 0 7 20:36 9

Бригада 2010 (Димитровград)

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Хасково / Първи кръг
20.09.2022 16:00 - Д Старско (Хасково) 5:2
Област Хасково / Финал
22.09.2022 10:00 - Г Саяна (Хасково) 2:1
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Първи кръг
28.09.2022 16:00 - Г Арда 1924 (Кърджали) 1:4

Бригада 2010 (Димитровград)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2022 12:00 1 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 9:0
25.09.2022 12:00 2 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 6:0
09.10.2022 12:00 3 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) 3:1
16.10.2022 12:00 4 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 4:2
23.10.2022 12:00 5 кръг Г Чавдар (Пловдив) 4:0
30.10.2022 12:00 6 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 6:2
06.11.2022 12:00 7 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 8:0
13.11.2022 12:00 8 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 6:3
20.11.2022 12:00 9 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 7:2
- 10 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 11 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 12 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) -:-
- 13 кръг Г ФА Карлово (Карлово) -:-
- 14 кръг Д Чавдар (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 16 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
- 18 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Бригада 2010 (Димитровград) 9 9 0 0 53:10 27
2 Лион 2017 (Пловдив) 9 8 0 1 27:11 24
3 ФА Карлово (Карлово) 9 5 2 2 28:15 17
4 Марица 1921 (Пловдив) 9 5 1 3 32:18 16
5 Лидер Пловдив (Ягодово) 9 5 1 3 41:21 16

Бригада 2010 (Димитровград)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2022 12:00 1 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) 5:5
отложен 2 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) -:-
25.09.2022 13:00 3 кръг Г Беломорец (Асеновград) 0:4
09.10.2022 13:00 4 кръг Д Ботев (Пловдив) 2:3
16.10.2022 13:00 5 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 7:3
23.10.2022 13:00 6 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 0:4
30.10.2022 13:00 7 кръг Г Велд (Пловдив) 2:4
06.11.2022 13:00 8 кръг Г Академия Спартак (Пловдив) 6:1
13.11.2022 13:00 9 кръг Д Академик (Пловдив) 2:7
- 10 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) -:-
- 11 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) -:-
- 12 кръг Д Беломорец (Асеновград) -:-
- 13 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 14 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Г ФА Карлово (Карлово) -:-
- 16 кръг Д Велд (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Академия Спартак (Пловдив) -:-
- 18 кръг Г Академик (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Беломорец (Асеновград) 8 4 0 4 21:21 12
7 ФК Хасково 2022 (Хасково) 7 3 0 4 38:40 9
8 Бригада 2010 (Димитровград) 8 2 1 5 24:31 7
9 ФК Кърджали (Кърджали) 8 1 1 6 27:47 4
10 Академия Спартак (Пловдив) 9 0 0 9 5:57 0

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници