Искра 2009 (Искрец)

BGSupporters форум

Искра 2009 (Искрец)

"А" ОФГ София - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2015 17:00 1 кръг Г Спортист 2006 (Драговищица) 0:3
06.03.2016 14:00 2 кръг Д Вихър (Алдомировци) 0:2
26.09.2015 11:30 3 кръг Г Своге (Своге) 0:5
03.10.2015 16:00 4 кръг Д Торнадо (Безден) 3:3
10.10.2015 11:30 5 кръг Г Искър 2005 (гара Лакатник) 1:3
18.10.2015 16:00 6 кръг Г Спортист (Своге) анл.
05.12.2015 14:00 7 кръг Д Правец (Правец) 1:4
08.11.2015 14:30 8 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 1:9
15.11.2015 14:30 9 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:1
22.11.2015 14:30 10 кръг Г Петърч (Петърч) 1:6
03.03.2016 14:00 11 кръг Д Драгоман (Драгоман) 3:3
13.03.2016 14:30 12 кръг Д Спортист 2006 (Драговищица) 0:1
20.03.2016 14:30 13 кръг Г Вихър (Алдомировци) 2:4
27.03.2016 11:30 14 кръг Д Своге (Своге) 0:2
03.04.2016 15:00 15 кръг Г Торнадо (Безден) 0:4
09.04.2016 15:00 16 кръг Д Искър 2005 (гара Лакатник) 1:4
- 17 кръг
почива
24.04.2016 15:00 18 кръг Г Правец (Правец) 0:3
29.04.2016 11:30 19 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 0:3
08.05.2016 16:00 20 кръг Г Чавдар (Етрополе) 2:10
15.05.2016 11:30 21 кръг Д Петърч (Петърч) 0:3
24.05.2016 17:00 22 кръг Г Драгоман (Драгоман) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Торнадо (Безден) 20 7 1 12 33:54 22
9 Искър 2005 (гара Лакатник) 20 6 0 14 35:77 18
10 Вихър (Алдомировци) 20 3 1 16 30:81 10
11 Искра 2009 (Искрец) 20 0 2 18 15:76 2
-- Спортист (Своге) 1 0 0 1 0:3 -

Искра 2009 (Искрец)

ЮМВ: София - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
27.09.2015 10:30 2 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 3:4
03.10.2015 10:30 3 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:9
17.10.2015 10:30 4 кръг Д Миньор 2013 (Перник) 0:9
24.10.2015 10:30 5 кръг Г Спортист (Своге) 0:8
01.11.2015 10:30 6 кръг Д Металург 1957 (Перник) 1:5
07.11.2015 10:30 7 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 0:6
- 8 кръг
почива
09.04.2016 10:30 9 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 2:6
16.04.2016 10:30 10 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 3:7
23.04.2016 10:30 11 кръг Г Миньор 2013 (Перник) 0:16
21.05.2016 10:30 12 кръг Д Спортист (Своге) 2:2
14.05.2016 10:30 13 кръг Г Металург 1957 (Перник) 0:3
28.05.2016 10:30 14 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 7:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Спортист (Своге) 12 5 1 6 36:33 16
4 Рилски спортист 2011 (Самоков) 12 5 0 7 34:35 15
5 Струмска слава 1927 (Радомир) 12 5 0 7 30:39 15
6 Ботев 1937 (Ихтиман) 12 4 0 8 28:43 12
7 Искра 2009 (Искрец) 12 1 1 10 20:77 4

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ СФ 7 място
2016/2017 А ОФГ СФ 8 място
2015/2016 А ОФГ СФ 11 място
2014/2015 А ОФГ СФ 9 място
2012/2013 А ОФГ СФ 9 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 А ОФГ СФ 7 място
2009/2010 А ОФГ СФ 9 място

Интернет страници

 » няма интернет страници