Сантяго Бернабеу (София)

BGSupporters форум

Сантяго Бернабеу (София)

"А" ОГ София (столица) - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2020 17:00 1 кръг Г Зенит (кв.Филиповци, София) 1:4
13.09.2020 17:00 2 кръг Д Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 3:0
20.09.2020 17:00 3 кръг Г Мрамор (Мрамор) 1:3
27.09.2020 17:00 4 кръг Д Сокол (Негован) 2:1
04.10.2020 16:00 5 кръг Г Спартак 1933 (Подгумер) 3:3
11.10.2020 16:00 6 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) 5:4
18.10.2020 16:00 7 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) 2:1
25.10.2020 15:00 8 кръг Д Житен (Житен) 1:6
01.11.2020 15:00 9 кръг Г Световрачене (Световрачене) анл.
- 10 кръг
почива
15.11.2020 14:00 11 кръг Д Враждебна (кв.Враждебна, София) 0:0
22.11.2020 14:00 12 кръг Г Вихър (кв.Требич, София) 4:1
29.11.2020 14:00 13 кръг Д Въстаник 26 (Войнеговци) 4:0
28.02.2021 16:00 14 кръг Д Зенит (кв.Филиповци, София) 1:1
07.03.2021 16:00 15 кръг Г Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 2:2
14.03.2021 16:00 16 кръг Д Мрамор (Мрамор) 0:1
21.03.2021 16:00 17 кръг Г Сокол (Негован) 0:1
28.03.2021 16:00 18 кръг Д Спартак 1933 (Подгумер) 0:4
08.04.2021 18:00 19 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) 3:1
11.04.2021 17:00 20 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) 1:0
18.04.2021 17:00 21 кръг Г Житен (Житен) 1:1
- 22 кръг
почива
- 23 кръг
почива
09.05.2021 18:00 24 кръг Г Враждебна (кв.Враждебна, София) 0:5
16.05.2021 18:00 25 кръг Д Вихър (кв.Требич, София) 3:3
23.05.2021 18:00 26 кръг Г Въстаник 26 (Войнеговци) 1:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Сокол (Негован) 22 11 3 8 62:44 36
6 Искър 1945 (Нови Искър) 22 10 2 10 47:40 32
7 Сантяго Бернабеу (София) 22 8 6 8 38:44 30
8 Враждебна (кв.Враждебна, София) 22 8 4 10 45:51 28
9 Вихър (кв.Требич, София) 22 5 3 14 43:70 18
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
14.10.2020 16:00 - Д Гранит (Владая) 0:3

Сантяго Бернабеу (София)

ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2020 11:30 1 кръг Г Ферион (София) 0:8
05.09.2020 11:30 2 кръг Д Септември (София) 0:11
12.09.2020 11:30 3 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:5
19.09.2020 11:30 4 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:4
26.09.2020 11:00 5 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:6
03.10.2020 11:30 6 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:2
10.10.2020 11:30 7 кръг Г София спорт (София) 2:10
17.10.2020 11:30 8 кръг Д Победа 2013 (София) 1:4
24.10.2020 11:30 9 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) 3:0
31.10.2020 11:30 10 кръг Г Интер Джесика 2010 (София) 5:1
07.11.2020 11:30 11 кръг Д Левски Раковски (София) 2:3
14.11.2020 11:30 12 кръг Г Барокко (София) 1:5
21.11.2020 11:30 13 кръг Д Развитие МФ (София) 1:1
28.02.2021 11:00 14 кръг Д Ферион (София) 1:4
06.03.2021 11:00 15 кръг Г Септември (София) 0:13
13.03.2021 11:00 16 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:5
20.03.2021 15:00 17 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:6
28.03.2021 11:00 18 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:1
06.04.2021 13:00 19 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:10
11.04.2021 11:00 20 кръг Д София спорт (София) 3:0
17.04.2021 17:00 21 кръг Г Победа 2013 (София) 1:4
24.04.2021 11:00 22 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) 6:1
05.05.2021 11:00 23 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) 3:0
08.05.2021 14:00 24 кръг Г Левски Раковски (София) 2:1
16.05.2021 11:00 25 кръг Д Барокко (София) 1:2
22.05.2021 18:00 26 кръг Г Развитие МФ (София) 0:12
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Победа 2013 (София) 26 13 1 12 90:73 40
9 Барокко (София) 26 12 3 11 69:46 39
10 Сантяго Бернабеу (София) 26 6 2 18 37:119 20
11 Левски Раковски (София) 26 6 1 19 39:142 19
12 Искър 1945 (Нови Искър) 26 5 0 21 22:183 15

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници