Хасково (Хасково)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Създаден е през 1947 г. под името Динамо.

Хроника: В Хасково през отделни периоди са съществували различни футболни отбори: СП 24 (1924 г. - след обединение на Сокол и Пантера), Ботев, Левски, България (1927 г. - след обединение на СП 24 и Родопец) и др. След 1944 г. стартират множество реформи. Създадени са физкултурни дружества, най-известни от които са Родина и Спартак. През 1947 г. те са обединени под името Динамо. От есента на 1949 г. в града започват да се обособяват доброволни спортни организации на ведомствен принцип - Торпедо, Червено знаме, ДНВ (от 1952 г. - ДНА, от 1956 г. - СКНА) , Спартак и др. През 1957 г., след поредната промяна, те са обединени в дружество за физическа култура и спорт Ашика, което в края на годината приема името Димитър Канев. В 1972 г. то е преименувано на Хасково. През 1985 г. на негова основа се образува едноименният футболен клуб, който започва за се развива самостоятелно. Преди пролетта на 2010 г. Хасково напуска първенството на ЮИ "В" АФГ и изпада в областната футболна група, но в нея през следващата състезателна година продължава да участва единствено дублиращият отбор на клуба - Хасково ІІ. Той наследява представителния отбор и детско-юношеската школа и започва участие в различните първенства от негово име. Преди сезон 2012/13 е преименуван на Хасково 2009.

Клубни цветове: червен и бял.

Прозвище: червено-белите.

Адрес: Хасково 6300.
Телефон: -
E-mail: -

Клубни върхове:
осмо място в “А” група: 1981/82 г. (като Хасково).
полуфиналист в турнира за Националната купа: по това време официалното й наименование е Купа на България - 1983/84 г. (като Хасково).
носител на Купата на Аматьорската футболна лига: 2004/05 г. (като Хасково).

Хасково (Хасково)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
08.08.2020 18:00 1 кръг Г Несебър (Несебър) 0:0
15.08.2020 18:00 2 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:1
22.08.2020 19:00 3 кръг Г Верея (Стара Загора) 3:1
29.08.2020 18:00 4 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 0:4
05.09.2020 17:00 5 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 2:1
13.09.2020 17:00 6 кръг Г Левски (Карлово) 1:2
19.09.2020 17:00 7 кръг Д Атлетик (Куклен) 1:3
26.09.2020 17:00 8 кръг Г Гигант (Съединение) 0:1
03.10.2020 16:00 9 кръг Д Извор (Горски извор) 1:0
10.10.2020 16:00 10 кръг Г Сокол (Марково) 1:3
17.10.2020 16:00 11 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 1:2
24.10.2020 16:00 12 кръг Г Карнобат (Карнобат) 0:2
31.10.2020 14:30 13 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 1:1
07.11.2020 14:30 14 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:2
14.11.2020 14:30 15 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:3
13.02.2021 14:00 16 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:0
24.02.2021 14:00 17 кръг Д Розова долина (Казанлък) 0:1
20.02.2021 14:00 18 кръг Д Несебър (Несебър) 5:0
27.02.2021 14:00 19 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:2
06.03.2021 15:00 20 кръг Д Верея (Стара Загора) 4:1
13.03.2021 15:00 21 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 1:0
20.03.2021 15:00 22 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 1:1
27.03.2021 15:00 23 кръг Д Левски (Карлово) 2:1
02.04.2021 17:00 24 кръг Г Атлетик (Куклен) 0:2
07.04.2021 17:00 25 кръг Д Гигант (Съединение) 0:0
11.04.2021 17:00 26 кръг Г Извор (Горски извор) 0:0
18.04.2021 17:00 27 кръг Д Сокол (Марково) 1:0
24.04.2021 17:00 28 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:3
29.04.2021 17:00 29 кръг Д Карнобат (Карнобат) 0:0
08.05.2021 18:00 30 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 2:1
12.05.2021 18:00 31 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:0
15.05.2021 18:00 32 кръг Д Загорец (Нова Загора) 1:2
22.05.2021 18:00 33 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:1
29.05.2021 18:00 34 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Извор (Горски извор) 34 11 12 11 43:35 45
11 Борислав 2009 (Първомай) 34 12 7 15 50:45 43
12 Хасково (Хасково) 34 11 7 16 31:41 40
13 Сокол (Марково) 34 11 5 18 44:69 38
14 Карнобат (Карнобат) 34 10 7 17 35:58 37
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Хасково / 1/2 финали
07.10.2020 15:30 - Д Димитровград 1947 (Димитровград) 1:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
20.06.2020 18:00 - Д Хеброс 1921 (Харманли) 8:3
04.07.2020 18:30 - Г Борислав 2009 (Първомай) 1:3
08.07.2020 18:00 - Д Гигант (Съединение) 3:1
11.07.2020 10:00 - Г Димитровград 1947 (Димитровград) 2:0
18.07.2020 11:00 - Г Берое /юн.ст./ (Ст.Загора) 0:6
23.07.2020 18:30 - Д Марица 1921 (Пловдив) 1:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
20.01.2021 14:00 - Г Локомотив 1926 /юн.ст./ (Пд) 3:4
23.01.2021 14:00 - Г Гигант (Съединение) 1:1
30.01.2021 14:30 - Г Димитровград 1947 (Димитровград) 2:2
06.02.2021 14:30 - Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:3

Хасково (Хасково)

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
25.11.2020 13:00 1 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:2
27.09.2020 11:00 2 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 4:1
30.09.2020 16:00 3 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) анл.
07.10.2020 16:00 4 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 3:0
17.10.2020 11:00 5 кръг Г Атлетик (Куклен) 0:3
21.10.2020 16:00 6 кръг Д Марица (Милево) 3:0
29.10.2020 14:00 7 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 1:2
08.11.2020 14:30 8 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:6
12.11.2020 14:30 9 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 0:3
22.11.2020 11:00 10 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) анл.
10.03.2021 13:00 11 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:4
17.03.2021 15:00 12 кръг Д Атлетик (Куклен) 0:1
28.03.2021 11:00 13 кръг Г Марица (Милево) 0:3
31.03.2021 17:00 14 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 0:0
07.04.2021 17:00 15 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:4
18.04.2021 11:00 16 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 1:2
- 17 кръг
почива
28.04.2021 18:00 18 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 0:0
08.05.2021 11:00 19 кръг Г Атлетик (Куклен) 4:1
13.05.2021 17:00 20 кръг Д Марица (Милево) 4:1
20.05.2021 18:00 21 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Асеновец 2005 (Асеновград) 18 6 4 8 43:42 22
5 Атлетик (Куклен) 18 6 0 12 19:91 18
6 Хасково (Хасково) 18 5 2 11 22:36 17
7 Марица (Милево) 18 2 0 16 18:81 6
- Секирово (кв.Секирово, Раковски) 4 0 0 4 3:32 -

Хасково (Хасково)

Квалификации за Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
Югоизточна България / Финал
08.06.2021 11:00 - Д Розова долина (Казанлък) 1:4
ЮМВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
21.08.2020 10:30 1 кръг Г Чавдар (Пловдив) 1:3
30.08.2020 11:00 2 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 3:1
06.09.2020 11:00 3 кръг Г Карнобат (Карнобат) 4:0
13.09.2020 17:00 4 кръг Д Берое (Стара Загора) 3:0
20.09.2020 11:00 5 кръг Г Сокол (Марково) 4:0
26.05.2021 18:00 6 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 1:0
03.10.2020 12:00 7 кръг Г Орлета (Пазарджик) 5:1
11.10.2020 11:00 8 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 3:0
17.10.2020 12:00 9 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:2
12.11.2020 11:00 10 кръг Д Верея (Стара Загора) 1:1
31.10.2020 12:00 11 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 0:1
08.11.2020 12:00 12 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 1:2
15.11.2020 12:00 13 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) 0:0
26.02.2021 11:00 14 кръг Д Чавдар (Пловдив) 2:0
05.03.2021 15:00 15 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:3
14.03.2021 11:00 16 кръг Д Карнобат (Карнобат) 2:1
20.03.2021 12:00 17 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:4
24.03.2021 15:00 18 кръг Д Сокол (Марково) 3:2
06.04.2021 10:00 19 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 2:2
10.04.2021 12:00 20 кръг Д Орлета (Пазарджик) 1:0
15.04.2021 14:00 21 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 2:2
24.04.2021 10:00 22 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 3:0
29.04.2021 10:00 23 кръг Г Верея (Стара Загора) 1:2
08.05.2021 11:00 24 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 3:0
16.05.2021 17:00 25 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 2:1
22.05.2021 11:00 26 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) 1:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Сливен 2000 (Сливен) 26 19 1 6 66:26 58
3 Верея (Стара Загора) 26 14 7 5 54:32 49
4 Хасково (Хасково) 26 15 4 7 49:28 49
5 Берое (Стара Загора) 26 14 6 6 46:21 48
6 Марица 1921 (Пловдив) 26 13 8 5 43:22 47

Хасково (Хасково)

ЮМВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
21.10.2020 14:30 1-ви мач Г Национал (София) 1:2
28.10.2020 14:30 реванш Д Национал (София) 2:2
ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Първи кръг
- -
почива
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Финал
01.10.2020 16:00 - Г Родопа Смолян (Смолян) 2:1
ЮМВ: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
20.09.2020 11:00 1 кръг Г Тунджа (Павел баня) 3:1
27.09.2020 11:00 2 кръг Д Миньор (Раднево) 1:2
04.10.2020 11:00 3 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:7
11.10.2020 11:00 4 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 0:4
18.10.2020 11:00 5 кръг Г Ника 1 (Сливен) 3:1
25.10.2020 11:00 6 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 1:0
01.11.2020 11:00 7 кръг Г Олимпия спорт (Стара Загора) 1:7
08.11.2020 11:00 8 кръг Г Извор (Горски извор) 0:1
15.11.2020 11:00 9 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) 1:3
14.03.2021 11:00 10 кръг Д Тунджа (Павел баня) 5:0
21.03.2021 11:00 11 кръг Г Миньор (Раднево) 0:0
28.03.2021 11:00 12 кръг Д Розова долина (Казанлък) 0:3
11.04.2021 11:00 13 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 1:3
30.05.2021 11:00 14 кръг Д Ника 1 (Сливен) 5:0
25.04.2021 11:00 15 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 2:3
09.05.2021 11:00 16 кръг Д Олимпия спорт (Стара Загора) 0:2
16.05.2021 11:00 17 кръг Д Извор (Горски извор) 0:2
23.05.2021 11:00 18 кръг Г Арсенал 2000 (Казанлък) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Миньор (Раднево) 18 5 3 10 33:36 18
7 Свиленград 1921 (Свиленград) 18 5 2 11 35:53 17
8 Хасково (Хасково) 18 5 1 12 23:42 16
9 Тунджа (Павел баня) 18 4 0 14 30:87 12
10 Ника 1 (Сливен) 18 1 0 17 18:117 3

Хасково (Хасково)

Елитна група (U-15)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Източна група
07.08.2020 10:00 1 кръг Д Черно море (Варна) 1:4
15.08.2020 10:30 2 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:2
19.08.2020 10:00 3 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:0
23.08.2020 18:00 4 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:0
27.08.2020 18:00 5 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:3
30.08.2020 17:00 6 кръг Д Дунав (Русе) 1:0
12.09.2020 09:30 7 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:3
20.09.2020 16:30 8 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) 0:0
29.09.2020 13:30 9 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 3:1
03.10.2020 09:30 10 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 2:2
10.10.2020 13:30 11 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3
18.10.2020 10:00 12 кръг Г Черно море (Варна) 0:2
25.02.2021 13:30 13 кръг Д Берое (Стара Загора) 2:1
01.11.2020 10:00 14 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:0
07.11.2020 12:00 15 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:0
06.03.2021 13:00 16 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:3
14.03.2021 10:30 17 кръг Г Дунав (Русе) 0:1
19.03.2021 11:00 18 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:1
28.03.2021 14:00 19 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) 0:1
09.04.2021 11:00 20 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 1:0
18.04.2021 10:00 21 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 4:0
22.04.2021 14:00 22 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Берое (Стара Загора) 22 10 5 7 34:26 35
6 Дунав (Русе) 22 10 2 10 34:32 32
7 Хасково (Хасково) 22 6 5 11 17:28 23
8 Черноморец 1919 (Бургас) 22 7 2 13 18:52 23
9 Добруджа 1919 (Добрич) 22 4 5 13 17:89 17
Втора фаза / Трета група
28.04.2021 11:00 23 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 1:1
09.05.2021 15:00 24 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:1
16.05.2021 15:30 25 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:1
23.05.2021 11:00 26 кръг Д Пирин (Благоевград) 3:0
30.05.2021 17:00 27 кръг Г Славия 1913 (София) 0:4
06.06.2021 11:00 28 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 6:0
13.06.2021 10:30 29 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:1
16.06.2021 17:00 30 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:1
20.06.2021 10:00 31 кръг Г Пирин (Благоевград) 3:0
27.06.2021 17:30 32 кръг Д Славия 1913 (София) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
14 Етър ВТ (Велико Търново) 10 5 4 1 19:6 19
15 Черноморец 1919 (Бургас) 10 4 2 4 12:18 14
16 Хасково (Хасково) 10 3 2 5 14:10 11
17 Пирин (Благоевград) 10 2 4 4 9:13 10
18 Добруджа 1919 (Добрич) 10 2 1 7 12:32 7

Хасково (Хасково)

Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
22.10.2020 11:00 1-ви мач Д Монтана 1921 (Монтана) 0:1
29.10.2020 11:00 реванш Г Монтана 1921 (Монтана) 0:3
Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Първи кръг
- -
почива
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Финал
07.10.2020 16:00 - Г Родопа Смолян (Смолян) 4:1
Деца: Хасково - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2020 10:00 1 кръг Г ФК Свиленград (Свиленград) 0:7
- 2 кръг
почива
26.09.2020 10:00 3 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 3:0
03.10.2020 10:00 4 кръг Г Любимец 2000 (Любимец) 1:15
10.10.2020 13:00 5 кръг Д Сакарски спортист 04 (Тополовград) 0:10
17.10.2020 10:00 6 кръг Д ФК Свиленград (Свиленград) 0:11
- 7 кръг
почива
24.10.2020 10:00 8 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 3:0
31.10.2020 10:00 9 кръг Д Любимец 2000 (Любимец) 0:15
07.11.2020 10:00 10 кръг Г Сакарски спортист 04 (Тополовград) 0:3
13.03.2021 10:30 11 кръг Г ФК Свиленград (Свиленград) 2:5
- 12 кръг
почива
27.03.2021 10:30 13 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) анл.
03.04.2021 10:30 14 кръг Г Любимец 2000 (Любимец) 8:0
10.04.2021 11:00 15 кръг Д Сакарски спортист 04 (Тополовград) 3:0
17.04.2021 10:30 16 кръг Д ФК Свиленград (Свиленград) 0:8
- 17 кръг
почива
08.05.2021 10:30 18 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) анл.
15.05.2021 13:00 19 кръг Д Любимец 2000 (Любимец) 3:0
22.05.2021 10:30 20 кръг Г Сакарски спортист 04 (Тополовград) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ФК Свиленград (Свиленград) 13 12 0 1 65:12 36
2 Любимец 2000 (Любимец) 14 7 0 7 51:35 21
3 Сакарски спортист 04 (Тополовград) 13 6 0 7 26:25 18
4 Хасково (Хасково) 14 6 0 8 26:74 18
5 Свиленград 1921 (Свиленград) 8 0 0 8 2:24 0

Хасково (Хасково)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
06.09.2020 10:00 2 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) 3:3
13.09.2020 11:00 3 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:4
20.09.2020 11:00 4 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 3:1
27.09.2020 13:00 5 кръг Г Реал (Пловдив) 4:0
04.10.2020 11:00 6 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:10
26.05.2021 18:00 7 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:2
18.10.2020 11:00 8 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:4
25.10.2020 13:30 9 кръг Д Велд (Пловдив) 0:1
02.11.2020 12:00 10 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 2:0
08.11.2020 12:00 11 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 3:0
13.05.2021 15:30 12 кръг Г Ботев II (Пловдив) 1:2
22.11.2020 11:00 13 кръг Д Берое (Стара Загора) 2:4
28.02.2021 10:30 14 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 8:0
07.03.2021 10:30 15 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) 1:2
14.03.2021 11:00 16 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:2
19.05.2021 12:00 17 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:2
28.03.2021 11:00 18 кръг Д Реал (Пловдив) 3:0
02.04.2021 12:00 19 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:12
09.04.2021 15:00 20 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:3
16.04.2021 12:00 21 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:0
24.04.2021 12:00 22 кръг Г Велд (Пловдив) 1:5
01.05.2021 11:00 23 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 2:0
09.05.2021 12:00 24 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 3:0
15.05.2021 10:30 25 кръг Д Ботев II (Пловдив) 4:0
24.05.2021 11:00 26 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Марица 1921 (Пловдив) 25 10 3 12 47:50 33
8 Спартак 1947 (Пловдив) 25 10 1 14 38:59 31
9 Хасково (Хасково) 25 9 3 13 46:63 30
10 Лидер Пловдив (Ягодово) 25 9 2 14 35:63 29
11 ФК Арда 1924 (Кърджали) 25 9 1 15 52:91 28

Хасково (Хасково)

ДПГ13: Хасково - Областна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2020 10:00 1 кръг Д Евророма (Свиленград) 2:3
26.09.2020 10:00 2 кръг Г Аида (Караманци) 0:3
- 3 кръг
почива
03.10.2020 10:00 4 кръг Д Хеброс 1921 (Харманли) анл.
10.10.2020 10:00 5 кръг Г ФК Свиленград (Свиленград) 0:6
17.10.2020 10:00 6 кръг Г Евророма (Свиленград) 0:4
24.10.2020 10:00 7 кръг Д Аида (Караманци) 0:3
- 8 кръг
почива
31.10.2020 10:00 9 кръг Г Хеброс 1921 (Харманли) анл.
07.11.2020 11:00 10 кръг Д ФК Свиленград (Свиленград) 0:9
21.03.2021 11:00 11 кръг Д Евророма (Свиленград) 2:2
28.03.2021 10:00 12 кръг Г Аида (Караманци) 1:3
11.04.2021 10:00 13 кръг Г ФК Свиленград (Свиленград) 2:5
18.04.2021 10:00 14 кръг Г Евророма (Свиленград) 0:8
25.04.2021 10:00 15 кръг Г Аида (Караманци) 1:2
09.05.2021 10:30 16 кръг Д ФК Свиленград (Свиленград) 1:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ФК Свиленград (Свиленград) 12 11 0 1 44:17 33
2 Аида (Караманци) 12 8 0 4 34:17 24
3 Евророма (Свиленград) 12 4 1 7 28:29 13
4 Хасково (Хасково) 12 0 1 11 9:52 1
- Хеброс 1921 (Харманли) - 0 0 0 0:0 -

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Отбор

Хасково (Хасково)

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:07 сезона
"Б" група:42 сезона

Последните 10 сезона

2020/2021 Трета лига 12 място
2019/2020 А ОФГ ХС 1 място
2018/2019 А ОФГ ХС 1 място
2017/2018 А ОФГ ХС 3 място
2016/2017 А ОФГ ХС 6 място
2015/2016 - -
2014/2015 "А" група 12 място
2013/2014 "Б" група 2 място
2012/2013 "В" група 2 място
2011/2012 А ОФГ ХС 1 място
2010/2011 А ОФГ ХС ?

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2015 7.224 60
април 2015 30.084 11
март 2015 29.951 15
декември 2014 27.082 20
октомври 2014 18.906 23
септември 2014 27.662 18
май 2014 32.045 14
април 2014 22.429 22
март 2014 38.060 13
ноември 2013 19.612 28
септември 2013 31.306 18
август 2013 39.264 11
май 2013 19.695 27
април 2013 11.879 51
март 2013 13.627 43
ноември 2012 12.051 51
октомври 2012 14.503 38
септември 2012 19.932 24
всички

Интернет страници